Cimri'nin Seçimi
Cata CT-5241 10 Watt Akik Cob Led Armatür
Cata CT-5241 10 Watt Akik Cob Led Armatür
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Eviniz ve iş yeriniz için satın almayı planladığınız Avonni, Cata, Safir Light, Özcan Aydınlatma, Klite, Kengo Aydınlatma, Philips markalı led duvar armatürlerini en uygun fiyat avantajı ile cimri.com sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

Led duvar armatür modelleri nelerdir?

Led duvar aplikleri aydınlatmada kullanılır, ayrıca duvar dekorunun da bir parçasıdır. Aydınlatmanın doğru yapılması, odaların daha şık görünmesini sağlar. Duvar armatürlerinin avizelerden farkı, duvara sıfır olacak şekilde sabitlenebiliyor olmasıdır. İstenirse tavana da sabitlenebilir. Ampullerinin led olması, apliklerin ısınmasını engellediği gibi diğer klasik ampullere göre daha az elektrik tüketerek bütçeye katkıda bulunur. Led aydınlatmanın diğer avantajları ise, darbelere daha dayanıklı olmaları, daha uzun süre kullanılabilmeleri, kızılötesi UV gibi zararlı ışınları yaymıyor olmaları, çarpılma tehlikesi olmadan rahatlıkla dokunulabilmeleri, daha çok renk seçeneklerinin olması ve ışığı direkt olarak verdiklerinden dolayı verimliliklerinin diğer ampullere göre daha yüksek olmasıdır. Duvarına asılacak odanın dekoruna ve şekline göre birçok farklı modelde üretilmiş led duvar armatürü vardır. Sıva üstü led armatürler, sıvanın üzerine monte edilebilirler. Damla biçimli, krom kaplama, oval, dikdörtgen, kare, çiçek motifli, taşlı ve süslü, eskitme görünümlü, modern, klasik led duvar armatürü modelleri vardır. Ayrıca banyolar, havuz giyinme odaları, hamam ve sauna gibi mekanlarda kullanılmak üzere nemli ortamlara uygun led duvar aplikleri de vardır. Led armatür seçimi yapılırken, aydınlatılması gereken alanın büyüklüğü, ortalama nem miktarı ve mimari tarzı göz önünde bulundurulabilir. Banyolar için genellikle yarım küre, kare ve dikdörtgen gibi sade modeller tercih edilirken, hol ve salonlar için daha dekoratif modeller seçilebilir. Ayrıca, asma tavan led aydınlatmasında da en çok kullanılan aydınlatma gereçleri arasında led duvar aplikleri gelir.

Led duvar armatür fiyatları ne kadardır?

Bu ürünlerin fiyatları, marka, model ve ürünün ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. En uygun fiyatlı ürünleri görüntülemek isterseniz, cimri.com sitesinde, aydınlatma armatür kategorisi altında bulunan, led duvar armatürü sekmesindeki ürünleri listeleyebilirsiniz. Duvar armatürlerinin fiyatları dönemsel olarak değişmekle birlikte, fiyat karşılaştırması yapmak ve en ucuz fiyatlı ürünleri kolayca bulmak için cimri.com sitesinden yararlanabilirsiniz.