Mutlu Akü

En Ucuz Mutlu Akü Fiyatları

34 ürün gösteriliyor.

Mutlu Akü

Mutlu Akü fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Mutlu Akü ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Mutlu Akü Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Mutlu Akü incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Dark Seer Erkek Günlük Ayakkabıları
 • Airfel Klimalar
 • Lacoste Kol Saatleri
 • Grand Romanson Kol Saatleri
 • Pierre Cardin Bayan Günlük Çanta
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Mutlu Akü fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Mutlu
  Cimri'nin Seçimi
  Ürün Görseli Hazırlanıyor
  Varta Akü Start-Stop Plus AGM 12V 70Ah 760CCA Akü
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ürün Görseli Hazırlanıyor
  Mutlu 12V 72 Amper Akü
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Mutlu Akü

  Elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak biriktiren ve gerektiğinde kullanmaya imkân veren cihazlara akü adını veriyoruz. Piyasada “batarya”, “akümülatör” ve “akım toplar” isimleriyle de anıldığını duyabileceğiniz akü, otomobilinizin kullandığı elektrik enerjisinin kaynağını oluşturuyor. Akünün çalışma prensibi piller ile benzerdir. Akü bir pozitif bir de negatif olmak üzere iki kutba sahiptir. Bu kutuplar araçtaki klima, silecek, radyo ve motor ateşleme sistemine bağlıdır.

  Mutlu Akü Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

  Mutlu aküler içeriklerine göre nikel demir, nikel kadminyum, gümüş çinko gibi çeşitlere ayrılıyor. Otomobillerde en çok kullanılan akü çeşidi ise kurşun – asit akü. Kurşun asit aküler de kendi içlerinde kuru akü ve sulu akü olmak üzere ikiye ayrılıyor. En çok kullanılan sulu akü çeşidi ise Starter olarak da adlandırılan klasik aküler.

  Günümüzde Start – Stop teknolojisini kullanan araçların yaygınlaşması ile birlikte klasik akülere kıyasla daha yüksek performans, dayanıklılık ve yüksek şarj kabulüne sahip Start-Stop aküler de daha çok tercih edilmeye başlanıyor.

  Mutlu Akü Bakımı Nasıl Yapılır?

  Belki de en çok kafa karıştıran nokta budur. Tamam, ihtiyacımız olan aküyü bulduk, seçtik, aldık. Peki ya bakımını nasıl yapacağız? Özellikle Mutlu akülerin uzun süre işlevlerini yerine getirebilmeleri için periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekiyor. Bakımlarını yapmadığınız akü, aracınızın performansını düşürebileceği gibi yolda kalmanıza da sebep olabiliyor. Serviste akü bakımı yaptırabileceğiniz gibi basit birkaç adımda akünüzün bakımını kendiniz de yapabilirsiniz. Ama siz derseniz ki “ben öyle her an her dakika bakımla falan uğraşamam, bana sağlam bir akü lazım” o zaman biz de size Mutlu akü deriz.

  Mutlu Akü Fiyatları Ne Kadardır?

  Akü fiyatları herkesin ihtiyacına göre, aracına göre, kullanım amacına göre değişmektedir. Akü seçiminde fiziksel ölçüler dışında kapasite ve marş gücü değerleri vardır. Eğer araçtaki akünün kapasite ve marş gücü değerinden yüksek değerde bir akü seçersek aracın elektrik sistemi yani şarj voltajı değerlerinin ölçülmesi gerekmektedir. Bu nedenle ilk olarak sizin nasıl bir aküye ihtiyacınız var, bunu bulmanız lazım.

  Tüm ihtiyaçlarınızı belirlediniz, kararınızı verdiniz mi? Öyleyse sizi Cimri.com’a alalım. Cimri.com sizin için birçok sitede fiyat karşılaştırması yapar ve en iyi seçenekleri sizi uğraştırmadan önünüze serer. Bu da size hem vakit hem de nakit kazancı olarak geri döner. Sitemiz üzerinden alacağınız ürünleri daha önceden kullanmış olan kullanıcıların yaptığı yorumları okuyabilir ve seçtiğiniz ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.