Marka
Vcom
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Farklı elektronik cihazları birbirine bağlayarak veri aktarımı yapmak, cihazları şarj etmek ya da enerji paylaştırmak üzere network kabloları kullanılır.

Uygun Fiyatlı Network Kablosu Nereden Alınır?

S-Link, Vcom, Digitus, Sandberg, Belkin, Frisby, Codegen, Flaxes, Hama, Speeds, TP-Link, Vivanco, Aten, Addison, HCS, Bandridge, Hes, D-Link, Hiper, Philips, Dark, Hy- Teck, Assmann, Multibox, İntellinet, Ttaf, Legacy gibi markaların network kablolarına Cimri ile avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

En ucuz network kabloları için cimri.com’u tercih edebilirsiniz. Farklı markaların ürünlerini teknik özellikleri detaylı olarak inceleyerek seçme fırsatı bulacağınız sistemde, aynı ürünün farklı online platformlardaki fiyatlarını da karşılaştırabilirsiniz. Cimri, sizin aradığınız marka model kombinasyonunun birden çok online satış kanalındaki fiyatlarını anlık olarak zahmetsizce karşılaştırmanızı sağlar. Bu sistem, aynı zamanda benzer ürünlerin özelliklerini de bir kaç dakika içinde incelemenize olanak vererek en doğru kararı kolayca almanıza yardımcı olur. cimri.com, aradığınız ürünü, en uygun fiyatla almanızı kolaylaştıran bir alt yapı ile çalışır. Sistem, sağlıklı karar vermeyi kolaylaştıracak bilgiyi hızlı ve etkili bir biçimde listeler.

Network Kablosu Nedir ve Ne İşe Yarar?

Türkçe adı bağlantı kablosu olan bu ürünler, birden fazla elektronik cihazı bir biri ile entegre etmeye yararlar. Bir bağlantı kablosu kullanarak, televizyonu bilgisayara, bilgisayarı telefona, fotoğraf makinesini tablet cihaza bağlayabilir, aralarında veri akışı sağlayabilirsiniz. Yanınızda taşıyacağınız bağlantı kabloları ile günlük işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Network Kablosu Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kablonun uzunluğu bazı durumlarda çok önemli olabilir. Özellikle cihazların bir birine yaklaşamadığı durumlarda uzun kablolar işleri kolaylaştıracaktır. Bununla beraber, network kablosunu ne amaçla kullanacağınız da önemlidir. Amacınıza uygun bir kablo seçmeniz tavsiye edilir.