Ofis ve evlerde sıklıkla ihtiyaç duyulan zımbalar, evrak düzenlemeyi kolaylaştırır. Klasik zımba, kayış zımba ve düz zımba gibi farklı zımba modellerine cimri.com ile avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Sadece zımba çeşitleri için değil tüm kırtasiye ihtiyaçlarınız için en avantajlı fiyatları bulabileceğiniz cimri.com, fiyat karşılaştırma, üzün özelliklerini kolayca listeleme gibi kolaylıklarla aradığınız ürüne en zahmetsiz biçimde erişmenizi sağlar. Cimri, kullandığı alt yapı ile, farklı sanal pazar yerlerinde ya da online satış kanallarında sizin aradığınız ürün, marka ve model için hangi fiyatın verildiğini anlık olarak ekranınıza yansıtır. Bu sistem, karar vermenizi kolaylaştırırken, fiyat avantajına da kolayca ulaşmanızı sağlar.

Cimri’de Hangi Zımba Markaları Var?

İzeltaş, Mas, Maped, Avansas, Kale gibi markaların zımba ve diğer kırtasiye, ofis malzemesi ürünlerine cimri.com’da erişebilir, online olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Zımba Nedir?

Kağıt malzemeleri, dosya ya da evrakları bir arada tutmak amacıyla kullanılan tel bağlayıcının kolayca ve güvenli bir biçimde uygulanmasını sağlayan alete zımba denir. Del geç adıyla bilinen ve kağıt üzerinde halka şeklinde delik açan alete de zımba denilebilmektedir. İlk kez 18. yüzyılda Fransa’da üretilen zımba, saray kütüphanesinde kullanılmış. Bugün de delgeç ve zımba, ofislerde çok sık ihtiyaç duyulan araç gereçler arasındadır. Günümüzde her şey online olarak takip ediliyor olsa da evrak yükü hala oldukça fazla iken zımba,i delgeç gibi ofis araç gereçlerine ihtiyaç duyulmaya devam edilmektedir. Evde de çalıma odasında ya da kitaplıkta delgeç ve zımba bulundurmak faydalı olabilir.