Yoğurt Yapma Makineleri

Yoğurt Yapma Makineleri Fiyatları

28 Ürün gösteriliyor.
Yoğurt Hazırlama Bölümü Sayısı
Yoğurt Yapma Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yoğurt Yapma Makineleri modelleri ve Yoğurt Yapma Makineleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yoğurt Yapma Makineleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Arçelik, Vestel, Arzum, Beko, Tefal. 28 adet Yoğurt Yapma Makineleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yoğurt Yapma Makineleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yoğurt Yapma Makineleri markası:

En Çok İncelenen Yoğurt Yapma Makineleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yoğurt Yapma Makineleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 28 Yoğurt Yapma Makineleri modeli içerisinde en ucuz Yoğurt Yapma Makineleri fiyatı 5.95 TL iken, en yüksek Yoğurt Yapma Makineleri fiyatı 929.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yoğurt Yapma Makineleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yoğurt Yapma Makineleri fiyatı ise 258.48 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yoğurt Yapma Makineleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yoğurt Yapma Makinesi

Hemen her çeşit yiyecek ve içeceği evde hazırlama imkanı veren mutfak aletleri her yıl geliştirilmeye devam eder. Sık tüketilen bazı ürünlerin ev ortamında hazırlanması birçok kişiye rahatlık ve gıdaya güvenli ulaşım olanağı tanır. Bu ürünlerin başında gelen yoğurdu hazırlamak ve mayalamak için kişilerin belirli bir vakit harcaması gerekir. Klasik yöntemlerin yanında elektrikli aletler ile de yoğurt yapmak mümkündür. Gerek iş insanları gerekse ev hanımları için pratik bir çözüm sunan çeşitli makineler bulunur. Beyaz eşya sektöründe olup mutfak araçlarına odaklı ürün geliştiren pek çok marka evde yoğurt hazırlamayı pratik hale getiren yoğurt yapma makinesi üzerinde çalışır. Enerji ve zaman tasarrufu sağlayan makineler genel olarak ergonomik tasarımıyla kolay kullanım sağlar. Hazır yoğurtlara sağlıklı bir alternatif olan yoğurt yapma makineleri, özellikle kısıtlı zamana sahip kişilere yönelik tasarlanan çeşitli modeller içerir. Zaman ve miktar ayarı yapılabilen bu makinelerde kıvamı yerinde yoğurdunuzu güvenli bir şekilde hazır hale getirebilirsiniz.

Yoğurt Yapma Makinesi Modelleri

Meslek ve çalışma alanı fark etmeksizin yoğun tempolu yaşama sahip kişiler için evde öğün hazırlamak ekstra enerji ve zaman anlamına gelir. Ancak doğru yardımcı aletler ile mutfakta dilediğiniz ürünleri pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bu ürünler içinde evde yapımı gittikçe yaygınlaşan yoğurdu istediğiniz miktarda özgürce mayalayabilir, sevdikleriniz için mutfağınızda sağlıklı yoğurtlar yapabilirsiniz. Küçük ev aletleri alanında öncü olan markalar arasında Tefal, Goldmaster ve Beko birbirinden farklı yoğurt yapma modelleri sunar. Tefal günümüzde yalnızca yapışmaz tavalarıyla değil aynı zamanda elektrikli ev aletleri alanında da popüler ürünleri yer alır. Yoğurt yapma makinesi Tefal markasının başarılı ürünleri arasında tasarımı ve işlevselliği ile öne çıkar. Modeline göre 5 ile 8 porsiyon yoğurt kapları ile taze yoğurt keyfini pratik bir şekilde sürdürmenizi sağlar. 300 W gücünde motoruyla yüksek performans sunar. Birden fazla pişirme seçeneği ile farklı dokuda yoğurtlar denemenize yardımcı olur. Goldmaster, ülkemizin ilk elektronik ev aletlerini üreten markaların arasındadır. Hem mutfak hem de ev eşyaları alanında ürünleri bulunan marka, özellikle elektronik ev aletleriyle ön plandadır. Ev aletlerindeki modeller arasında bulunan Goldmaster yoğurt yapma makinesi modelleri 1-1.5 Lt arası değişen kapasitesi ve paslanmaz çelik kabına sahiptir. 20 W güç kapasitesiyle mayalanma süreci boyunca düşük enerji tüketimi sağlar. Buzdolabına uyumlu saklama kapları ile pişirme sonrası ekstra bir kap ihtiyacı yaratmaz. Bir diğer başarılı marka olan Beko da beyaz eşya ve ev aletleri sektöründe birçok yenilikçi model tasarlamıştır. Ergonomik tasarımı ve kullanım pratikliği ile Beko bkk 1170 yoğurt yapma makinesi modelleri evde kendi yoğurdunu yüksek performans ve enerji tasarrufu ile yapmak isteyenler için geliştirilmiştir. Yaklaşık 1.5 Lt varan kapasitesi ve tek porsiyonluk yoğurt kapları ile arzu edilen miktarda taze yoğurt yapma imkanı tanır. Zaman ve kap ayarı yapılabilen kontrol paneli ile tüm süreci takip edebilirsiniz. Seramik yoğurt kapları ile işlem bitiminde yoğurdunuzu buzdolabında güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Yoğurt Yapma Makinesi Fiyatları

Evde kendi yoğurdunu hazırlamak ve günlük olarak taze tüketmek isteyenler için geliştirilen yoğurt yapma aletleri ergonomik tasarımlarıyla mutfağınızda fazla yer kaplamazlar. Modeline, markasına ve özelliklerine göre yoğurt yapma makinesi fiyatları değişiklik gösterir. Modeline bağlı olarak yoğurt yapma makinelerinin güç kapasitesi 20 W ile 300 W arasında değişerek farklı performans sonuçları sağlar. Bazı modellerde birden fazla pişirme seçeneği ile farklı dokuda yoğurt elde edebilirsiniz. Artan pişirme seçeneği ve yüksek güç kapasitesi model fiyatlarında doğrudan bir artışa sebep olur. Hacim olarak 1 litre ile 1.5 litre arasında kapasite sunan modellerde kapasiteye bağlı olarak ürün fiyatı da artar. Makine içinde bulunan porsiyonluk kapların sayısı ve hammaddesi yoğurttan alacağınız verimi ve miktarı etkiler. Cam ve seramik kaplar yaygın olarak tercih edildiği gibi, diğer bileşenlere göre ürün maliyetini yükseltir. Eşit ısı dağılımı ve kontrol paneli gibi ürünün niteliğini artıran özellikler aynı zamanda fiyatında artışa neden olur. Bütçenize uygun ürün modellerini Cimri.com üzerindeki kategori seçeneklerinden filtreleyerek kolayca belirleyebilirsiniz.

Yoğurt Yapma Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Özel veya sıradan günlerde sofralardan eksik olmayan yiyeceklerin başında yoğurt gelir. Farklı form ve tatlarda üretilen yoğurtları evdeki malzemeler ile yapmak da mümkündür. Bunun için küçük elektrikli ev aletlerinden yardım alarak ev yoğurdunuzu pratik şekilde yapabilirsiniz. Yayık makinesi olarak da bilinen yoğurt makineleri satın alırken dikkat edeceğiniz bazı özellikler bulunur. Bunlar sırasıyla güç kapasitesi, hacmi, porsiyon kapları, tasarımı ve ek özellikleridir. Markaların modellerine göre güç kapasitesi genellikle 300 W ile 20 W arasındadır. Güç kapasitesi arttıkça harcanan elektrik aynı oranda artar ve faturalarda yükselme görülür. Ancak bazı modeller yüksek güç kapasitesinin yanında enerji tasarrufu donanımıyla ekonomik kullanım sağlar. Yoğurt makinesinin hacimleri ortalama 1 ile 1.5 litre olup 5 veya 8 ayrı porsiyon kabına sahiptir. Kullanım miktarına ve sıklığına göre uygun porsiyon sayısına sahip modeli seçebilirsiniz. Kontrol panelinden tüm süreci takip edebilir, ev yapımı yoğurdunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Cimri.com sayfamızda yer alan filtreler aracılığı ile dilediğiniz yoğurt yapma makinesi modellerini kıyaslayabilir, satın alma sürecinde modelleri rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery