Taç Yemek Takımı

Taç Yemek Takımı Fiyatları

64 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  termos

Taç Yemek Takımı

Taç Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Taç Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Taç Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Taç Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Guerlain Kadın Parfümleri
 • Dekoreko Salon Halısı
 • Komili Bebe Bebek Bezi
 • Bonacure Şampuan ve Saç Kremi
 • Magazabu Cep Telefonu Kılıfı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Taç Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Taç
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Taç Yemek Takımı

  Taç markası 40 yılı geçen bir üretim geçmişine sahip denilebilir. Türkiye’de temelleri atılan marka tecrübesi ile sektörün öncü markaları arasında yer alır. Yıllar içerisinde müşterinin onayını da alır. Ev tekstil ürünlerini üstün kalite ile üretir. Zamanla diğer ülkelerde de üretim yapmaya başlar. Dünyadaki sektörü yakından takip eden TAÇ, ulusal çaptaki trendleri kendi ürünlerine de entegre eder. Markanın bünyesinde yer alan Tasarım Ekibi ile düzenli çalışmalar sonucunda kullanıcıların ihtiyaçlarına tam karşılık veren ve aynı zamanda görsel açıdan da mükemmel bir tasarım oluşturur. Oluşturduğu koleksiyonlarda yer alan ürünlerin şıklığı ve kalitesi ile adından sıkça bahsettirir. ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 gibi kalite belgeleriyle üretimin ispatlar. Ev tekstil ürünlerini yanı sıra Taç Porselen bünyesinde de üretim yapar. Porselen yemek takımları, Porselen kahvaltı takımları, çatal kaşık bıçak takımları, çeyiz setleri, tencere- tava setleri gibi geniş bir yelpazede üretim yapar. Taç yemek takımları da bu yelpaze de bulunur. Yemek takımları sofraların vazgeçilmez ürünleri denilebilir. Gündelik hayat ve özel geceler için üretilen takımlar kullanım alanlarına, içerdiği parça sayısı gibi bazı özellikleri mevcut bulunur.

  Taç Yemek Takımı Modelleri ve Özellikleri

  Taç markasının ürettiği yemek takımlarının pek çok modeli bulunur. Her modelin içerdiği parça sayısı, şekli, deseni farklılık gösterir. Sahip olduğu özellikleri ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılar ve onları memnun eder. Taç yemek takımı çeyiz seti yeni evlenen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu setim içerisinde yemek takımının yanı sıra kahvaltı takımı, çatal kaşık bıçak takımı, tencere takımı yer alır. Bu sayede birçok ürün aynı anda alınabilmesi avantajını sağlar. Taç yemek takımı 12 kişilik set kare veya daire şeklinde tasarlanır. Bone China malzemesinden üretilir. İçerisinde servis tabağı, çukur yemek tabağı, pasta tabağı, komposto kasesinin yanı sıra ek aksesuarlar da yer alır. Toplamda 60 parçadan oluşur. Taç yemek takımları kare tasarımlarıyla sofranın şıklığını artırır. Köşeli yemek takımı olarak da geçen bu modeller modern tasarım seven kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Taç yemek takımı 85 parça modellerin en büyük avantajı çay fincanı takımı ve kahve fincanı takımını içermesi denilebilir. Bu sayede hem yemek takımı ile uyumlu tasarımlarda fincan takımı almayı sağlar hem de ekonomik anlamda daha masrafsız olmasına yardımcı olur. Taç Elegance yemek takımı kare şeklinde tasarlanan takım yaldızlı desenleri ile şık bir görüntü sunar. 85 parçadan oluşan takımda kürdanlık, tuzluk, sosluk, baharatlık gibi çok sayıda aksesuar da yer alır. Taç 6 kişilik yemek takımı günlük kullanıma uygun şekilde üretilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte olduğu için temizlik durumu da kolaylıkla halledilir. Taç İhtişamı Osmanlı yemek takımı Osmanlı desenlerinden ilham alarak tasarlanan bu takım zerafet ve incelik içerir. Altın sarısı desenleri ile sofraları bambaşka bir hale büründürür. Toplam 85 parçadan oluşan yemek takımı kalabalık aile ortamlarında da rahatlıkla kullanılabilir. Taç Ahenk 24 parça yemek takımı 6 kişilik kullanıma uygun olarak üretilir. Üzerinde ki gül desenleri ile adı gibi sofrayla da ahenk içerisinde olur. Taç Eliza yemek takımı 57 parçadan oluşur. Her ihtiyacı karşılayabilecek parçaları bulunan bu takım zerafeti ile pek çok müşterinin tercihi olur. 

  Taç Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Yemek takımı satın alırken ihtiyaçları tam karşılaması için bazı özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Yemek takımlarının içinde bulunan parça sayısı, üretim materyali, desenleri gibi birçok özellik değişim gösterir. Kullanacak kişinin zevkine uygun olacak şekilde bu özelliklere dikkat edilmesi önemli denilebilir. Yemek takımı satın almak için öncelikle içinde kaç parça bulunduğu kontrol edilebilir. 6 kişilik, 12 kişilik, 24 kişilik gibi birçok çeşitte üretilir. İhtiyaç duyulan seçenek satın alınabilir. Günlük veya özel günlerde mi kullanılacağına karar vermek gerekir. Bu tercihe göre yemek takımı alınabilir. Yemek takımlarının temizliği de bu noktada önemli denilebilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte ürünler tercih edilebilir. Taç porselen yemek takımı bazı modelleri bulaşık makinesinde yıkanabilir. Yaldızlı modellerin bulaşık makinesinde yıkandığı zaman desenlerin çıkma riski oluşur. Yemek takımının şekli de önemli denilebilir. Daire şeklinde ya da kare şeklinde modeller bulunur. Yemek takımını muhafaza etmek adına şekli önem taşır. Daire şeklinde üretilen yemek takımları dolaplarda genellikle daha az yer kaplar. Taç yemek takımı modelleri de bu özelliklere dikkat edilerek üretilir. 

  Taç Yemek Takımı Fiyatları

  Taç yemek takımı birçok şekilde üretilir. Tasarımları, parça sayıları, üretim materyali gibi pek çok özelliği değişim gösterir. Bu farklılıklara göre fiyatlar belirlenir. Yemek takımlarının 6 kişilik, 12 kişilik, 24 kişilik olarak üretilmesi ve içerisinde bulunan parça sayısı fiyat konusunda önem taşır. Parça sayısı ne kadar fazla olursa fiyatta o oranda artar. Yemek takımlarının tasarımları da fiyat konusunda belirleyici faktör olur. Yaldız gibi desenlerden üretilen modellerin fiyatı daha yüksek olabilir. Osmanlı’dan ilham alınarak üretilen yemek takımları fiyatı yüksek olan modeller arasında yer alır. Bunun yanı sıra çay bardağı takımı veya kahve bardağı takımı gibi ekstra ürünleri içerip içermemesi de fiyatı belirleyen fonksiyonlar arasına girer. Taç yemek takımının üretimi sırasında kullanılan yöntemler de fiyat konusunda belirleyici noktalar arasında bulunur. İhtiyaç duyulan yemek takımını alırken Cimri.com üzerinden Taç yemek takımı fiyatları karşılaştırılabilir.