Royal Victoria Yemek Takımı

Royal Victoria Yemek Takımı Fiyatları

28 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  termos

Royal Victoria Yemek Takımı

Royal Victoria Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Royal Victoria Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Royal Victoria Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Royal Victoria Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Bosch Fırınlar
 • Zara Kadın Parfümleri
 • Siemens Ankastre Setler
 • LG Buzdolapları
 • Artdeco Akrilik Boya
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Royal Victoria Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Royal Victoria
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Royal Victoria Yemek Takımı

  Yemek sofraları yalnızca beslenmek için kullandığımız mekanlar olmaktan çok daha fazlasıdır. Bayramlarda tüm akrabaların bir araya geldiği, doğum günlerinin kutlandığı, arkadaşlara dert yanıldığı, evlilik tekliflerinin yapıldığı, ailecek gün sonu sohbetlerinin yapıldığı keyifli yaşam alanlarıdır. Söz konusu sofra olduğunda milattan önce 7000 yılında seramiğin kullanılmaya başlanmasından 8. yüzyılda porselenin icadına oradan da günümüzde kullandığımız yemek takımlarına ulaşan neredeyse insanlık yaşında bir tarihçeden söz edebiliriz. Tüm bu geçmiş boyunca yemekte kullanılan kapların işlevselliği yanında kullanılan materyalin kalitesi ve incelikli bir tasarıma sahip olması da önemli olmuştur. Çünkü yemek yemek biz insanlar için yalnızca biyolojik bir ihtiyaç değil göze ve diğer duyulara da hitap etmesi gereken bir uğraştır. İstanbul merkezli bir firma olan Royal Victoria ise bir sofranın ihtiyacı olacak tüm malzemeleri kapsayan ürün bandı ile hem kalite hem işlevsellik hem de tasarım ilkelerini göz önünde bulundurarak üretim yapar.

  Royal Victoria Yemek Takımı Modelleri

  Yemek takımları vitrinlerde saklanan ve yalnızca özel günlerde kullanılan eşyalar olmak zorunda değildir. Royal Victoria günlük yemek takımı herhangi bir günü sizin için özel bir güne dönüştürebilir. Herkes konuklarını memnun etmek ister. Hal böyle olunca da memnun etmek istediğiniz kişi sayısı kararlarınızın verilmesinde önemli bir rol oynar. Eğer söz konusu davet yemekli ise günün en önemli kısmı yemekleriniz ve sofranız olacaktır. Neyse ki her sayıda misafir için uygun bir Royal Victoria yemek takımı bulmak mümkündür. Royal Victoria 6 kişilik yemek takımı ve Royal Victoria 12 kişilik yemek takımı lezzetli sofraların ve koyu sofra sohbetlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Kocaman davetlerin gözünüzü korkutmasına gerek yok. Royal Victoria 86 parça yemek takımı ile herkesin aynı masada keyifle vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Peki bu parçaların içinde neler var? 86 parça yemek takımı on ikişer adet servis tabağı, yemek tabağı, pasta tabağı ve servis kasesi ile altışar adet çay ve kahve fincan takımı ve tüm bunların yanı sıra tuzluk ve biberlikler ile büyük ve küçük iki adet kayık tabaktan oluşur. Mesela daha küçük bir seri olan Royal Victoria 24 parça yemek takımı ise altışar adet servis tabağı, yemek tabağı, pasta tabağı ve servis kasesinden oluşur.

  Nasıl ki ev dekorasyonunuz sizin kişiliğinizden parçalar taşıyorsa her zaman göz önünde olmasalar da yemek takımınız da öyledir. Pişirdiğiniz yemeklerin içine kattığınız karakteriniz ve duygularınız nasıl ki onların lezzeti üzerinde etkiliyse sunumlarında kullandığınız yemek takımında yansıttığınız siz de yemeklerinizin kalitesini etkileyen bir unsurdur. Royal Victoria leopar yemek takımı dizginleyemediğiniz  özgür ruhunuzun sofranızda kendine yer bulmasıdır. Klasiklikten uzak renk ve deseni ile hem sizin hem de konuklarınız için sıradışı bir sofra deneyimi yaratır. Bunun aksine düzenden, intizamdan ve sadelikten hoşlanan biriyseniz Royal Victoria yemek takımı kare kendi sadeliği ile masanızdaki yıldızın yemekleriniz olmasını sağlar. Keskin hatları ve minimalist modern tasarımı ışıltılı desenlere gerek olmadan da şıklığın yakalanabileceğinin göstergesidir. Tüm bunların yanında biraz eskiyi özleyen nostaljik bir yapınız biraz da ihtişama merakınız varsa icadı 1700’lü yıllar İngilteresine dayanan Royal Victoria bone china yemek takımı masanıza çok yakışacaktır. Materyalindeki kemik ile size o ölmezliği ve sağlamlığı, klasik ve yaldızlı tasarımı ile de zenginliği ve iktidarı hissettirir.

  Royal Victoria Yemek Takımı Fiyatları

  Royal Victoria yemek takımı fiyatlarını belirleyen en önemli faktör elbette takımdaki parça sayısıdır. Parça sayısı arttıkça ürünün fiyatı da artar. Kullanım yerleri ürünlerin tasarımını etkiler ve bu da fiyatlara yansır. Örneğin günlük bir yemek takımı misafir ağırlamak için tasarlanmış bir üründen daha pahalı olacaktır. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur yemek takımının üretildiği materyaldir. Royal Victoria porselen yemek takımı ile bone china yemek takımı aynı parça sayısında olsalar da farklı fiyatlara sahip olacaklardır. Marka bir ürünün kalite teminatıdır. Bu yüzden farklı markalardaki ürünlerin fiyatlarının farklı olması beklenir. Bu yüzden Royal Victoria markalı bir ürün benzerleri ile her zaman aynı fiyata sahip olmayabilir.

  Royal Victoria Yemek Takımı Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Tüketici görüşleri özellikle internet üzerinden alışveriş yaparken size kolaylık sağlar. Seçiminizi yaparken Royal Victoria yemek takımı yorumlarını okumak sizinle benzer beklentilere sahip görüşleri incelemenize ve daha doğru karar vermenize yardımcı olur. Nihai karara varmadan önce farklı ürünler ve görüşler arasında karşılaştırma yapmayı da ihmal etmemek gerekir.

  Royal Victoria yemek takımları farklı kullanımlar için ayrı ayrı üretilmiştir. Yemek takımınızı ne tür yemeklerde kullanacağınız seçiminiz için önemlidir. Günlük bir kullanım için aile bireylerinizin sayısına göre daha az parçaya sahip ve daha sade bir takım tercih edebilirsiniz. Küçük yaşta çocuklara sahipseniz daha narin materyallerden yapılmış ürünler yerine sağlamlık niteliği ile ön plana çıkan ürünleri tercih etmelisiniz.

  Sofranız da tıpkı diğer eşyalarınız gibi ev dekorasyonunuzun bir parçasıdır. Bu yüzden seçeceğiniz modelin masanızın bulunduğu odanızın dekorasyon tarzı ile uyumlu olmasını isteyebilirsiniz. Masanızın kendi içerisinde uyumlu görünebilmesi için ise sofradaki peçete, çiçek, mum gibi dekorasyonlarınız, masa örtünüz ve çatal bıçak takımınız da göz önünde bulundurulmalıdır.