Lucky Art Yemek Takımı

Lucky Art Yemek Takımı Fiyatları

7 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Kişi Sayısı
İlgili Etiketler
  termos

Lucky Art Yemek Takımı

Lucky Art Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Lucky Art Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Lucky Art Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Lucky Art Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Özgül Grup Masa Örtüsü
 • Guess Kadın Parfümleri
 • Next Uydu Alıcısı Aksesuarları
 • Tonny Black Kadın Terlikleri ve Sandaletleri
 • Evolite Kamp Aksesuarı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Lucky Art Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Lucky Art
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Lucky Art Yemek Takımı

  Lucky Art markası, 1990 yıllarının başında İstanbul’da kurulan firmalar arasında yer alır. Firma ilk kurulduğunda yalnızca perakende mağazacılık faaliyetleri sürdürmüştür. Zaman içerisinde başarılı çalışmalar sergilemiş ve modern dünyaya ayak uydurmayı başarabilmiştir. E-ticaret ve e-alışveriş sistemlerinin temellerini atarak pek çok tüketici tarafından tercih edilen markalardan bir tanesi olmuştur. Lucky Art markası zengin ürün yelpazesi ile ev eşyası üreten firmalardandır. Lucky Art yemek takımı, çeşitli mutfak ürünleri, mobilya, tablo, çerçeve, biblo, dekoratif tepsi, duvar dekorasyonu, saat, salon takımı, aydınlatma, banyo ürünleri, yapay çiçek gibi çok çeşitli ürünler üretir. Lucky Art markası yemek takımı modellerini tasarlarken, kendisine has üretim stillerinden vazgeçmez. Kullanıcılarına kaliteli, sağlam ve dayanıklı ürünler sunar. Ayrıca farklılık yaratan yemek takımı modelleri tasarlar. Şık, zarif, sade, desenli, modern gibi türleri bulunan yemek takımı modelleri pek çok tüketici tarafından tercih edilir ve beğenilir. Lucky Art markası, yemek takımı modellerini üretirken hedef ve kaliteden ödün vermemeye gayret eder. Her gün moda ve trendleri takip ederek, tüketicilere farklı tarzdaki ürün modellerini sunmaya çalışır.

  Lucky Art Yemek Takımı Modelleri ve Özellikleri

  Lucky Art markası yemek takımı modellerini üretip piyasaya sunarken, kullanıcı istek ve beğenisine göre hareket eder. Tüketici ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan ürünlerde farklı özellikler yer alır. Lucky Art 24 parça yemek takımı, çorba kasesi, pasta tabağı, servis tabağı, tuzluk, biberlik, orta, küçük ve büyük boy kayık tabakları içerir. Mutfak malzemeleri kaliteli porselenlerden üretilir. Bu sayede dayanıklılığı ve verimleri artar. Bulaşık makinesinde yıkanırken kırılma ya da çatlama gibi istenmeyen olumsuz durumlar ortaya çıkmaz. Ayrıca bazı modellerde yer alan büyük çorba tabakları ısıya dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Bu sayede tüketicilere kullanım avantajı sağlar.

  Lucky Art günlük yemek takımı modellerinde yuvarlak tabak şekilleri yer alır. Tabakların yuvarlak şekilde tasarlanması hem daha rahat saklanmasına hem de kullanım kolaylığına olanak sağlar. Porselen malzeme türünden yapılan ürün modelleri özel günlerde bile rahatlıkla kullanılabilir. Üzerinde yer alan desenler tüketici isteklerine göre farklılık gösterir. Genel olarak beyaz rengin üzerine işlenen desen türleri hem şık hem de zarif bir sofra kurulmasına yardımcı olur. Lucky Art 6 kişilik yemek takımı modellerinde altı adet yemek tabağı, altı adet çorba kasesi, yine altışar adet pasta ve servis tabağı yer alır. Hem günlük hem de misafirlik kullanım için ideal olan modeller, modern tarzlarda tasarlanır.

  Lucky Art olympos yemek takımı modeli vintage renk tasarımına sahiptir. Beyaz üzerine açık ve koyu mavi renklerinin konumlandırılması, modele ayrı bir hava katılmasını sağlar. Modelde on ikişer adet çorba kasesi, yemek ve pasta tabağı ile servis tabağı bulunur. Tabakların dış kısımlarının çiçek şeklinde tasarlanması, mavi renk ile uyumunu mükemmel hale getirir. Lucky Art lola yemek takımı modeli yuvarlak tabak detayına sahiptir. Ürün modelinde altışar adet çorba kasesi ile yemek, servis ve pasta tabağı yer alır. Beyaz rengin üzerine su yeşili, açık kahverengi ve pembe tonlarından oluşturulan desen eklenmiştir. Modern ve klasik tarzın ikisini de bir arada sağlar. Lucky Art mirella yemek takımı modelinde yer alan tüm tabaklar kaliteli porselenden oluşturulur. Tüketicilere kullanım açısından avantaj sağlayan model, bulaşık makinesinde yıkanmaya da uygundur.

  Lucky Art sophia yemek takımı da altışar adet çorba kasesi, yemek, servis ve pasta tabağı içerir. Modelde görülen yeşil renk üzerine işlenmiş turuncu desenler, trendleri yakalayan nitelikler taşır.

  Lucky Art Yemek Takımı Fiyatları

  Lucky Art yemek takımı fiyatları, ürün modellerinde yer alan özelliklere göre farklılık gösterir. Modellerin ne zaman üretildiği bile fiyatlar üzerinde etkili rol oynar. Yemek takımı modellerinin üzerinde yer alan desenlerin nasıl olduğu, bu desenlerin hangi tür malzeme kullanılarak yapıldığı fiyatlarda artma ya da azalmalara neden olur. Modelin modern renk tasarımlarına ve desenlerine sahip olması fiyatları arttıran unsurlar arasında yer alır. Bunun yanı sıra fiyatları etkileyen en önemli detay, yemek takımı modelinin kaç kişilik olduğudur. Lucky Art yemek takımı 12 kişilik olan modeller, altı kişilik olan çeşitlere oranla daha yüksek fiyatlıdır. Bunun nedeni 12 kişilik modellerinin çok daha fazla malzeme ve ek ürün içermesidir. Bazı modellere tuzluk ve biberlik, peçetelik, kayık tabak gibi ürünler dahil edilmeyebilir. Bu tür modellerin fiyatları daha uygundur. Sizler de Lucky Art markasının yemek takımı modelleri fiyatları için cimri.com adresini kullanabilir, kolaylıkla fiyat araştırması ve karşılaştırması yapabilirsiniz.

  Lucky Art Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Lucky Art yemek takımları modelleri satın alınırken birtakım özelliklere dikkat etmek tüketicilere avantaj ve kolaylık sağlar. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken ilk unsur yemek takımı modelinin kaç kişilik olduğudur. Kalabalık ve misafiri fazla olan tüketicilerin oniki kişilik yemek takımını tercih etmeleri zaman içerisinde kullanım kolaylığını arttırır. Öte yandan günlük kullanımlar için daha canlı renkleri tercih etmek de önemlidir. Misafir için alınacak olan yemek takımı modellerinin daha sade tercih edilmesi, masanın şık ve zarif görünmesine yardımcı olur. Ayrıca yemek takımı modellerinin porselenden yapılmış olması da önemlidir. Porselen hem görüntü hem de sağlık açısından avantajlı malzemeler arasında yer alır. Bunun yanı sıra Lucky Art markasının yemek takımı modelleri satın alınırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise, takımların üzerinde yer alan desenlerdir. Desenlerin vintage, modern, klasik, şık ya da casual olarak ayrılması tüketicilere karar vermede zorluklar yaşatabilir. Dolayısıyla ev dekorasyonuna uygun modeli tercih etmek önem taşır. Dilerseniz sizler de Cimri.com internet adresinde yer alan Lucky Art markasının yemek takımı modelleri yorumlarını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.