Jumbo Yemek Takımı

Jumbo Yemek Takımı Fiyatları

23 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  termos

Jumbo Yemek Takımı

Jumbo Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Jumbo Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Jumbo Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Jumbo Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Schwarzkopf Saç Bakım Maskeleri & Serumlar & Spreyler
 • Efco Motorlu Tırpan
 • Kılıfist Cep Telefonu Kılıfı
 • Hira Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları
 • Penguen Yazı Tahtası
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Jumbo Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Jumbo
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Jumbo Yemek Takımı

  İnsanları bir araya getiren ve aynı masa etrafında birleştirme imkanı veren yemek sofraları, ne kadar incelikli hazırlanırsa etkisi o kadar fazla olur. Yemek sofralarında ön çıkan yalnızca çeşit çeşit yemekler değildir. Hazırlanan yemeklerin tatlarının önemi kadar sunumu da ayrı önemlidir. Büyük şeflerin devamlı olarak vurguladığı üzere, bir yemeği konuşturan onun sunumudur. Etkileyici bir sunum için ise doğru ve uygun materyallerin kullanılması gerekir. Yemek takımları içerdiği tamamlayıcı öğelerle sofranıza arzu ettiğiniz etkiyi bırakmak üzere özel olarak tasarlanır. Mutfak ve ev dekorasyonu alanında öncü isimlerden Jumbo, özel davetlerin yanı sıra şık ve kullanışlı yapısıyla günlük kullanıma da uyarlanabilen Jumbo yemek takımı çeşitlerini gereksinimlere göre devamlı olarak geliştirir. İlk olarak 1947’de küçük bir atölyede başlayan porselen, çelik, cam ve taşın yaratıcılıkla buluştuğu tasarımları, günümüzde 120’den fazla bir miktara ulaşmıştır. Mutfak sanatını bir üst boyuta çıkarmak adına, hassas bir işçilik ve kaliteyi nesiller boyunca sürdürür. Gerek profesyonel şefler için, gerekse mutfak sanatıyla ilgilenen herkes için uygun modelleri sunar.

  Jumbo Yemek Takımı Modelleri

  Jumbo yemek takımı modelleri tasarımına, içerdiği parçalara, malzemesine ve ürün grubuna göre değişiklik gösterir. Jumbo’nun sunduğu yemek takımları 6 kişilik, 12 kişilik ve tekli ürün olarak bulunur. Kullanım avantajı ve geniş tasarım seçenekleri ile genellikle 12 kişilik yemek takımları tercih edilir. Bunlar arasında Daphne, Violet dream, Perla ve Moon gold yemek takımlar ilk başlarda gelir. Yemek takımları çorba tenceresinden biberliğe, yemek tabağından salata kasesine kadar farklı kullanım amaçlarına odaklı tasarlanmış parçalar içerir. Jumbo daphne yemek takımı Daphne ve Apollo’nun aşkından ilham alınarak tasarlanan son derece sade ve şık 12 kişilik yemek takımıdır. Bone malzemeden üretildiğinden en az porselen kadar dayanıklı, ışığa tutulduğunda şeffaf izlenim veren bir görünümü vardır. Jumbo violet dream yemek takımı 12 kişilik 60 parçadan oluşur. Aynı şekilde bone malzemeden üretilmiştir. Zarif çiçekli tasarımıyla sofranıza Avrupa havası katabilirsiniz. Jumbo perla yemek takımı, diğer davet takımlarının aksine sadeliğiyle günlük kullanıma son derece uygundur. 60 parçadan oluşan 12 kişilik yemek takımı dayanıklı bone malzemeden üretilmiştir. Bir diğer sadeliğiyle göz alıcı yemek takımı olan Jumbo moon gold yemek takımı önceki modellerden farklı olarak 12 kişilik 64 parçadan oluşur. Hassas ancak kaliteli bir porselen çeşidi olan bone porselenden imal edilir. 12 adet yemek tabağının yanında pasta tabağı, çukur tabağı, kase, 2 farklı boyutta oval tabak, meze tabağı, çorba tenceresi, tuzluk-biberlik, kürdanlık ve sosluk parçaları Jumbo yemek takımları içinde bulunur. Gereksinim duyduğunuz sofra sunum parçalarını ister takım halinde isterseniz de tekli olarak dilediğiniz tasarımda bulabilirsiniz. Kullanım tercihlerinize göre yemek takımını seçerken hem günlük hem de davete uygun olan modelleri değerlendirmek uzun vadede hem ekonomik hem de kullanışlı olacaktır. İyi bir yemek takımı, hazırlanan yemekleri bir zorunluluktan çıkararak keyifli ortamı oluşturmaya yardımcı olur. Her bir farklı tasarım ortamın atmosferini farklı etkiler. Yemek ortamının sakinleştirici ve hafif geçmesi isteniyorsa sade tasarımlı yemek takımları uygun olurken, daha hareketli ve canlı görünmesi isteniyorsa daha koyu ile canlı renkler seçilmelidir.

  Jumbo Yemek Takımı Fiyatları

  Jumbo yemek takımları fiyatları içerdiği parça sayısına, tasarıma ve üretim malzemesine göre farklılık gösterir. Örneğin Jumbo 6 kişilik yemek takımı 24 parça içerirken Jumbo yemek takımı 12 kişilik modeli 60 parça içerir. Yemek takımlarının içerdiği parça miktarı arttıkça satın alma maliyeti de artar. Özel tasarım ve koleksiyonlar benzer şekilde sade tasarımlara oranla daha yüksek bir ücrete sahiptir. Kişisel zevklere ve sunum fikirlerine göre birbirinden farklı onlarca yemek takımı modeli mevcuttur. Yalnızca takım olarak değil, gereksinime göre tekli olarak da sofra parçalarını edinebilirsiniz. Dilediğiniz parçayı veya takımı kolayca değerlendirebilmek için sayfamızda yer alan filtrelerden faydalanabilir, modelleri karşılaştırabilirsiniz.

  Jumbo Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Jumbo porselen yemek takımı satın alırken bazı özelliklere dikkat etmek gerekir. Öncelikle sofranızda hangi parçalara hangi miktarlarda ihtiyaç duyduğunuz, hangi tasarımlara masanızda yer vermek istediğiniz önemlidir. Jumbo yemek takımları hem sade zevklere hem de daha yoğun tasarım sevenlere yönelik modeller sunar. Bir diğer etken kullanım türüdür. Yemek takımları günlük ve davet olarak ikiye ayrılır. Jumbo günlük yemek takımı davet takımlarına kıyasla daha sade bir dizayn ile birlikte daha az parça içeriğine sahiptir. Günlük yemek takımları, masanızda pratik bir kullanım sağlarken bir yandan da yemek zamanlarınıza modern bir atmosfer katar. Kalabalık ailelerin ve dostların bir araya geldiği değerli zamanlarınızı taçlandıracak sofralar hazırlarken yemeklerin tatları kadar sunumları da öne çıkar. Uygun yemek takımları sunumları oluşturmanın ilk basamağıdır. Davet ve günlük kullanımın dışında evlenecek olan çiftler için özel olarak oluşturulan setler de bulunur. Jumbo yemek takımı çeyiz seti 64 parça 12 kişilik farklı tasarımlarda modelleri kapsar. Yeni bir sofra kurarken ihtiyaç duyulacak hemen her parçanın bulunduğu setlerdir. Başlangıçta tasarıma ve içerdiği parçalara göre maliyet yüksek görünse de, aynı oranda yüksek dayanıklılık içeren porselen takımlar uzun vadeli olarak güvenle kullanılabilir. Cimri.com sayfamızda bulunan kategori filtreleriyle dilediğiniz yemek takımı modellerini kıyaslayabilir, satın alma değerlendirmenizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.