Yan Sehpa

Yan Sehpa Fiyatları

912 Ürün gösteriliyor.
Yan Sehpa fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yan Sehpa modelleri ve Yan Sehpa fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yan Sehpa kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Else, Exclusive, Allmode, IKEA. 912 adet Yan Sehpa fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yan Sehpa Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yan Sehpa markası:

En Çok İncelenen Yan Sehpa Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yan Sehpa Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 912 Yan Sehpa modeli içerisinde en ucuz Yan Sehpa fiyatı 59.9 TL iken, en yüksek Yan Sehpa fiyatı 4840.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yan Sehpa fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yan Sehpa fiyatı ise 129.31 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yan Sehpa Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yan Sehpa

Hayatın koşuşturması içinde dinlenme durağı olan evlerin konforu önemlidir. Eşyaların şık ve portatif oluşu, kullanım rahatlığı erkek ya da kadın olsun herkesin seçim önceliğinin başında gelir. Her evin ihtiyacı olan sehpalar farklı model ve renk seçenekleri ile üretilir. Bu ürünler ev, ofis, otel, yurt, kafe gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir. Özelliklerine göre çeşitlilik gösteren modeller, görsellikleri ile göz kamaştırır. Yan sehpalar modellerine göre değişiklik gösterir. Kullanıcının ihtiyacına göre birçok farklı modeli bulunur. C yan sehpa, en sık kullanılan modeldir. Tekerlekli yan sehpa ise pratik bir kullanım sunar. Bu modeli kolaylıkla istediğiniz yere hareket ettirebilirsiniz. Portatif yan sehpa, alandan tasarruf etmek isteyenler için idealdir. Aynı zamanda alandan kazanmak isteyenler için de çekmeceli yan sehpa gibi modeler üretilir. Yan sehpalar genellikle tekli kullanılır. Tekli kullanımdan kaynaklı olarak özel tasarımlara ve geniş çeşitliliklere sahiptir. Her ev ve ofise uygun, küçük veya büyük boyutlarda, tarzınıza uygun modelleri mevcuttur. Akşam çaylarının vazgeçilmezi olmaya aday yan sehpalar evlere şıklık katmaya devam eder.

Yan Sehpa Modelleri

Evlerin olmazsa olmazı, ev kuranların da liste başında gelen yan sehpa modellerinin birçok çeşidi bulunur. Tekerlekli C yan sehpalar, portatif yan sehpalar, çekmeceli yan sehpalar, yuvarlak yan sehpalar ve üçlü yan sehpalar olmak üzere birçok seçenek ile kullanıcısının beğenisine sunulmaktadır. Yan sehpa çekmeceli olan modelleri özellikle fazla ve ufak tefek eşyaları toplamak için tasarlanmıştır. Ayrıca sehpa olarak da ideal bir performans sunar. Tekerlekli olan yan sehpa modelleri taşınma kolaylığı açısından tercih sebebidir. Genellikle tekli olarak kullanıldıkları için tasarımları daha farklı ve çeşitli olur. Her eve ve ofise yakışacak yan sehpa yuvarlak modelleri de mevcuttur. Bulunduğunuz alanın genişliğine göre boyut seçenekleri olan dekoratif yan sehpalar her ortama farklı bir hava katar. Yan sehpalarda genellikle ahşap materyaller kullanılır. Yeni modellerde metalin de zarifliği kullanılarak yeni tasarım çizgileri yakalanmıştır. Özellikle tercih kaynağı olan ahşap mobilya yan sehpalar 3’lü setler halinde de kullanıcıların beğenisine sunulur. Ayrıca kalabalık ailelerin vazgeçilmezi olarak da tercih önceliğine sahiptir. Kare, dikdörtgen, oval, daire, metal, ahşap, renkli ya da desenli birçok seçenekleri ile kullanıcıların zevkine sunulur. Her evin, her ofisin, her kafe ya da yurt odasının vazgeçilmezi yan sehpalar hemen her köşeye rahatça uyum sağlayabilmektedir. Ayrıca özel tasarım olan modelleri de mevcuttur. Daha farklı bakış açısına sahip olanlar, kendine özel ya da kendi çizgisini yansıttığını düşünenler için özel tasarımlar ideal bir seçim olur. Portatif yan sehpalar, taşınabilirlik açısından daha rahat kullanıma sahiptir. Daha hafif, daha pratik bir taşıma şekli ile istenilen yere rahatça yerleştirilebileceği gibi koltuk, sandalye gibi çeşitli mobilyalar yanında göze çarpmayan şekilde de kullanım avantajları mevcuttur. Teklilerin yanı sıra çoklu olan yan sehpalar özellikle aralarındaki ebat farkı ile seçme seçeneği sunar. Buna ek olarak görsellik bakımından şıklık sağlamak için de modern tasarımlara sahip yan sehpa modelleri bulunur.

Yan Sehpa Fiyatları

Her evin ihtiyaç listesinde bulunan, evlerin olmazsa olmazı yan sehpalar her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile alıcılarını bekler. Piyasada çok fazla çeşit olması yan sehpa fiyatlarını da değiştirir. Fiyat değişkenliği yan sehpaların çeşitliliğine, modeline, set ya da tekli satılıyor olmasına göre farklılık gösterir. 3’lü set yan sehpalar, tekli yan sehpalara göre; ahşap olan yan sehpalar ise metal olan yan sehpalara göre farklı bir şekilde fiyatlandırılır. Seçilecek olan yan sehpa modellerinin malı ahşap ise metal veya özel tasarım yan sehpa çeşitleri ya da özel yapılmış kumaş dokusu olan yan sehpalarla orantılı olarak fiyatlandırma değişebilir. Ayrıca ürünün tasarımı da fiyatlandırmada etkili olur. Ürün tasarımları, farklı işlevsel özellikler sunar. Çekmeceli modeller ek bir alan sunar. Böylece sıklıkla kullandığınız eşyaları sehpanıza yakın tutabilirsiniz. Portatif modeller ise kolay bir şekilde taşınabilir. Bazı modellerin şekli de kullanım kolaylığı sunar. C şeklindeki modeller, işlevsel tasarımları ile dikkat çeker. Bu da fiyatlandırmada etkili olur. 

Yan Sehpa Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her durumda olduğu gibi sehpa seçiminde de dikkat edilmesi gereken kurallar ya da önemli noktalar bulunur. Oturma ve çalışma alanlarının gözdesi olan yan sehpalar, farklı seçenekleri ile öne çıkar. Özellikle eğer bulunduğunuz ortam içerisinde büyümekte olan bir çocuk var ise alınacak yan sehpanın ona zarar vermeyecek nitelikte olması çok önemlidir. Modelin köşe kısımlarının sivri, keskin bir ayrıntıya sahip olması sıkıntı yaratabilir. Daha yumuşak hatlı bir sehpa seçimi daha doğru bir karar olacaktır. Renk çeşitliliği fazla olduğundan bu uyumu yakalamak da önemlidir. Koyu renk bir mobilyaya sahip olanların yan sehpa seçimlerini daha açık renkten yana kullanmaları mekanlarına şıklık ve ferahlık katacaktır. Buna karşın her seçim aslında kişiden kişiye de farklılık gösterir. Kare veya yuvarlak şekillerinin de bulunduğu yan sehpa modelleri, hemen hemen her evde olduğu gibi ofislerde de sıkça kullanılan ürünler arasındadır. Ayrıca eğer kumanda gibi eşyaların ortada olmasını istemiyorsanız çekmeceli yan sehpa modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca yan sehpa takımlarını tercih ederek birden fazla kişinin kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery