Soğuk ve serin havalarda rüzgarın etkilerinden korunmak önemlidir. Soğuk algınlığı, grip, öksürük, nezle gibi rahatsızlıklar genellikle soğuk havaların olumsuz etkilerine karşı korunamadığımızda ortaya çıkar. Soğuklardan korunmak için, yağmurluk, boyunluk, polarlı caketler, kalın montlar, atkılar,outdoor yelekler, kalın çoraplar, çizme ve botlar kullanılır. Bunlardan biri de rüzgar geçirmez polarlardır. Outdoor etkinliklerinde, motorsiklet kullanırken, serin havalarda sıklıkla kullanılırlar. Exuma, Joma, Jack Wolfskin ve Adidas marka en uygun fiyatlı windstopper polarları, cimri.comsitesinde bulabilir, polarları listeleyerek fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Windstopper polarlar nerelerde kullanılır?

Polar kumaşları, kabarık, hacimli ve yumuşak kumaşlardır. Esnek yapıdadırlar. Çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilir ve çoğu zaman ütü gerektirmez. Çabuk kuruma özelliği vardır ve vücut ısısının dengelenmesine yardımcı olur. Çoğunlukla lekelendiği zaman kolay çıkar. Streç polar, mikro polar, antipilling polar, likralı polar ve polar fleece gibi polar çeşitleri vardır. Bu polarlar, soğuk havalarda ve outdoor aktivitelerde daha çok kullanılır. Doğa yürüyüşleri, piknikler veya günlük olarak serin havalarda giyilebilen bu polarları motorsiklet sürücüleri de kullanılır. Motorsiklet sürüş esnasında hava sıcak bile olsa birkaç derece daha az olarak hissedilir ve hızdan dolayı rüzgar oldukça şiddetli bir şekilde sürücüye doğru eser. Rüzgardan etkilenmemek için windstopper polarlar kullanılır. Bu polarlar genelellikle önden tamamen fermuarlı veya yarım fermuarlı olarak üretilirler. Bayan rüzgar geçirmez polar ve erkek rüzgar geçirmez polar olarak farklı modelleri olduğu gibi unisex windstopper modelleri de vardır. Ayrıca çocuklar için üretilen windstopperler de vardır. Sarı, pembe, mavi, siyah, gri gibi pek çok farklı renk alternatifi vardır. Ayrıca, bazı modellerin fermuarlı cepleri de vardır. Düz renklerde üretilebileceği gibi farklı renklerde de üretilebilir. Bunların dışında rüzgar geçirmeyecek özellikte üretilen yelek ve ceketler de vardır. En ucuz windstopper polarları cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Windstopper polarların fiyatları ne kadardır? En ucuz rüzgar geçirmez polar modelleri nerede bulunur?

En ucuz rüzgar geçirmez özellikte polar modellerini, cimri.com sitesinde, giyim (outdoor) kategorisi altında yer alan, windstopper polar sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.