Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Wax Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Wax markası:

En Çok İncelenen Wax Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Wax Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 407 Wax modeli içerisinde en ucuz Wax fiyatı 2.69 TL iken, en yüksek Wax fiyatı 205.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Wax fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Wax fiyatı ise 34.27 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Wax Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Wax

Saça şekil veren ama sertleştirmeden saçın doğal görünümünü koruyan Wax ile saçlarınızı doğal görünümünü bozmadan rahatça şekillendirebilirsiniz. Piyasada birçok markanın çeşitli modellerini ürettiği Wax’ı kullanmak çok kolaydır. Saçı kurutup dökmeyen Wax ile saçı şekillendirmek kolay olsa da Wax kullanırken de dikkat edilecek bazı konular vardır. Wax’ı saça sürerken yapmanız gereken saç uçlarından başlayıp dibe doğru sürmektir. Eğer direk diplere sürmeye çalışırsanız Wax saçlarınızın şekil almasını sağlamaz. Eğer saç boyunuz kısa ve şekil vermekte sizi zorluyorsa Wax tam size göre bir üründür. Fakat saç yapınıza göre Wax seçmelisiniz. Saçlarınız ince telli ise ince telli saçlar için kalın telliyse kalın saçlar için olan Wax modellerini seçmelisiniz.  Wax tercihi yaparken sadece saçınızın ince ya da kalın telli olmasına değil çabuk yağlanıp yağlanmadığına göre de karar vermelisiniz. Bazı saç tipleri yapı itibariyle yağlanmaya daha fazla meyillidir. Yıkadığınızın ertesi günü bile yağlı bir görünüm kazanabilir. Bu yüzden eğer yapı itibariyle çabuk yağlanan saçlarınız varsa krem yerine sprey Wax modellerini tercih etmelisiniz. Krem Wax’lar hem kolay kullanımı hem de saçlara ipeksi bir görünüm kazandırması ile beğenilen bir model olsa da kremsi yapısı itibariyle yağlı veya çabuk yağlanan bir saçı daha yağlı ve sönük gösterebilir.   

Wax Modelleri

Saçı sertleştirmeden şekillendiren Wax modelleri ürünün krem, jel, jöle yada sprey yapıda olması, markaları, içeriğinde kullanılan malzemeler gibi çeşitli ürün grubundan oluşur. Wax çeşitleri saçınızın yapısına göre de değişiklik gösterir. Yumuşak ince telli saçlara sahip olanlarla kalın telli saçlara sahip olanlar aynı Wax’ı kullanmaz. Saçın uzunluğu kısalığı da seçeceğiniz Wax çeşidini belirler. Saçınız kısa ise krem Wax’lar sizin için daha uygundur. Uzun saçlarınızı kremdense sprey Wax’larda şekillendirmek daha kolaydır. Wax jöle saçı şekillendirip o şekli uzun süre korumasını sağlamanın en kolay yolu olan jöle çoğu erkek tarafından saçı döktüğü, kırdığı, saça zarar verdiği için tercih edilmez. Fakat jöle kıvamlı Wax’lar size jölenin şekillendirme kabiliyetini saçın doğal görünümünü bozmadan sağlar. Saçı jöle gibi sertleştirmediği için saç tellerini kırmaz ve saçta dökülmelere sebep olmaz. Saça mat veya ıslak görünüm veren modelleri mevcuttur. Wax saç şekillendirici kadın erkek herkesin tercih ettiği saça kolay ve doğal şekil vermeyi sağlayan bir saç bakım ürünüdür. Piyasadaki birçok saç bakım ürününden farklı olarak saçı güçlü bir şekilde şekillendirirken sertleştirmez. Saça parlak yada mat bir görünüm verir ama saçın doğal görünümünü de korur. Wax sadece erkekler için değil saçını düzleştiren ve uzun süre bu düz şekli korumak isteyen kadınların da tercihidir. Çünkü saçı düzleştirip Wax sürdükten sonra daha ipeksi bir görünüm elde edersiniz. Wax sprey saça daha hızlı ve kolay bir şekil vermenizi sağlar. Duştan sonra ıslak saça da kolayca uygulanabilen Wax spreylerin en önemli özelliği ilk yıkamada dahi saçınızdan kolayca çıkmasıdır. Saçı kesinlikle yağlandırmaz. Saçta uzun süre etkilidir. İnce telli saçlara sahip olanların da rahatlıkla kullanabileceği Wax sprey saça hacim verdiği için de tercih edilen bir modeldir. Wax krem kısa saçlı olanlar için de uzun saçlı olanlar için de ideal bir ürün olan Wax kremi duştan sonra kolayca saçınızı uygulayabilirsiniz. Elinize aldığınız bir parça krem Wax’ı avcunuzun içine sürüp saç uçlarından diplere doğru uygulayarak saçınıza istediğiniz şekli rahatça verebilirsiniz. Wax jel jel kıvamında olan bu Wax modellerini duştan çıktıktan sonra veya kuru saça kolayca uygulayabilirsiniz. Saçınıza doğal bir görünüm kazandırıp hacim veren Wax jelin ıslak bitiş veya mat bitişli modelleri ile saçınıza ıslak veya mat bitişli bir görünüm verebilirsiniz. Wax markaları piyasada birçok wax markası bulunsa da kaliteli markaları seçerek saçınızı koruyabilirsiniz. Wax’ların da her bakım ürünü gibi doğal içerikli veya kimyasal içerikli modelleri mevcuttur. İçeriğinde doğal ürün bulunan Wax’lar sadece saçı şekillendirmekle kalmaz aynı zamanda saçı besler. Piyasadaki kaliteli markaların ürettiği Wax’ları tercih ederek saçınıza bakım yapabilirsiniz.   

Wax Fiyatları

Saç şekillendirme konusunda çığır açan Wax fiyatları ürünün sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterir. Piyasada her bütçeye hitap eden fiyat aralığındaki Wax modelleri mevcuttur. Markalar çeşitli özelliklerine göre ürettiği Wax ürünlerini piyasaya sürüp kullanıcıların beğenisine sunar. Wax ürününün çeşidi, markası, Wax ürününün içeriğindeki malzemelerin doğal ya da kimyasal oluşu, ürünün boyutu gibi özellikler Wax ürününün fiyatını değiştiren faktörlerin başında gelir. Wax ürününün kaliteli bir markaya ait olması onun içeriğini değiştirdiği için marka ve kalite arasında bir ilişki vardır. Örneğin içeriğinde Aloe vera, deniz suyu veya papatya özü gibi doğal içeriklerin bulunduğu Wax2lar saçlarınız için yararlıdır. Kimyasal içerikli saç bakım ürünlerinden daha farklı fiyata satılır. Siz de sayfamızda bulunan saç bakım ürünlerini özellikleri ile beraber inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Diğer kullanıcıların yorumlarını okuyup onların tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Saçınız için en kaliteli ve ucuz Wax ürününü hangi sitede bulabileceğinizi öğrenmek için cimri.com sitesine başvurabilirsiniz.  

Wax Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Wax satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Bunlar kullanıcının taleplerine ve saç boylarına göre değişiklik gösterir. Wax seçerken önceliğiniz kendi saçınızı ve saçınızın dokusunu bilip ona göre bir ürün tercih etmek olmalıdır. Eğer saçınız ince telli ve yumuşak saçlarınız varsa ince telli saçlar için üretilen Wax’ları tercih etmelisiniz. Kalın telli sert saçlarınız varsa tercihinizi kalın telli saçlar için üretilen Wax’lardan yana kullanmalısınız. Wax ürünleri tercih ederken ürünün içeriğini incelemeyi de unutmayın. Doğal içerikli, saçı aynı zamanda da besleyen Wax ürünlerini tercih ederseniz sadece saçınızı şekillendirmek ile kalmaz aynı zamanda saçınızı besler ve saç dökülmesi ya da yağlanma, kepek gibi sorunlardan da korursunuz. Eğer kolay şekil almayan inatçı saçlara sahipseniz krem Wax yerine sprey Wax tercih edebilirsiniz. Sprey Wax’lar ayrıca saçınıza krem veya jel Wax’lara göre daha kolay şekil vermenizi sağlar. Eğer uzun saça sahipseniz saçlarınıza daha kolay şekil vermek ve saçın o şekli uzun süre korunmasını sağlamak için sert bir Wax ürünü tercih etmelisiniz. Eğer ıslak görünüm sağlayan ıslak bitişli bir saç istiyorsanız ıslak bitişli Wax ürünlerini tercih etmelisiniz. Saç şekillendirme konusunda doğal bir görünümü tercih edenlerdenseniz Wax tercihinizi mat bitişli Wax’tan yana kullanarak istediğiniz sonuca ulaşırsınız.   

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery