track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Saç Şekillendirici Krem Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Saç Şekillendirici Krem markası:

En Çok İncelenen Saç Şekillendirici Krem Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Saç Şekillendirici Krem Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 173 Saç Şekillendirici Krem modeli içerisinde en ucuz Saç Şekillendirici Krem fiyatı 4.95 TL iken, en yüksek Saç Şekillendirici Krem fiyatı 669.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Saç Şekillendirici Krem fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Saç Şekillendirici Krem fiyatı ise 29.43 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Saç Şekillendirici Krem Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
La Roche Posay Kerium Doux Extreme 200 ml Şampuan
La Roche Posay Kerium Doux Extreme 200 ml Şampuan
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Saç Şekillendirici Krem

Saçlar; herkes için büyük önem taşıyan ve bakımlı olması için çeşitli bakım ürünleri kullanılan en önemli aksesuardır. Saçların temizliği, bakımı, kesimi ve şekillendirilmesi kişisel bakımı içinde oldukça önemlidir. Saç bakım kremleri, şampuanlar, saç şekillendirici kremler gibi saça uygulanan her ürünün ortak özelliği;  saç tiplerine göre özel içerikli maddeler kullanılarak formüle edilip satışa sunulmasıdır. Saçlar gün içerisinde bulunulan ortam havasından ve aktivitelerden etkilenerek; elektriklenir, yağlanır ve şekilleri bozulur. Saçların gün içerisinde bakımlı görünmesini ve verilen şeklini gün boyu koruması için saç şekillendirici kremler kullanılır. Saç şekillendirici kremin özelliğine göre gün içinde verilen şekli koruyan yumuşak saçlar ya da verilen şekli koruyan daha sert duran saç stilleri elde edilir. Bu saçda yapmak istenilen stile ve saçın yapısal özelliklerine göre değişiklik gösterir. Genel olarak saç şekillendirici kremler; saça zarar vermeden istenilen şekli almasına ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Saç Şekillendirici Krem Çeşitleri

Saçlar gün içinde birçok hava koşuluna, ısıya, soğuğa, neme maruz kalır. Saçların temizliği için şampuan, bakımı içinde saç bakım kremleri kullanılır. Saç bakım ürünlerini; saçların sağlıklı uzaması, güçlü ve parlak olması için saç tiplerine uygun olarak kullanmak gerekir. Saç tipleri; ince telli, kalın telli, kıvırcık, dalgalı olmak üzere çeşitli özelliklere sahiptir. İnce telli saçlar, çabuk yağlanan ve kirlenen bir yapıya sahiptir. Dalgalı ve kıvırcık saçlar ise zor şekil alan ve çabuk elektriklenen saç tipleridir. Kadınların ve erkeklerin saç yapıları ve saçlarının ihtiyaç duydukları bakım aynı olmayabilir. Bu sebeple saç bakım ürünleri kadın ve erkekler için ayrı ayrı formüle edilerek üretilir. Erkeklerin saç bakımları, yapısal olarak daha farklı maddeler içeren saç bakım ürünleri ile yapılır. Erkek saç tiplerinin en büyük sorunu saç dökülmesidir. Bu sebeple saç dökülmesini engelleyen, saç köklerini güçlendiren saç bakım ürünleri kullanılır. Günümüzde erkeklerde kadınlar kadar sıklıkla kişisel ve kozmik bakım ürünleri kullanmayı tercih eder. Saç kesim stilleri ve şekilleri herkes için önemlidir. Erkekler için özel formüle edilen saç şekillendirici krem erkek çeşitleri ile sağlıklı bir şekilde saçlar şekillendirilir. Saç şekillendiriciler; saç tiplerine ve uzunluklarına göre köpük, wax, krem gibi farklı formlarda üretilerek satışa sunulur. Kıvırcık ve çabuk elektriklenen saçlara şekil verilmesinde, köpük sekillendirici kullanılması büyük kolaylik sunar. İnce telli ve diğer saç tipleri için saç şekillendirici krem olarak köpük olmayan modeller kullanılır. Kadınlar, saç şekillendirmede birden fazla ürün çeşidini bir arada kullanabilir. Çünkü kadınlar uzun ve kısa olmak üzere farklı saç kesim modelleri kullanır. Uzun saçların şekillendirilmesinde; farklı içerikli saç şekillendirici krem çeşitleri üretilir. Kısa saç modellerinin şekillendirilmesinde farklı içerikli saç şekillendirici krem çeşitleri üretilir. Saç şekillendirici krem çeşitlerinin orta, yüksek tutucu özellikleri bulunur. Ayrıca bukle belirginleştirici, kalınlaştırıcı ve dolgunlaştırıcı gibi pek çok özelliğe sahip çeşitleri de üretilir. Kadınların çoğu saç tiplerine ve saçlarına vermek istediği şekillere göre bu saç şekillendirici krem kadın krem çeşitlerinden yararlanır. Saç şekillendirici kremlerin bazı çeşitleri, sadece şekillendirme yapmaz, aynı zamanda bakımda yapar. Saç şekillendirici besleyici kremleri bu iki özelliğe de sahip olarak formüle edilir. Bu şekillendirici krem çeşitleri; hem şekil verir hem de kullanım süresi boyunca saçları bakımlı ve parlak gösterir.

Saç Şekillendirici Krem Fiyatları

Saçlarda kullanılan her ürün gibi saç şekillendirici kremlerin de içeriğinin saç sağlığını bozan maddeler bulunmaz. Saç bakımı için gerekli olan maddeleri içinde bulunduran saç şekillendirici kremler, saçlara şekil verirken aynı zamanda besler. Saç şekillendirici krem fiyatları; içerisindeki maddelerin türü ve miktarına, paketlenmesindeki boyutlara ve saç şekillendirmede etkilerine göre farklı aralıklarda satışa sunulur. Saç tipine göre farklı içerikli ve farklı etkilere sahip saç şekillendirici krem çeşitleri bulunur. İnce telli saçlarda kullanılan yüksek tutucu özellikteki saç şekillendirici kremlerin içeriği yağlanma yapmayan malzemelerden formülle edilir. Saç şekillendirici kremler; içerdikleri farklı malzeme türlerine göre farklı fiyatlar ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Saç şekillendirici besleyici krem çeşitlerinin fiyatları; içeriğindeki doğal malzemelerin oran ve miktarına bağlı olarak farklı aralıklarda belirlenir. Markaların farklı formüller ile tasarlayıp satışa sunduğu saç şekillendirici krem çeşitlerinin fiyatları, herkesin bütçesine uygun olabilecek aralıklara sahiptir. 

Saç Şekillendirici Krem Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Saçların gün içindeki aktivitelerden ve hava koşullarından etkilenmeden, şeklini bozmadan durabilmesi için çeşitli özelliklere sahip saç şekillendirici krem çeşitleri kullanılır. Saçları sağlıklı bir şekilde şekillendirmek için saç tipinize ve şekline uygun tasarlanan bir saç şekillendirici krem çeşiti tercih etmek gerekir. İnce telli saçlar için saç şekillendirici kremlerin, yağlandırıcı etki yapmayan maddelerle formüle edilmesi gerekir. İnce telli saçlara sahip kullanıcılar, bu formüllerdeki saç şekillendirici kremleri kullanarak saçlarına sağlıklı bir şekiller verir. Kalın telli saçlara sahip kullanıcılar için üretilen saç şekillendirici kremlerin içeriği besleyici maddelerle formüle edilir. Orta tutucu saç şekillendirici çeşitlerinin tercih edilmesi, kıvırcık saçlara şekil vermede fayda sağlar. Dalgalı ve kıvırcık saçlara sahip kullanıcılar, bu saç tipleri için özel formüle edilen saç şekillendirici kremleri tercih eder. Yüksek tutuş özellikli saç şekillendirici krem çeşitleri; şekil vermesi zor olan dalgalı ve kıvırcık saç tiplerine sahip kullanıcıların kullanması için üretilir. Bütün saç şekillendirici krem çeşitlerini cimri.com sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery