track source
track source
track source
 • Ufo ATEAC-01 Portatif Soğutucu
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Ufo ATEAC-01 Portatif Soğutucu ürünü için mağazaların en uygun fiyat aralığını Cimri.com'da inceleyebilirsiniz. Ufo Vantilatörler fiyatları ücretsiz kargo ve BKM Express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. En ucuz Ufo ATEAC-01 Portatif Soğutucu Fiyatları Cimri'de!
 • Isıtma & Soğutma
 • Vantilatörler
 • Ufo Vantilatörler
 • Ufo ATEAC-01 Portatif Soğutucu
Ufo

Ufo ATEAC-01 Portatif Soğutucu

 • Ufo ATEAC-01 mobil soğutucu ile daha ferah bir havaya sahip olun.
 • Havayı nemlendirerek kuruluğu ortadan kaldırır.
 • Sıcaklığı düşürerek yaz aylarında kurtarıcınız olur.
 • 3 Litrelik nemlendirici deposu.
 • Aşırı ısınmaya karşı motor koruma sistemi.
 • 8,3 kg ağırlığı ve tekerlekli yapısı ile kolay taşınır ve hareket ettirilebilir.
daha fazla göster
Bu ürün 1 fiyat bulunduruyor.
http://www.n11.com

Ufo ATEAC 01 Soğuk Buharlı 3 l Su Tanklı İyonizerli Uzaktan Kumandalı Vantilatör

Hayat Sana Gelir
Ücretsiz Kargo
2 Günde Kargo
En Ucuz
1.050,00 TL

Yorumlar

Ufo ATEAC-01 Portatif Soğutucu Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
9 Kişi
İyi
1 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
2 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
05.08.2018 20:59bu soğutucuyu alırken açıkçası bu kadar çok işlevsel ve beraberinde verimli sonuç alabileceğimi düşünmüyordum fakat kullanım olarak özellikle geceleri sorunsuz bir şekilde uyumak için istediğim şekilde ayarlayarak sabaha kadar rahat etmemde büyük katkısı olduğunu söyleyebilirim
05.08.2018 15:12çok başarılı cihazlar bunlar eski elektirkli sobaları andıran bir tipi var bu soğutucuların. Mini klimalar diyebilecğeimiz türden çalışıyorlar. Gerçekten çok iyi soğutuyorlar. Fakat başında beklememek gerekir çarpabiliyor soğuğu. Genelde uzak ve sabit bir yerde klima gibi durması çok daha mantıklı genel olarak havayı kıracak kadar açmak gerekiyormuş bunları ben de eni öğrendim dün elime ulaştı da :)
05.08.2018 14:08Bu tarz soğutucular vantiratörlerden çok daha iyi serinletmektedir. Klima olmamakla birlikte klima gibi performans almanızı sağlar. Ben çok memnunum. Küçük yapısı ile hem kolay taşınıyor hem de çok fazla yer kaplamıyor
04.08.2018 23:04Portatif olması en büyük artı zaten. Genel anlamda güzel bulduğum bir portatif soğutucu. Soğutucu derken çok büyük bir şey beklememek lazım en nihayetinde klima değil ama baya işlevi yüksek bir makine. Özellikle kullandığı malzemeleri de rahat. Uzaktan kumandasının olması büyük avantaj valla uzaktan uzaktan açıyorum istediğim gibi. Bazen sıcak bastığında kaldırıp direkt olarak masaya yerleştiriyorum her yere püfür püfür esiyor. Ben biraz fazla terleyen birisi olarak bunu kullanırken baya sevdim. nemlendirme seçeneğinin olması da güzel olmuş baya. Motorun aşırı ısınmasına karşılık kendini kapatması da akıllı bir cihaz yapmış bunu. Evdeki havayı soğutma anlamında baya işe yarıyor diyebilirim. Odalara götürüp de kullanıyorum 10 dk içerisinde baya serin oluyor.
04.08.2018 20:18bu şekilde sürüklenebilir vantilatörler gel gayet hoş oluyor özellikle sürekli olarak sabit bir yerde kalmıyor ve sabit bir oda kullanmayan kişiler ve aileler için mükemmel ben bu vantilatörü genel olarak salonunda kullanıyorum fakat Geceleri çok sıcak olduğunda yatak odasına da çekebiliyorum direkt Rüzgarı yukarı vermesinden kaynaklı bazen olumsuz sonuçlara neden olabiliyor tepeden baktırdın yüzümüze çok vuruyor ama tabii ki bu çok olumsuz bir durum değil.
04.08.2018 09:09Havanın çıktığı yeri geniş tuttukları için çok güzel soğutuyor. Biz yazlığa aldık ve normalde evin içinde kullanmamız gerekirken balkona çıktığımızda da çalıştırıyoruz. Kargo süresi içinde herkese çok teşekkür ederim. Gerçekten çok özenliydi.
22.06.2018 10:27Geniş odaları bile ferahlatan, serinleten bir işleve sahip olması işime çok yaradı. Özellikle dekoratif olarak da görünüşünün kibar bir yapıda olması her odaya taşıyabilmemde büyük kolaylık oldu.
17.06.2018 21:44taşınabilirlik bakımından da oldukça işlevsel diyebilirim, serinletme konusunda da farklı seçenekleri ile sıcaklığa göre ayarlanabiliyor olmasından dolayı çok kullanışlı bir soğutucu olduğunu söyleyebilirim, misafirler geldiğinde çok rahat ediyoruz

İnceleme

18.08.2018Yazan:Editor Admin

Ufo ATEAC-01 Portatif Soğutucu İncelemesi

En ucuz ve en uygun fiyat alternatiflerini Cimri.com’da bulabileceğiniz Ufo ATEAC-01 Portatif Soğutucu teknik detayları, tasarımı ve öne çıkan tüm özellikleri mercek altında.
Ufo ATEAC-01 Portatif Soğutucu İncelemesi

UFO ATEAC-01 Portatif Soğutucu

UFO markasına ait buharlı uzaktan kumandalı portatif soğutucu yaz aylarında serinlemek için tercih edebileceğiniz en iyi ürünlerden bir tanesi oluyor. Markaya ait ürün alt kısmında bulunan tekerlekli ayakları sayesinde kolay bir şekilde hareket edebilme özelliğine sahip oluyor. Ürün yüksek performansı ile serinlemenize yardımcı oluyor aynı zamanda da dışarı verdiği buhar sayesinde ortamın çok daha kısa bir süre içerisinde ortamın daha serin olmasını sağlıyor. Ürünün aynı zamanda hava temizliği sağlaması da avantajlı özellikler arasında yer alıyor. UFO ATEAC/01 buharlı soğutucu uzaktan kumandalı olma özelliği ile de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ürünün uzaktan kumandalı olması yerinizden kalkmadan kolay bir şekilde soğutucunun ayarlarını değiştirebilmenize imkan sağlıyor. UFO ATEAC/01 buharlı soğutucu modelinin sahip olduğu özelliklere göz atabilir ve ihtiyacınıza uygun özelliklere göre satın alabilirsiniz. Siz de UFO buharlı ve uzaktan kumandalı portatif soğutucu modeline bir şans verebilirsiniz.

UFO ATEAC/01 Buharlı Uzaktan Kumandalı Portatif Soğutucu Teknik Özellikleri

UFO ATEAC/01 buharlı uzaktan kumandalı portatif soğutucu teknik özellikleri açısından değerlendirildiğinde de oldukça yüksek performansa sahip bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. 140 Watt vantilatör gücüne sahip olan ürün kolay ve hızlı bir şekilde serinlemenize yardımcı oluyor. Rahatlatan serin buhar fonksiyonu sayesinde ortamın sıcaklığını hızlı bir şekilde düşüren UFO ATEAC/01 buharlı uzaktan kumandalı soğutucu 3 litre nemlendirici haznesine sahip bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda LED ekrana sahip olan UFO ATEAC/01 buharlı uzaktan kumandalı portatif soğutucu kolay bir şekilde ürün gövdesinden kumanda edilebiliyor. Ürünün uzaktan kumandasının bulunması da avantajlar arasında yer alıyor. Uzaktan kumanda sayesinde ürüne komut verebilir ve dilediğiniz şekilde serinleyebilirsiniz. Ürünün aşırı ısınmaya karşı motor koruma özelliğinin bulunması da avantajlar arasında yer alıyor. UFO ATEAC/01 buharlı uzaktan kumandalı soğutucu bu sayede herhangi bir ısınmaya karşı motorun da korunmasını sağlıyor. UFO ATEAC/01 buharlı uzaktan kumandalı portatif soğutucu alt kısımda bulunan tekerlekleri sayesinde evinizde farklı bir odaya ve mekana taşıyabilme imkanına da sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda ürün 7.5 saatlik zaman göstergesi ile otomatik kapanma özelliğine sahip bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede UFO buharlı soğutucuyu kapatmayı unuttuğunuzda kendisi bir süre sonra kendi kendine kapanıyor.

UFO ATEAC/01 Buharlı Uzaktan Kumandalı Portatif Soğutucu Fiyatları

UFO ATEAC/01 buharlı uzaktan kumandalı portatif soğutucu fiyatları piyasadaki diğer seçenekler ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. UFO ATEAC/01 buharlı uzaktan kumandalı portatif soğutucu modeli yüksek performansı sayesinde memnun kalacağınız ürünler arasında yer alıyor. UFO ATEAC/01 buharlı uzaktan kumandalı portatif soğutucu modelinin özellikleri incelendiğinde ürünün fiyat performans ürünü olarak değerlendirilebilecek bir ürün olduğu da görülüyor. UFO ATEAC/01 buharlı uzaktan kumandalı portatif soğutucu fiyatlarına Cimri.com’u ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. UFO portatif buharlı soğutucu fiyatlarında değişikliğe sebep olan pek çok farklı özellik olabilir. Bu özelliklerden en önemlilerinden bir tanesi de ürünün watt gücü olarak karşımıza çıkıyor. Watt gücü ürün performansını önemli derecede etkileyen özelliklerden bir tanesi olması sebebi ile fiyatta artışa sebep olabilen özellikler arasında yer alıyor. Aynı zamanda üründe uzaktan kumanda gibi ekstra özelliklerin olması da fiyat konusunda artışa sebep olan özellikler arasında yer alıyor.

UFO ATEAC/01 Buharlı Uzaktan Kumandalı Portatif Soğutucu İndirim ve Kampanyaları

UFO ATEAC/01 buharlı uzaktan kumandalı portatif soğutucu indirim ve kampanyalarını takip ederek çok daha uygun fiyata istediğiniz soğutucu modeline sahip olabilirsiniz. Cimri.com’u ziyaret ederek kolay bir şekilde fiyat takibi yapabilir ve indirim, kampanya dönemlerindeki fırsatlardan oldukça kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Cirmi.com’u ziyaret ederek satın almak istediğiniz ürünü arama kısmında aratabilir ve tüm alışveriş sitelerindeki fiyatlara tek tık ile ulaşabilirsiniz. İndirim ve kampanyaları takip ederek çok daha ekonomik alışverişler de yapabilirsiniz. Cimri.com sayesinde satın almak istediğiniz ürünlere çok daha uygun fiyata sahip olarak ihtiyacınız olan diğer ürünlere saha fazla bütçe ayırma imkanını da sağlayabilirsiniz. İndirim ve kampanyaları takip etmek ev ekonomisine de katkı sağlamanıza yardımcı olabilir.

UFO ATEAC/01 Buharlı Uzaktan Kumandalı Portatif Soğutucu Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele

UFO ATEAC/01 buharlı uzaktan kumandalı portatif soğutucu özelliklerini satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce detaylı bir şekilde incelemek isteyebilirsiniz. Özellikle elektronik eşya alışverişlerinde ürün özelliklerini detaylı bir şekilde incelemek ürünün ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağı konusunda bilgi edinmenizi sağlayabilir. Bu sebeple yüksek performans ile elektronik bir ürünü kullanmak istiyorsanız ürün özelliklerini detaylı bir şekilde incelemek size bu konuda avantaj sağlayabilir. Cimri.com fiyat listelemesi yaptığı gibi ürün özelliklerine de karşılaştırma yapmanız için ürün detaylarında yer verir. Satın almak istediğiniz ürünü aratarak ve ürün üzerine tıklayarak ürün özelliklerine ulaşabilmeniz mümkün olabilir. Aynı zamanda UFO ATEAC/01 buharlı uzaktan kumandalı portatif soğutucu yorumlarına da göz atabilir ve gerçek kullanıcı deneyimlerini göz önünde bulundurarak alışveriş yapabilirsiniz. Gerçek kullanıcı deneyimleri ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız için oldukça önemli olabilir. Bu sebeple de satın alma işleminizi gerçekleştirmeden önce ürün altında bulunan yorumlara göz atmanız daha avantajlı alışverişler yapmanızı sağlayabilir.

Cimri'nin Seçimi
Dijitsu VN14 Ayaklı Vantilatör
Dijitsu VN14 Ayaklı Vantilatör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
General Home GM 8890 Vantilatör
General Home GM 8890 Vantilatör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery