track source
track source

Ufo Vantilatörler

Ufo Vantilatörler Fiyatları

44 Ürün gösteriliyor.
Salınım Özelliği
Iyonizer
Uzaktan Kumanda
Güç
Kademe Sayısı
Zaman Ayarı
Yükseklik Ayarı
Pervane Çapı

Ufo Vantilatörler

Ufo Vantilatörler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Ufo Vantilatörler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Ufo Vantilatörler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Ufo Vantilatörler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Syrox Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank
 • Vincent Fırça
 • Hummel Çorap (Outdoor)
 • Tahterevalli Park Yatak / Oyun Parkı
 • Alice Kuru Kedi Maması
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Ufo Vantilatörler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Ufo

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Ufo Vantilatörler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 5 Ufo Vantilatörler ürünü:

  2021 yılı Ufo Vantilatörler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 44 Ufo Vantilatörler modeli içerisinde en ucuz Ufo Vantilatörler fiyatı 25.0 TL iken, en yüksek Ufo Vantilatörler fiyatı 1209.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ufo Vantilatörler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Ufo Vantilatörler fiyatı ise 809.24 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Ufo Vantilatörler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Ufo Vantilatör

  Vantilatörler sıcak havalarda en büyük yardımcılar arasında yer alır. Özellikle sıcak havalarda ortamın serinlemesini sağlayan vantilatörler düşük enerji tüketimi sayesinde en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Klimalar gibi havayı kurutmayan vantilatörler sağlık açısından risk oluşturmaz. Vantilatörler ortamdaki havayı hareket ettirerek soğutur. Vantilatör modelinin özelliklerine farklı hız kademeleri vardır. Bu kademelere göre vantilatör üzerindeki pervanelerin dönüş hızı belirlenir. Gelişen teknoloji ile vantilatörlerinde şekli değişmiştir. Klasik pervaneli vantilatörler ve ızgaralı modeller günlük hayatta karşımıza çıkar. Her iki modelde benzer performans özelliklerine sahiptir. Vantilatörlerin kullanıldığı alana göre modeller değişiklik gösterir. Geniş alanların serinletilmesi için güçlü motor gücüne sahip vantilatör modelleri gereklidir. Kullanılan ortamla uyumlu vantilatörler kullanılırsa cihazlardan maksimum verim alabilirsiniz. Ufo markası vantilatör modelleri ile dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Ufo vantilatör modelleri her ihtiyacı karşılayacak ürün teknolojisine sahiptir. Küçük büyük her alanda rahatlıkla kullanılabilen ufo vantilatör modelleri şık tasarımları ile ortama uyum sağlar.

  Ufo Vantilatör Modelleri Ve Özellikleri

  Vantilatörler bir ortamın serinletilmesi için kullanılan en ekonomik cihazlar arasında yer alır. Özellikle sıcak havalarda ihtiyaç duyulan vantilatörler farklı formlarda kullanıcıların tercihine sunulur. Ufo vantilatör modelleri geniş ürün seçeneği sayesinde farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler sunar. Ufo vantilatör mini modelleri masaüstü kullanımlar için uygundur. Küçük bir alanı serinleten Ufo mini vantilatörün tek hız ayarı vardır. Büyük ve geniş alanların serinletilmesi için ayaklı vantilatör modelleri tercih edilmelidir. Ufo vantilatör çeşitleri küçük ve büyük alanların serinletilmesini sağlayan ürünlere sahiptir. Ufo ayaklı vantilatör modelleri portatif tasarımları sayesinde her yere taşınabilir. Uzaktan kumanda özelliği bulunan Ufo vantilatör modelleri kullanışlı modellerdendir. İyonizer özelliği bulunan Ufo vantilatör modelleri havayı temizler. Ortamdaki havayı temizleyen iyonizer teknolojisi ile ferahlık sağlanır. Ufo vantilatör modelleri pervaneli ve ızgaralı kule modelleri ile her ortama uyum sağlar. Hafif yapıları sayesinde rahatlıkla her yere taşınabilen Ufo vantilatör modelleri uzak kumandası göstergesi sayesinde kontrolü size bırakır. Bazı ufo vantilatör modelleri soğuk buhar üfler. Bu sayede ortam hem nemlenir hem de daha hızlı soğur. Özellikle çok sıcak günlerde soğuk buhar üfleyen modeller kullanıcılara kolaylık sağlar. Ufo vantilatörler sessiz çalışma özelliği sayesinde ortamda gürültü oluşmaz. Ufo vantilatör modeli ortamın ısısını gösteren özelliğe sahiptir. Bazı Ufo vantilatör modellerinde dijital gösterge ve zamanlama ayarı vardır. Bu sayede vantilatörü zamanlayıcısını ayarlayarak belirli aralıklarla çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ufo vantilatör modelleri sağa sola dönerek ortamdaki havayı dağıtır. Bu sayede ortamın her köşesine hava yayılır. Ufo vantilatör çeşitleri havayı kurutmaz. Ayrıca, ortamda hava ani değişikliği olmadığı için sağlık açısından tehdit oluşturmaz. Ufo vantilatör çeşitleri az enerji ile yüksek verim sunar.

  Ufo Vantilatör Fiyatları ve Kullanımı

  Sıcak havalarda en sık kullanılan cihazlar vantilatörlerdir. Vantilatörler farklı tasarımlarla günlük hayatta kullanıcıların karşısına çıkar. Mini vantilatör modelleri küçük alanların serinletilmesi için uygundur. Özellikle masaüstünde kullanıma uygun olan mini vantilatör modelleri rahatlıkla her yere taşınabilir. Ayaklı vantilatör modelleri portatif tasarımı ile rahatça taşınabilir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen Ufo vantilatör modelleri basit kullanımı imkânı sunar. Ufo vantilatör modelleri farklı özelliklerle kullanıcıların tercihine sunulur. Şık ve portatif tasarımları ile her ortama uyum sağlayan Ufo vantilatör modelleri kolaylıkla her yere taşınabilir. Ufo vantilatör fiyatları ürün özelliklerine göre farklılık gösterir. Az enerji tüketen Ufo vantilatör modelleri bütçeleri sarsmaz. Ayrıca az enerji ile yüksek verim sağlayan Ufo vantilatör modelleri enerjiden tasarruf yapmayı sağlar. Ufo vantilatör modelleri çevre dostu ürünlerden biridir. Uzak kumanda ile ayarlanabilen hız kademesi sayesinde vantilatörü istediğiniz ayarda çalıştırabilirsiniz. İyonizer teknolojisi kullanılan Ufo vantilatör modelleri havadaki negatif iyonları temizler. İyonizer teknolojisi kullanılan Ufo vantilatör modelleri havayı temizlerken ortamı ferahlatır. Bazı Ufo modelleri soğuk buhar ile ortamı serinletirken nemlendirir. Buharlı vantilatörlerin buharının yayıldığı ortamdaki eşyaların suya dayanıklılığına dikkat edilmesi gerekir. Uzun süre neme maruz kalan mobilyalarda kabarmalar oluşabilir.

  Ufo Vantilatör Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Ortamın havalandırılması ve serinletilmesi için vantilatörler en ekonomik tercihtir. Az enerji harcayan vantilatör modelleri yüksek verim sunar. Farklı tasarımlarda üretilen Ufo vantilatör modelleri gelişmiş özellikleri ile her ihtiyacı karşılar. Ufo vantilatör satın alırken uzaktan kumandalı ve göstergeli modelleri tercih etmek sizlerin yararına olacaktır. Bu özelliklere sahip vantilatör modelleri ile cihazları rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Ufo vantilatörler ortamı serinletirken havayı kurutmaz. Ufo buharlı vantilatör modelleri genellikle açık havaların serinletilmesinde kullanılır. Ancak iç mekanlar içinde buharlı vantilatör modelleri kullanılır. Ufo buharlı vantilatör kullanırken yayılan buharın elektrik devrelerinde uzak olmasına güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekir. Aksi halde yayılan buhar nedeniyle elektrik yangınları meydana gelebilir. Vantilatör modeli seçerken ihtiyaçlarınızı belirleyip, kullanılacak alanın genişliğini de göz önünde bulundurmalısınız. Ufo vantilatörleri farklı alanlarda kullanacaksanız kolay taşınabilen modelleri tercih etmelisiniz. Bu sayede vantilatörü istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ayaklı ve masaüstü modelleri bulunan vantilatörler modellerinin bazıları duvara sabitlenebilir. Dilerseniz sayfamızda yer alan Ufo vantilatör modellerini inceleyebilirsiniz. Aradığınız ürünü kolay bulabilmek için filtrelerden yararlanabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery