Dijitsu Vantilatörler

Dijitsu Vantilatörler Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Salınım Özelliği
Iyonizer
Uzaktan Kumanda
Güç
Kademe Sayısı
Zaman Ayarı
Yükseklik Ayarı
Pervane Çapı

Dijitsu Vantilatörler

Dijitsu Vantilatörler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Dijitsu Vantilatörler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Dijitsu Vantilatörler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Dijitsu Vantilatörler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Valeo Debriyaj & Şanzıman
 • Alpino Keçe Uçlu Kalem
 • Ernie Ball Stüdyo ve Sahne Ekipmanları
 • Georplast Köpek Mama-Su Kabı
 • Kiğılı Erkek Ceket
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Dijitsu Vantilatörler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Dijitsu

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Dijitsu Vantilatörler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com

  2021 yılı Dijitsu Vantilatörler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  8 Aralık 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Dijitsu Vantilatörler modeli içerisinde en ucuz Dijitsu Vantilatörler fiyatı 168.83 TL iken, en yüksek Dijitsu Vantilatörler fiyatı 1750.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Dijitsu Vantilatörler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 8 Aralık 2021 tarihinde ortalama Dijitsu Vantilatörler fiyatı ise 648.33 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Dijitsu Vantilatörler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Dijitsu Vantilatörler modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Dijitsu Vantilatörler modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Dijitsu Vantilatör

  Beyaz eşya ve elektronik ev aletleri alanında dünyanın önde gelen markalarından biri olan Dijitsu, müşterilerini günümüzde birçok ülkede hizmet verir. Ürünleri arasında bulunan Dijitsu vantilatöre olan ilgi giderek artmıştır. Vantilatör haricinde, buzdolabı, Led tv, klima, buz makinesi, derin dondurucu ve soğuk su sebili gibi ürünleri ile pazarda payı olan firmanın deneyimli teknik ekibi bulunur. Tecrübeli çalışanları sayesinde kaliteyi ve güvenliği maksimum seviyede tutan Dijitsu, Türkiye’de farklı illerde satış noktalarına sahiptir. Sayfamızda yer alan Dijitsu vantilatör yorumlarında diğer kullanıcıların fikirlerini değerlendirebilirsiniz. Vantilatörlerin sağlam malzemeden yapılması ile ürünler arasında standart kalite sağlanmıştır. Alanında uzman ekipler ile çalışan firma, üretim aşamasında cihazlarını testlere tabi tutar ve yüksek teknoloji ile akıllı ev aletlerini bir arada tutan marka, kullanıcılara en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Dijitsu nv13 duvar vantilatörü gibi birçok farklı tasarımda ürünleri bulunur. Sade ve şık tasarımdan yana olan firma, üretime geçmeden önce müşterilerin istek ve taleplerine önem verir. Bu istek ve talepler doğrultusunda Dijitsu, tasarımını ürünlerde şekillendirerek farklı modeller üretir.

  Dijitsu Vantilatör Modelleri

  Ufak ve büyük ebatlarda birçok farklı tasarıma sahip olan Dijitsu vantilatör modelleri arasında en dikkat çeken ürünlerden biri de Dijitsu vn06a ayaklı vantilatördür. Bu üründe ergonomik bir tasarım mevcuttur. Güçlü motoru sayesinde ürün kusursuz çalışır. Az elektrik tüketimi ile enerji tasarrufu sağlayan Dijitsu vantilatörler, serinliği ile ön plana çıkar. Ev ve iş yerlerinde kullanılan bu vantilatörler sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Böylece gürültü kirliliğinin önüne geçilir. Ürünlerde genel olarak 3 farklı çalışma hızı özelliği vardır. Ayaklı modellerde ayarlanabilir kontrol bulunur. Ayrıca ürünlerde zamanlayıcı vardır. Bir diğer ürün olan Dijitsu vn12 buharlı vantilatör ise 100 W motor gücündedir. Üründe uzaktan kumanda mevcuttur. Tasarım olarak ayaklı değildir. 3 farklı hız seçeneğinin bulunduğu üründe tekerlekler mevcuttur. 2 litre kadar su deposuna sahip olan ürün kolay hareket ettirilebilir özelliktedir. Hız seçenekleri arasında, normal, doğal ve uyku modu bulunur. Ayrıca 2 litrelik su deposu toplam 7 buçuk saat buhar sağlar. Bir başka model olan Dijitsu vn10 kule tipi vantilatör ise şık ve zarif tasarıma sahiptir. Üründe hava temizliğini sağlayan negatif iyonlar bulunur. Kolay kontrol edilebilir kumandaya sahip olan bu ürün, dijital ekranı sayesinde pratik olarak kullanılabilir. Aynı zamanda üründe oda ısısını gösteren ekran vardır. Boyut olarak fazla yer kaplamayan bu ürün uzunluğu ile dikkat çeker. Genel olarak Dijitsu vantilatörler, ebat itibari ile farklı tasarımlara sahiptir. Kullanım alanlarına göre evde, iş yerlerinde, okullarda, hastanelerde farklı kurumlarda ve otellerde kullanılabilir. Dijitsu vantilatörler, hafif olması nedeniyle bir yerden başka bir yere nakil edilebilir. Araçlara sığabilen bu vantilatörler uzun yolda dayanıklıdır. Sağlam malzemelerden oluşan vantilatörler aynı zamanda hijyeniktir ve insan sağlığını havayı temizleyerek korur. Bulunduğu odadaki nemi kurutmadan, hava kalitesini yükselten bu vantilatörler yazın tam serinlik sağlar. Vantilatörlerin bir başka özelliği ise günümüz teknolojisi ile uyumlu olmasıdır. Uzaktan kumandası sayesinde çekim alanı geniş olan vantilatörler, odanın her yerinden kontrol edilebilir. Ayrıca vantilatörler tam güvenlikli olarak tasarlanmıştır ve oluşabilecek kazaların önüne geçerek kullanıcıya güven verir.

  Dijitsu Vantilatör Fiyatları

  Dijitsu vantilatörler fiyatı itibari ile modeline göre değişiklik gösterebilir. Dijitsu vn04 3in1 vantilatör ile Dijitsu tavan vantilatör modelleri arasında fiyat farkı olabilir. Genel olarak ürünler ucuz ve ekonomiktir. Dijitsu vantilatör fiyatları her bütçeye hitap eder. Dijitsu vantilatörler, ucuz oldukları kadar enerji tasarrufuna dayalı bir çalışma sistemi vardır. Dijitsu vantilatör fiyatları ekonomik olarak müşterilerin huzuruna sunulur. Fiyatı etkileyen unsurlar arasında tasarım farkı da yer alır. Bu farklılık genelde ürünün dış yapısı ve farklı ayarlarda kullanım özelliğinden kaynaklanır. Dijitsu, doğayı temiz tutan bir üründür. Havayı kirletmez ve insan sağlığı için en hijyenik hava ortamını sağlar.  Dijitsu vantilatörler fiyat / performans açısından verimlilik gösterir. Enerji tasarrufu sağlayan yapısı ile müşterilere ekonomik anlamda tasarruf sağlayan bu ürünler, az bir elektrik tüketir. Böylelikle az elektrik ile en yüksek verimlilik sağlanmış olur. Dijitsu vantilatör fiyatları özel günlerde değişebilir. Vantilatörlerde fiyatı etkileyen en önemli unsurlardan biri de tasarım farklılıkları ve motor gücüdür. Yüksek devirli motorlar ile düşük devirli motora sahip Dijitsu vantilatörler arasında fiyat farkı oluşabilir. Ürünler yaz aylarında tam serinlik sağladığı gibi konfor olarak müşteriler tarafından basit kullanıma sahip olduğu tespit edilmiştir.

  Dijitsu Vantilatör Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Vantilatör seçiminde Dijitsu, her zaman müşterilerin yanında olur. Müşteriler kendi ihtiyaçlarına göre belirledikleri vantilatörleri kolaylık ile Dijitsudan satın alabilirler. Bu konuda Dijitsu tam hizmet anlayışı ile yola çıkmıştır. Dijitsu kule tipi vantilatör satın alınırken müşteriler cihazın tasarımını göz önünde bulundurmalıdırlar. Ayaklı, kule tipi ve duvar tipi vantilatör seçenekleri Dijitsu’da yer alır. Dilerseniz bu 3 tasarımdan birini ya da birkaçını tercih edebilirsiniz. Kendini bütçenize göre en uygun vantilatörü seçebilir ve satın alabilirsiniz. Aynı şekilde kolay hareket ettirebilir bir ürün olan Dijitsu ayaklı vantilatör de tercih edilebilir. Aynı zamanda ürün içinden çıkan kullanma kılavuzunda, basit olarak ürünlerin nasıl kullanılacağı yer alır. Pratik bir kullanım özelliğine sahip olan Dijitsu vantilatörler, farklı mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ürünlerde farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Dijitsu, ürün satışı öncesi ve ürün satışı sonrası müşterilerin yanındadır. Ayrıca ürünler ile ilgili oluşabilecek sorunlara karşı Dijitsu her türlü önlemi almıştır. Ürün seçiminde kendi evinizin dekorasyonuna göre herhangi bir Dijitsu vantilatörü tercih edebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery