Stilevs Ütüler

Stilevs Ütüler Fiyatları

9 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Ürün Tipi
Güç
Ağırlık
Otomatik Kapama
Kireç Önleme
Damlama Önleme
Dikey Buhar
Otomatik Kablo Sarma
Derin Buhar
Taşıma Kulpu
Şok Buhar
Akıllı Isı Kontrolü
Kendi Kendini Temizleme

Stilevs Ütüler

Stilevs Ütüler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Stilevs Ütüler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Stilevs Ütüler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Stilevs Ütüler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Addax Elbise
 • Leitz Ofis Seti
 • Goldmaster Konsol Aksesuarları
 • Smashbox Dudak Kalemleri
 • Cassy Kadın Terlikleri ve Sandaletleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Stilevs Ütüler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Stilevs
  Cimri'nin Seçimi

  Stilevs Ütü

  Bazı kullanıcılar için ütü yapmak meşakkatli bir iş halini alabilir. Stilevs ütü kullanıcıları ise bu işlemi hem kolay hem de eğlenceli bir şekilde halleder. Defalarca aynı yeri ütülemek zorunda kalmadan, tek seferde mükemmel sonuçlar elde edersiniz. Yüksek watt gücüne sahip modellerle ütülemek istediğiniz ürünleri kısa sürede düzgün bir hale getirebilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği sayesinde ütünüzü fişte unutsanız dahi, kendi kendini kapatır. Seramik tabana sahip Stilevs ütümax ut-8050 modeli, şok buhar ve sprey desteği ile ütü yapmayı daha kolay bir hale getirir. Kireçlenmeyi önleyen Stilevs ütüleri sayesinde tüm kıyafetleriniz hijyenik ve pratik bir şekilde istediğiniz görünüme kavuşur. Zarif görünümüyle ergonomik tasarımı birleştiren ütü modelleri rahatça kullanabilmeniz için özenle tasarlanır. Ütünüzün maksimum ısıya ulaşabilmesi için fazla beklemenize gerek kalmadan, kısa sürede ideal sıcaklığa ulaşırsınız. Ütüye ihtiyaç duyan tüm kıyafet ve ev eşyalarınızı zahmetsizce ütüler. Seramik tabanı olası kumaş kazalarının önüne geçmek için özel olarak tasarlanır. Stilevs ütü 2600w ile dilediğiniz ayarı kullanarak en hassas kıyafetlerinizi dahi sorunsuzca ütüleyebilirsiniz. 

  Stilevs Ütü Modelleri ve Özellikleri

  Her kullanıcı ev ortamında işlerini kolaylaştıran bir ütüye sahip olmak ister. Stilevs ütü modelleri bu isteğinizi hızlı ve pratik bir şekilde yerine getirir. Dikey ütüleme fonksiyonu bulunan model seçenekleri ile kıyafetlerinizi askıdayken dahi ütülemenize olanak sağlar. Şok buhar teknolojisi kırışıkların üstesinden kolayca geçmenizi sağlarken aynı zamanda değerli vaktinizi de size armağan eder. Stilevs ütümax UT-088 damlama önleyici özelliği ile kıyafetlerinize gelebilecek su izlerinin önüne geçer. Ütülerin gövde kısmında yer alan ayarlanabilir düğmeyi kullanarak her kumaşa uygun sıcaklığı seçersiniz. Düğme üzerinde yer alan illüstrasyonlar sayesinde hangi kumaşa hangi sıcaklığın uygun olduğunu görebilirsiniz. Birçok kullanıcı ütülerin su haznesini defalarca tazelemekten şikayetçi olur. Stilevs’in geniş su haznesi ile tek seferde çok sayıda çamaşırı ütüleyebilirsiniz. Gömlek gibi girintili ve ayrıntı gerektiren özel parçaları tek seferde istediğiniz düzlüğe ulaştırır. Stilevs ütümax UT-168 modeli, daralan taban yapısı sayesinde gömlek düğmelerinin arasına ve manşetlere kolayca girerek, zor gibi görünen tüm işlemleri basit bir hale getirir. Zamanla kireçlenen ütüler kullanıcılar için sorun yaratabilir. Stilevs ütü modelleri kireçlenmeyi önleyerek, kıyafetlerinize bulaşan lekelerin önüne geçer. Akıllı ve güvenli özellikleri bünyesinde barındıran Stilevs ütüleri otomatik kapanma fonksiyonu ile fazla ısınmaları engelleyerek, tasarruf yapmanıza katkı sağlar. Stilevs şok buharlı ütü modelleri ile uzun süreli buhar desteği yaratabilir, dilediğinizde buharla tüm kırışıklıkların üstesinden gelebilirsiniz. Seramik tabanlı Stilevs ütüleri kayganlıkla yapışmazlık özelliğini birleştirerek her kumaşta kolayca hareket ettirmenize olanak sağlar. Kıyafetlerinizin kolayca yanıp yıpranmasının önüne geçer. Kendi kendini temizleyebilme fonksiyonu ile tüm kıyafetlerinizi ütülemenin yanı sıra, bu işlemi hijyen kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirir. Dikey pozisyonda kullanabileceğiniz Stilevs ütülerini işiniz bittiğinde de dik bir şekilde soğumaya bırakabilirsiniz. Böylece zemin ve ütü masası yanıklarının önüne geçersiniz. Buhar ve su püskürtme delikleri sayesinde kıyafetleri ütüleme süreniz kısalır. Stilevs ütü 3000 yüksek watt gücüyle anında ısınarak ütülemeye başlamanızı sağlar. Şık tasarımıyla evinizin en göz alıcı eşyaları arasında yer alır. 

  Stilevs Ütü Fiyatları

  Evinizde bulunan ütüyü kullanırken fazla zaman harcıyor ama istediğiniz sonuca ulaşamıyor olabilirsiniz. Kısa sürede ideal sıcaklığa ulaşan ve tüm kırışıklıkların üstesinden gelen Stilevs buhar kazanlı ütü ile en zor işlemleri eğlenceli hale getirebilirsiniz. Beklentilerinize cevap veren Stilevs ütülerinin özellikleri kadar fiyatı da kullanıcıların dikkatini çeker. Genel olarak Stilevs ütülerinin model ve donanımlarına göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Seramik taban ve granit tabana sahip ürünler arasında fiyat farkları oluşabilir. Stilevs ütüleri birden fazla özellik dikkate alınarak fiyatlandırılır. Bu özelliklerden biri de ütülerin watt seviyesidir. Bu sayı yükseldikçe kalite artar ve buna orantılı olarak fiyat hanesinde de artışlar görülür. Wat değeri düşük bir ürünle yüksek ürün arasında fiyat bakımından farklılıklar görülmesi doğaldır. Bazı durumlarda ütülerin küçük versiyonları da bulunur. Küçük boyutlardaki bir Stilevs ütü ile büyük boyuttaki ütü arasında fiyat farkları oluşabilir. Aradığınız modeli satın almadan önce Cimri.com’da Stilevs ütü fiyatlarını karşılaştırarak en uygun fiyata nerede satışa sunulduğunu görebilirsiniz. 

  Stilevs Ütü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Yeni bir ütü alırken her kullanıcı kısa sürede kırışıklıklardan kurtulabileceği bir ürün tercih eder. Hayalini kurduğunuz bu özelliklere sahip olmak için marka ve model özelliklerini ayrıntılı bir şekilde incelemek gerekir. Aynı adımlar Stilevs ütüleri arasında seçim yaparken de geçerlidir. Öncelikle ütüden beklentilerinizi belirleyerek bu işlemi daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Isıyı eşit bir şekilde yayarak işlem süresini kısaltmak istiyorsanız Stilevs granit ütü modellerine yönelebilirsiniz. Ütü seçimi yaparken en çok dikkat etmeniz gereken husus watt seviyesidir. Stilevs ütünün watt değerinin mümkün olduğunca yüksek olanını tercih edebilirsiniz. Bu seviye yükseldikçe, bir kıyafet üzerinde uğraşacağınız süre de otomatik olarak azalacaktır. Kısa sürede daha fazla elbise ütülemek için geniş tabanlı ütüler seçebilirsiniz. Gömlek ve manşet gibi alanlar uğraştırıcı olduğu için, burada ekstra zaman harcayabilirsiniz. Bu durumun önüne geçmek için daralan Stilevs ütülerini tercih edebilirsiniz. Ürün seçimi yapmadan önce Stilevs ütü yorumlarına bakarak karar verme işleminizi daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play