Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı

Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı Fiyatları

79 Ürün gösteriliyor.
Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı modelleri ve Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Hummel, Lumberjack, Jump, Salomon. 79 adet Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı markası:

2021 yılı Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 79 Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı modeli içerisinde en ucuz Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı fiyatı 110.0 TL iken, en yüksek Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı fiyatı 1321.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı fiyatı ise 402.25 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
16
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı

Her çocuğun kendine özgü bir dünyası bulunur. Bu dünyanın içerisinde hayal gücünün sınırları yoktur. Her zaman etrafına mutluluk saçan çocuklar, kıyafet seçiminde de kendilerine özel üretilen kıyafetleri giymek ister. Çocuklara uygun ürünlerin artık eski zamanlara kıyasla daha fazla çeşidi bulunabilir. Outdoor İngilizce bir kelimedir. Dışarıda, açık havada anlamına gelir. Outdoor ayakkabı denilince dış mekan ayakkabısı olarak düşünebilir. Çocuk ayakkabı modelleri erkek, kız, birçok farklı çeşitlerde bulunduğu gibi, hem kız hem erkek çocukların  kullanabileceği unisex çeşitlerde de bulunabilir. Günümüzde ayakkabı modelleri oldukça fazladır. Bu sayede kız ya da erkek çocuklarına ayakkabı isteyen kullanıcılar daha kolay seçim yapabilir. Her yaş grubuna uygun bir ayakkabı bulunabildiği ürün yelpazesi sayesinde, ebeveynler çocuklarına çok daha kolay kombin yapabilir. Kullanıcıların outdoor ayakkabı markaları arasından çocuklarına seçim yapabileceği birçok model, tasarım ve farklı fiyatlarda seçenekler bulunur. Yaz yada kış aylarında rahatlıkla kullanılabilen unisex çocuk outdoor ayakkabısı modellerini, tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. 

Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı, her çocuğun dolabında olmazsa olmaz ürünler arasında yer alır. Bütün yaş gruplarına özel olarak tasarlanmış birçok model bulunur. Outdoor ayakkabı modelleri, kumaş, beden, modeli ve markası olarak kendi aralarında özelliklere ayrılabilir. Genellikle bot şeklinde üretilen outdoor ayakkabı modelleri, kış aylarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Çocuklarının kış aylarında üşüyüp hasta olmasını önlemek isteyen kullanıcıların tercihleri arasında bulunur. İçi polarlı olması sayesinde oldukça sıcak tutar. Yağmurlu ya da karlı hava şartlarında outdoor ayakkabının su geçirmez olması, en çok tercih edilmesi için başlı başına sebep olabilir. Su geçirmemesi sayesinde ayakların ıslanmasının önüne geçerek birçok hastalıktan koruyabilir. Modellerin unixes olması ise ebeveynlere oldukça kolaylık sağlar. Her çocuk ayak yapısına uygun bedeni bulunur. Birçok renk skalasına sahip olan modellerin arasından kullanıcı istediği rengi seçebilir. Unisex çocuk outdoor ayakkabısının leke tutmasını istemeyen kullanıcılar, koyu renge sahip olan modelleri tercih edebilir. Koyu renk sayesinde yağmur suyu, kar suyu vb dış etkenlere karşı leke tutmaz ve rahatlıkla giyilebilir. Outdoor ayakkabı bot şeklinde olması sebebiyle kış aylarında dışarıda yapılan her türlü etkinlikte tercih edilebilir. Çocuklarının kıyafetlerine ayakkabısını kombin yapmak isteyen kullanıcılar olabilir. Kot pantolonun altına tercih edilebilecek siyah bir outdoor çocuk ayakkabısı, oldukça şık bir kombin ürünü olabilir. Hem bağcık hem de cırtcırtlı özellikleri sayesinde rahatlıkla giyilebilir. Bağcıklar hep bağlı olduğunda, sadece cırt cırt ile kolaylıkla giyilip çıkarılabilir. Cırt cırt özelliği birçok çocuk tarafından sevilen özellikler arasında yer alır. Modellerin birçoğu bilek üstü olması sayesinde, ayağı tamamen sararak içerisinde soğuk havanın girmesini engeller. Deri materyalinden üretilen modelleri tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. Bu modeller de aynı bot modelleri gibi su geçirmez yapısında bulunur. Koyu renge sahip olan modeller özel günlerde de çocuklar için tercih edilebilir. Koyu renk birçok kıyafete kolaylıkla uyum sağlayabilir. Siyah renkte tasarlanan, outdoor çocuk ayakkabısı modellerinden birini tercih ederek, beyaz bir gömlek yada tişört ile şık bir kombin yapılabilir. 

Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı Fiyatları

Birçok kullanıcı tarafından severek tercih edilen outdoor ayakkabı fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunur. Materyali, özellikleri, markası ve tasarımı ürünün fiyatına etki edebilir. Ayakkabı sektöründeki maliyeti belirleyen faktörler, unisex çocuk outdoor ayakkabı fiyatlarına da artış olarak etki edebilir. Outdoor ürün modeli bulunan birçok marka bulunur. Ürünün markası fiyatını etkileyebilir. Marka bilinirliliği yüksek olan bir markanın fiyatları diğer markalara kıyasla daha yüksek fiyatlarda olabilir. İçi polarlı olan modeller diğer modellere kıyasla daha farklı fiyatlarda olabilir. Outdoor ayakkabılar güçlü ve dayanıklı yapıda olması sebebiyle, normal ayakkabılara göre yüksek fiyatlarda olabilir. Birçok kullanıcı tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan bot, bilek üstü ve bilek altı olması fiyatına etki edebilir. Outdoor ayakkabı bağcığı ayrı olarak tercih edilebilir. Her kullanıcının bütçesine uygun outdoor çocuk ayakkabısı bulunabilir. Fiyat yelpazesi oldukça geniş olan ayakkabı modelleri, kış döneminde tercih edilmesi sebebiyle yaz dönemlerinde daha uygun olabilir. 

Unisex Çocuk Outdoor Ayakkabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çocuklarına ayakkabı tercih edecek olan kullanıcıların, dikkat etmesi gereken en önemli faktör ayakkabının rahatlığıdır. Outdoor ayakkabı modeli tercihi doğru yapıldığı takdirde, her çocuğun en sık kullandığı ayakkabısı olabilir. Kullanılacak amaca göre tercih yapılmalıdır. Kış aylarında bot modelleri tercih edildiği gibi, yaz aylarında tercih edilecek ise hava alan bilek altı modeller tercih edilmelidir. Çocukların bedenleri çok hızlı değişim gösterebilir. Çocuğun ayağında uygun bir ayakkabı numarası tercih edilmelidir. Yanlış beden seçimi yapıldığı durumlarda, ayakkabı acıtarak rahatsız edebilir. Kış döneminde tercih edilecek outdoor ayakkabı mutlaka koyu renk olmalıdır. Leke tutmaması sebebiyle çok daha kullanışlı olabilir. Outdoor ayakkabı deri materyalinde olan modelleri tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. Ayakkabının üzerinde bulunan deri kaplama sayesinde diğer modeller gibi su geçirmez olabilir. Cırt cırt lı olan modelleri tercih eden kullanıcılar olabilir. Cırt cırtlı modellerin cırt cırtları sağlam olmalıdır. Aksi takdirde cırt cırtlar birbirini tutmayarak sürekli açılabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery