Üçlü Koltuk

Üçlü Koltuk Fiyatları

331 Ürün gösteriliyor.
Üçlü Koltuk fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Üçlü Koltuk modelleri ve Üçlü Koltuk fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Üçlü Koltuk kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Romano Dizayn, Siesta, Engince, Vivense, Evdemo. 331 adet Üçlü Koltuk fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Üçlü Koltuk Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Üçlü Koltuk markası:

En Çok İncelenen Üçlü Koltuk Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Üçlü Koltuk Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 331 Üçlü Koltuk modeli içerisinde en ucuz Üçlü Koltuk fiyatı 500.49 TL iken, en yüksek Üçlü Koltuk fiyatı 13399.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Üçlü Koltuk fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Üçlü Koltuk fiyatı ise 1953.02 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Üçlü Koltuk Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Üçlü Koltuk

Ev dekorasyonunda fonksiyonellik ve şıklık eşit derecede önemlidir. Bu yüzden ailece vakit geçirilen salon ve oturma odalarında, ilk önce ortaya çıkan ihtiyaçlardan biri şık ve kullanışlı koltuklardır. Özellikle akşam saatlerinde, ailece bir araya gelip keyifli sohbetler etmek ya da televizyon karşısında vakit geçirmek herkesin sevdiği etkinliklerindendir. Geniş aileler ya da misafir ağırlamayı seven evler için en güzel seçeneklerden biri 3’lü koltuktur. 3’lü koltuklar, geniş oturma alanları ve sağladığı konfor sayesinde sevdiklerinizle bir araya geldiğinizde keyifli dakikalar geçirmenizi sağlar. Tek başına televizyon karşısında uzanmak, hatta bir miktar şekerleme yapmak için de 3’lü koltuklar iyi bir seçenektir. Her türlü dekorasyon anlayışına ve ev yapısına uygun seçenekleri sunduğu için, kullanışlılığı kadar göze hitap etmesiyle de artı puan toplamayı başarır. Bazen evinize yatıya gelen misafirlerin konforlu bir şekilde uyuyabilmesini sağlayacak ekstra oda imkanı olmayabilir. Böyle durumlarda çekyat ya da yataklı tipteki 3’lü koltuklar hayat kurtarır. Evde vakit geçirmek şık ve konforlu 3’lü koltuklar sayesinde daha zevkli hale gelir.

Üçlü Koltuk Modelleri

Dinlenme ihtiyacını karşılayan ve ev dekorasyonuna uyum sağlayan koltuklar, salon ve oturma odaları başta olmak üzere evlerde çeşitli odalarda yoğun bir kullanım alanına sahiptir. Evler dışında; ofislerde, muayenehanelerde bekleme salonlarında, otel lobilerinde ya da yurtlarda da koltuklar yaygın olarak kullanılır. Çeşitli koltuk tipleri arasında, 3 lü koltuk modelleri ayrı bir yere sahiptir. Rahat yapısı ve geniş oturma alanı sağlaması sebebiyle, kullanıcıların bir arada kaliteli vakit geçirmesine katkıda bulunur. Kaliteli kumaş yapısı, sürekli koltukla temas eden bedeninizin rahat bir hisse kavuşmasına yardımcı olur. özel kumaş yapısı, sık kirlenmelerin önüne geçer, ayrıca temizliği de kolay hale getirir. Bazı 3’lü koltuklarda kılıf kısmı fermuarlı yapıda olduğundan kolayca çıkarılıp makinede yıkanabilir. Diğer yapıdaki koltuklar ise nemli bezle hafifçe silindiğinde temiz ve hijyenik bir görünüme kavuşur. Bel ve sırt destekleri sayesinde 3’lü koltuklar, oturduğunuz süre boyunca vücut ortopedinizi destekler ve ağrıların önüne geçer. Süngerli yapı vücudunuzun şeklini alırken, kırlent gibi ekstra elementler, aradığınız rahatlığı tam olarak elde etmenizi sağlar. 3 lü koltuk ayakları, koltuğun yere sabit bir şekilde tutunmasını sağlar. Böylece zemin üzerinde kayma meydana gelmez ve daha stabil bir yapı elde edersiniz. Şık ayak tasarımları koltuğunuza ve evinize ayrıca hoş bir hava katar. Koltuk tasarımında işlevselliğin yanında, farklı tasarımlar ve canlı renkler de oldukça önemlidir. 3 lü ahşap koltuk gibi seçenekler mekanlara oldukça farklı ve otantik görünüm kazandırır. Farklı arayışlardaki kullanıcılar için de daha modern bir tasarım diline sahip 3’lü koltuk modelleri mevcuttur. Koltuk kumaşları üzerinde, evlerin dekorasyonuna uyum sağlayacak özellikte çeşitli desenler yer alır. Renk seçenekleri ise oldukça zengindir. Bu da evinizin atmosferine en uygun tercihi yapmanızı kolaylaştırır. Bazen yaşam alanlarında ihtiyaçlar artar ve daha zengin çözüm seçeneklerine ihtiyaç duyulabilir. Özellikle kalabalık evlerde ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu işyerlerinde, 3 lü koltuk takımı seçenekleri daha fazla kişinin oturabilmesi için yeterli alan sağlayarak amaca hizmet eder.

Üçlü Koltuk Fiyatları

3 lü koltuk fiyatları, farklı üreticilerin ve markaların fiyat politikalarına göre değişiklik gösterir. Piyasada kaliteli ve şık koltuklar üreten pek çok güvenilir marka vardır. Her birinin üretim süreçleri ve malzeme özellikleri farklılık gösterdiğinden; fiyatlarının da farklılık göstermesi normaldir. 3’lü koltuk modelleri arasında çok çarpıcı tasarım anlayışları göze çarpar. Bu tür çeşitlilik, farklı yapılardaki evlerin dekoratif yapısına en uygun ürünü sağlamak amacını taşır. Bu tür ilginç tasarım özellikleri elbette fiyatlara da bir şekilde yansıyabilir. Özellikle, 3’lü koltuklarla çoğu zaman beraber gelen yastık ya da kırlent gibi ekstra ürünlerle, koltuğun ayak yapısının özellikleri fiyatlar üzerinde etkili olabilme potansiyeline sahip diğer değişkenler arasındadır. Bazı koltuk modellerinde ahşap ayaklar tercih edilirken bazılarında metal ayaklar tercih edilir; dolayısıyla bu iki malzeme arasında fiyat farklılıkları görülür. Daha yoğun ihtiyacı gidermek için üretilen 3’lü koltuk takımı gibi seçenekler daha fazla element ve oturma alanı sağladığından, bu tür ürünlerin fiyatları daha farklı olur.  

Üçlü Koltuk Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

3’lü koltuk satın alırken öncelikle koltuğu kullanacağınız mekanın yapısını ve dekorasyon özelliklerini, kendi göz zevkiniz bağlamında gözden geçirmelisiniz. Satın alacağınız koltuğun rengi ve deseni kullanım süreciniz boyunca tatmin sağlayabilmeniz için oldukça önemlidir. Görünüm kadar konforun ve kullanım kolaylığının da önemli olduğu unutulmamalıdır. Koltukta vakit geçirilen süre boyunca rahat etmek ve sonrasında amansız ağrılarla mücadele etmemek için, seçtiğiniz 3’lü koltuğun ortopedik özellikli, yumuşak, bel ve boyun desteği olan modeller olmasına dikkat etmelisiniz. Televizyon karşısında vakit geçirirken kumandalarınızı ve akıllı telefonunuzu rahatlıkla koyup bir arada durmalarını sağlayacak kolçak gibi seçenekler de tercih sebebi olabilir. Yine kullanım kolaylığı açısından, temizliği sizi zorlamayacak modelleri ve renkleri tercih etmeniz de rahat bir kullanım sunar. Özellikle son zamanlarda yaygınlaşan fermuarlı kılıflara sahip modeller, makinede kolayca yıkanabilme özelliğinden dolayı çokça rağbet görür. Eğer evinize sık sık misafir geliyorsa ve onları yatırmak kafanızda soru işaretlerine yol açıyorsa, 3 lü koltuk yataklı gibi seçenekler bu soru işaretlerini ortadan kaldırabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery