track source

Üç Tekerlekli Bisikletler

En Ucuz Üç Tekerlekli Bisikletler Fiyatları

139 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    pusetbebek arabası
Üç Tekerlekli Bisikletler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Üç Tekerlekli Bisikletler modelleri ve Üç Tekerlekli Bisikletler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Üç Tekerlekli Bisikletler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Pilsan, Kraft, Babyhope, Fisher Price, Yabidur. 139 adet Üç Tekerlekli Bisikletler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
  • Bisikletler kategorisinde bulunan üç tekerlekli bisikletler, özellikle küçük yaştaki çocuklar için bisiklet sürme deneyimi sağlamaktadır. Henüz bir veya iki yaşındayken bile kullanılabilen üç tekerlekli bisikletlerin de farklı model seçenekleri bulunmaktadır. Cimri’deBabyhope, Pilsan, SunnyBaby, CrystalBaby ve FisherPrice gibi onlarca markanın içerisinden çocuğunuza en uygun üç tekerlekli bisiklet modellerine ulaşabilir ve en ucuz fiyat karşılaştırma seçenekleri ile kolayca sahip olabilirsiniz.

  • Çocuğunuza üç tekerlekli bisiklet alırken nelere dikkat etmelisiniz?

    Çocuğunuza üç tekerlekli bisiklet alırken dikkat etmeniz gereken pek çok faktör bulunmaktadır. Çocuk bisikletler, çocukların güvenliği açısından oldukça dikkatli seçilmesi gereken bir üründür. Henüz yeni bisiklet ile tanışacak çocuğunuz için seçeceğiniz modelin seçimlerinin de doğru bir şekilde yapılması, hem çocuğunuzun güveni hem de güvenliği açısından oldukça önemlidir. Dikkat edilmesi gereken noktalardan ilki tercih edeceğiniz modelin çocuğunuzun fiziksel özellikleri ile uyumlu olması gerekmektedir. Çocuğunuz oturacak durumda ancak üç tekerlekli bisikleti kullanacak durumda değilse özellikle güvenliği açısından sizin de arkasından itebileceğiniz bir kolun bulunması faydalı olacaktır. Çocuğunuzun boyu da seçimlerinizi doğrudan etkileyecek bir diğer unsur olacaktır. İlk defa bisiklete binecek olan çocuğunuz için seçtiğiniz modelin, dayanıklı ve sağlam olması gerekmektedir. Üç tekerlekli bisikletlerin direksiyonun kolay kullanıma sahip olması da çocuğunuzun kontrol edebilmesi ve gelişimini sağlayabilmesi açısından önem arz etmektedir.

    Genellikle 1 ile 4 yaş arasındaki çocukların kullanımı için uygun olmaktadır. Çocukların motor becerilerinin tam olarak gelişmediği bu yaşlarda, denge kurma konusunda sorun yaşanabileceğinden üç tekerlekli bisikletler tercih edilmektedir. Pedalları ön tekerleğe bağlı olup aynı zamanda da sele yerine alçak bir koltuğa sahiptir. Bu şekilde çocukların konforu sağlanmakta ve çocuğunuzun da güvenliğinden emin olunmaktadır. Çocuğun kas gelişimine de yardımcı olmaktadır. Kas gücü ile çalışan üç tekerlekli bisikletlerin kimi modelleri ise ebeveynlerin yönlendirmesine de uygundur.

    Siz de çocuğunuzun güvenliği ve gelişimi açısından, çocuğunuza en uygun üç tekerlekli bisiklet modellerine Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz fiyat seçenekleri ile dilediğiniz üç tekerlekli bisiklet modellerine sahip olabilirsiniz.