track source
track source

Tuvalet Kağıdı

En Ucuz Tuvalet Kağıdı Fiyatları

242 ürün gösteriliyor.
Tuvalet Kağıdı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tuvalet Kağıdı modelleri ve Tuvalet Kağıdı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tuvalet Kağıdı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Eti, Komili, Selpak, Rulopak, Dolce. 242 adet Tuvalet Kağıdı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Tuvalet Kâğıdının Önemi ve Kullanım Alanları Nelerdir?

Tuvalet kâğıdı günlük yaşantıda en çok kullanılan temizlik ürünlerinden biridir. Her tuvalet ihtiyacında mutlaka tuvalet kâğıdına ihtiyaç vardır. Hayatımız boyunca en çok tükettiğimiz temizlik ürünü tuvalet kâğıdıdır diyebiliriz. Peki, temizliğiniz için bu kadar önemli olan tuvalet kâğıdında aradığınız özellikler nelerdir? Tuvalet kâğıdında en çok aranan özelliklerin başında emici olması ve iyi kurulamasıdır. Bir diğer özellik ise yumuşak olmasıdır. İsteğe bağlı olarak kokulu veya resimli olması da istenebilir. Özellikle çocuklu aileler ilk tuvalet eğitimi ve sonrası için resimli tuvalet kâğıtlarını çocukları için tercih ederler. Çocuklarının temizliği ve hijyeni alışkanlık edinebilmesi için tuvalet kâğıdı büyük bir etken olacaktır.

Tuvalet Kâğıdı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tuvalet kâğıdı her ay belli bir para ödediğiniz zorunlu bir ihtiyaçtır. Temizlik ürünü olarak her ay aldığınız tuvalet kâğıdına çok para vermemek için ucuz ürünleri tercih edebilirsiniz. Ancak ‘’ucuz her zaman pahalıdır’’ sözünü unutmamakta fayda vardır. Zira aldığınız ucuz tuvalet kâğıdı 2 ya da 3 katlı çıkacak ve daha fazla kopartmak zorunda kalacağınız için daha çabuk tükenecektir. Böylece daha ucuza değil daha pahalıya satın almış olacaksınız. Bu sebeple satın aldığınız tuvalet kâğıdının en az 4 katlı olmasına ve yumuşak bir ürün olmasına dikkat etmelisiniz.

Çocuklarda Tuvalet Kâğıdı Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Özellikle çocuklarınız varsa tuvalet kâğıdının yumuşaklığına daha fazla dikkat etmelisiniz. Çünkü çocukların cildi daha hassas olduğundan sert bir ürün tahriş ederek zarar verebilecektir. Tuvalet kâğıdının ıslandığında parçalanıp her yana dağılması da rahatsız edici bir unsur olacaktır. Kaliteli kâğıttan yapılan suya dayanıklı bir tuvalet kâğıdı daha kullanışlı olacaktır. Tuvalet kâğıdı alırken kolay kopan bir kâğıt olmasına da dikkat edebilirsiniz.

Tuvalet Kâğıdı Fiyatları Nelerdir?

Tuvalet kâğıtları piyasada farklı fiyatlarla satılan pahalı bir temizlik malzemesidir. 24’lü ile 32’li tuvalet kâğıdı arasındaki fiyat farkı şaşırtıcı olabilir ya da aynı marka ürün farklı yerlerde değişik fiyatlarla satılabilir. Bu nedenle fiyat karşılaştırması yapabilen adreslerden biri olan https://www.cimri.com/tuvalet- kagidi?page=3 adresi tuvalet kağıdı kullanımında ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilirler. Alışveriş sitelerini gezip zaman kaybetmek yerine cimri.com dan ürünlerin farklı sitelerdeki fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

track source