Familia Tuvalet Kağıdı

Familia Tuvalet Kağıdı Fiyatları

30 Ürün gösteriliyor.
Çoklu Paket

Familia Tuvalet Kağıdı

Familia Tuvalet Kağıdı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Familia Tuvalet Kağıdı ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Familia Tuvalet Kağıdı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Familia Tuvalet Kağıdı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Ted Baker Kol Saatleri
 • Obivan Kuru Kedi Maması
 • Biev Banyo Aksesuar Seti
 • Lampa Far Ampülü
 • Ensa Çöp Kovaları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Familia Tuvalet Kağıdı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Familia
  Familia Yaz Serisi 16'lı Rulo Tuvalet Kağıdı

  Familia Yaz Serisi 16'lı Rulo Tuvalet Kağıdı

  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Familia 30+2 Tuvalet Kağıdı

  Familia 30+2 Tuvalet Kağıdı

  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Familia Tuvalet Kağıdı Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Familia Tuvalet Kağıdı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  6 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 30 Familia Tuvalet Kağıdı modeli içerisinde en ucuz Familia Tuvalet Kağıdı fiyatı 21.9 TL iken, en yüksek Familia Tuvalet Kağıdı fiyatı 199.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Familia Tuvalet Kağıdı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 6 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Familia Tuvalet Kağıdı fiyatı ise 59.89 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Familia Tuvalet Kağıdı Ürünleri Hangileridir?

  Familia Tuvalet Kağıdı Fiyat Aralığı Nedir?

  Cimri.com
  Familia Tuvalet Kağıdı Fiyat Aralığı 21.9 TL ve 199.9 TL Arasında Değişmektedir.

  Bir Pakette En Fazla Kaç Rulo Familia Tuvalet Kağıdı Bulunmaktadır?

  Cimri.com
  Bir Pakette En Fazla 40 Rulo Familia Tuvalet Kağıdı Bulunmaktadır.

  Familia Tuvalet Kağıdı En Fazla Kaç Katlıdır?

  Cimri.com
  Familia Tuvalet Kağıdı En Fazla 3 Katlıdır.
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Familia Tuvalet Kağıdı

  Her evde bulunması gereken önemli temizlik ürünleri vardır. Hemen hemen herkesin evinde tuvalet kağıdı bulunur. Tuvalet kağıdı, kişisel temizlik için kullanılan eşyalardan biridir. Tuvalette kişisel temizliğin sağlanması insanların sağlığı için büyük önem taşır. Tuvalette kişisel temizliğin doğru ve tam yapılabilmesi için tuvalet kağıdı kullanılması gerekir. Tuvalet kağıtları kalınlığına, boyutuna ve kokusuna göre değişiklik gösterir. Tuvalet kağıtlarının bazı çeşitleri kokulu ve desenlidir. Tuvalet kağıtları temizlik ürünleri üreten firmalar tarafından üretilir. Çeşitli birçok tuvalet kağıdı markası vardır. Bunlar arasında en çok tercih edilenlerden biri Familia’dır. Familia tuvalet kağıdı alanında adından söz ettiren markalar arasında yer alır. Türkiye temelli markalardan biri olan Familia, 2005 yılında marketlerde yerini almaya başlamıştır. Genel olarak tuvalet kağıdı alanında üretim yapan Familia, bunların yanı sıra kağıt havlu, ıslak havlu ve peçete üretimi yapar. Familia satışlarını Türkiye ile sınırlı tutmayarak büyük ülkelere ihracat yapar. Dünyanın dört bir yanına üretim yaparak başarılı yerli markalar arasında girmiştir. Kısa sürede büyük bir başarı yakalayarak en çok tercih edilen tuvalet kağıdı markalarından biri olmayı başarır. 

  Familia Tuvalet Kağıdı Çeşitleri

  Familia, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, ıslak havlu ve peçete gibi temizlik ürünleri alanında üretim yapan bir firmadır. Özellikle tuvalet kağıdı alanında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Familia tuvalet kağıdı çeşitleri kokusuna, dokusuna ve katlarına göre değişiklik gösterir. 12’li, 16’lı, 24’lü ve 32’li Familia tuvalet kağıdı paketleri vardır. 32’li Familia tuvalet kağıdı ürünleri genellikle daha ekonomiktir. Bunun yanı sıra Familia tuvalet kağıtları katlarına göre değişiklik gösterir. Kat sayısı fazla olan tuvalet kağıtları az su geçirdiği için daha kaliteli olarak nitelendirilir. Familia 3 katlı tuvalet kağıdı çeşitleri su geçirgenliği az olduğu için kullanışlıdır. 3 katlı olmasına rağmen yumuşak bir dokuya sahiptir. Bu sayede kişisel temizlik sırasında rahat bir kullanım sunar. Familia tuvalet kağıtlarında cilt dostu maddeler kullanmaya özen gösterir. Familia tuvalet kağıdı çeşitleri, cilt için en kullanışlı bitkilerden biri olan pamuk ile zenginleştirilir. Bu sayede tuvalet kağıtları daha yumuşak ve sağlıklı bir dokuya sahip olur. Familia tuvalet kağıdı üretimi sırasında ürün içeriğinde insan sağlığı için zararlı maddelere yer verilmez. Yumuşak ve 3 katlı olması sayesinde hem kullanışlıdır hem de cildinize zarar vermez. Tuvalet kağıtların yarattığı en büyük sorunlardan biri klozetleri tıkamasıdır. Familia tuvalet kağıtları suya atıldıktan kısa bir süre sonra erimeye başlar. Bu sayede klozet tıkanıklığı gibi sorunları ortadan kaldırır. Bunun yanı sıra tuvalet kağıtları desenleri ve kokuları ile çeşitlilik gösterir. Familia tuvalet kağıdı parfümlü ürünler banyonuzun bahar kokuları ile dolmasını sağlar. Parfümlü tuvalet kağıtları arasında yer alan sihirli çiçekler serisi banyonuzda bahar esintilerini hissetmenize olanak tanır. Familia parfümlü tuvalet kağıtları, dermatest onayından geçmesiyle kokulu ürünlerin zararlı olabileceği sorularını ortadan kaldırır. Kokulu ürünlerden rahatsız olanlar ve hassas ciltli olanlar için kokusuz tuvalet kağıtları çeşitleri de vardır. Familia, hem sağlığınız hem de bütçeniz için en uygun tuvalet kağıdı ürünlerini satışa sunar. 

  Familia Tuvalet Kağıdı Fiyatları

  Familia yerli bir marka olduğu için t uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunar. Familia her bütçeye uygun temizlik eşyaları üretir. Familia tuvalet kağıdı fiyatları üzerinde etkin rol oynayan birkaç kriter vardır. Familia tuvalet kağıtları 12’li, 24’lü, 32’li olmak üzere farklı sayılarda paketlenir. 32’li Familia tuvalet kağıtları diğerlerine göre pahalı olsa da uzun vadede daha ekonomiktir. Tuvalet kağıdı fiyatlarını belirleyen bir diğer faktör kat sayısıdır. 3 katlı tuvalet kağıtları tek katlılara göre daha pahalıdır. Familia tuvalet kağıdı ürünleri kokulu ve kokusuz olmak üzere ikiye ayrılır. Familia tuvalet kağıdı en ucuz ürünleri arasında kokusuz tuvalet kağıtları vardır. Parfümlü ve desenli ürünleri diğerlerine göre biraz daha pahalıdır. Genel olarak bakıldığında Familia tuvalet kağıdı ürünleri fiyat/performans bakımından başarılı ürünler arasında yer alır. Familia tuvalet kağıdı indirim zamanlarında çok uygun fiyatlar karşılığında satın alabilirsiniz. İndirim zamanlarını takip ederek normal etiket fiyatlarının neredeyse yarısına Familia tuvalet kağıdı çeşitlerini alabilirsiniz.  

  Familia Tuvalet Kağıdı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Temizlik ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Tuvalet kağıdı kişisel temizlik için önemli ürünler arasında yer alır. Tuvalet kağıdı satın alırken sağlığınızı göz önünde bulundurarak alışveriş yapmanız gerekir. Familia tuvalet kağıdı ürünleri cilt dostu bileşenler ile üretilir. Ürünlerin içeriğinde cilde zararlı maddelere yer verilmez. Familia tuvalet kağıdı satın alırken kendi cildinizi göz önünde bulundurmalısınız. Tuvalet kağıtları parfümlü ve parfümsüz olarak ikiye ayrılır. Hassas ciltler için parfümlü tuvalet kağıtları alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Eğer hassas bir cilde sahipseniz kokusuz Familia tuvalet kağıtlarına yönelmeniz sizin için daha doğru olur. Online alışveriş sırasında Familia tuvalet kağıdı sipariş verirken ürünün kaçlı olduğuna tuvalet kağıdın kaç katlı olduğuna bakmalısınız. 3 katlı tuvalet kağıtları daha kullanışlıdır. Familia tuvalet kağıtları pamuk içerikli olduğu için hem yumuşak dokuludur hem de suyla ilk temas ettiğinde dağılmaz. Alacağınız tuvalet kağıdının su geçirmez olması önemlidir fakat bir süre sonra suda çözünmesi gerekir. Çünkü çözünmeyen tuvalet kağıtları klozetleri tıkayabilir. Bundan dolayı satın alacağınız tuvalet kağıdının suda çözünebilmesi önemlidir. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery