Tül Perde

Tül Perde Fiyatları

152556 Ürün gösteriliyor.
Tül Perde fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tül Perde modelleri ve Tül Perde fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tül Perde kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Taç, Caserta Home, Anıper, Euro Flora. 152556 adet Tül Perde fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tül Perde Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tül Perde markası:

2021 yılı Tül Perde Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 152553 Tül Perde modeli içerisinde en ucuz Tül Perde fiyatı 2.7 TL iken, en yüksek Tül Perde fiyatı 2640.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tül Perde fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Tül Perde fiyatı ise 61.38 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tül Perde

Tül perdeler, dekoratif açıdan evin genel görünümü için oldukça önemlidir. Tül perdeler çeşit olarak günümüzde pek çok farklı stillerde dizayn edilir. Perdeler evin hemen hemen her odasına kadar birçok bölümde kullanılır. Dekorasyon konusunda çok önemli bir yere sahip olan tül perde modelleri, aynı zamanda  kullanıcıların  tarzını yaratması açısından da olanak sağlar. Tül kumaşlardan üretilen perde modelleri, evinizi hem ferah hem de düzenli bir görüntüye bürür. Hemen hemen takılan her odanın atmosferini değiştiren tül perde modelleri, renk ve çeşit alternatifleri sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Herkesin kendi ev dekorasyonunu baz alarak çeşitli modellerde ve renklerde satın alacağı perdeler  desenli ya da düz olarak farklı segmentlere ayrılır. Tül perde satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey perdenizin kaliteli kumaşlardan üretilmiş olmasıdır. Satın alacağınız tül perdenin, güneşten kolay kolay etkilenmemesi ve çürüme yapmaması için dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup olmadığına bakmanızda elzemdir. Siz de evinizin genel görünümüne ve kendi tarzınıza en uygun olacak tül perde modeline uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Tül Perde Modelleri

Sade ve gösterişli olarak iki şekilde tasarlanan tül perdeler birbirinden farklı modeller ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Renklerine, desenlerine ve dekoratif özelliklerine göre farklı modellerle karşınıza çıkan tül perdeler odalarınıza şık bir ambiyans oluşturmanız için önemli rol oynar. Tül perde modelleri ağırlıklı olarak açık renklerde bulunur. Genellikle kışlık kalın perdelerin altında bulunan tül modelleri beyaz krem ve somon gibi açık tonlar kullanılarak daha gösterişli bir hale gelir. Yaz aylarında ise tek başına kullanabileceğiniz tül perde modelleri gösterişli modelleri ile odalarınıza şıklık katabilir. Tül perde modelleri tercih ederken odanızın genel görünümüne ve mobilyalarınızın renklerine göre tercihte bulunmak da oldukça elzemdir. Hem mobilyalarınızda hem de perdelerinizde aynı anda açık renk tonlarını kullanarak daha modern ve çağdaş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dilerseniz de odalarınızda zıt renkleri bir araya getirerek eklektik bir stile de sahip olabilirsiniz. Tül perde renkli modelleri desenleri bakımından birçok farklı modellerde ve tasarımlarda  kullanıcıların beğenisine sunulur. Tül perde fonu genellikle klasik tarz sevmeyen kullanıcılar için özel olarak üretilir. Evinizi daha gösterişli ve daha tarz bir görünüme büründürmek istiyorsanız tül perde fonu ürünlerinden istediğiniz renk ve boyuttaki ürünü satın alabilirsiniz. Bir diğer perde modeli ise jakarlı modellerdir. Jakarlı modeller olarak adlandırılan perde türleri genellikle klasik sever kullanıcıların sık tercih ettiği tül modellerindendir. Perde modelleri, estetik tasarımları sayesinde odanızda şık bir duruş sergilerken işlemeleri ile de beğenileri kazanır. Daha uzun yıllar boyunca kullanmak  isteyeceğiniz bir perde modeline sahip olmak istiyorsanız boya işlemlerinden geçmeyen tül perde modelleri sizin için en doğrusu olacaktır. Boya görmeyen tül perde modelleri daha uzun ömürlü olmaları bakımından birçok kullanıcının ilk tercihleri arasındadır. Tül perde kumaşları, kaliteleri bakımından farklı fiyatlarda ve farklı modellerde kullanıcılar ile buluşturulur. Perdenizin kumaşına  dikkat ederek kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz. Dilerseniz dijital baskı teknikleri ile hazırlanan perde çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Dijital baskılı bir şekilde hazırlanan perdeler daha net ve hareketli desenlerle göz kamaştırır.

Tül Perde Fiyatları

Tül perdeler birçok farklı marka tarafından farklı özelliklerde ve kalitelerde üretilir. Aynı zamanda tül perdelerin fiyatları kumaşların kalitesine ve el işçiliği olup olmamasına bağlı olarak değişken fiyatlarda piyasada yerini alır. Sadece el işçiliği değil aynı zamanda uzunluklarına bağlı olarak da farklı fiyat seçenekleri sunar. Ancak genel olarak fiyatlar herkesin ulaşabileceği bir aralıkta bulunduğu için herkesin istediği modele sahip olmasına da olanak sağlar. Tül perdeleri genellikle hafif olarak güneş ışığı almaya ama dışarıdan içerinin görünmemesini sağlayan çeşitlerindendir. Genellikle yerlere kadar uzanan tül perde modelleri yarım perde modellerine göre daha farklı fiyatlarda bulunur. Perdelere eklenen dekoratif motifler ve perdenin kesim şekli modellerin daha gösterişli olmasına imkan tanırken aynı zamanda fiyat konusunda da diğer modellere nazaran biraz daha yüksek şekilde bulunmalarını sağlar. Evinizin genel görünümünü değiştirebilmek için tül perdesi modellerine göz atmak ve online satıcılar arasında fiyat karşılaştırması yapabilmek için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. 

Tül Perde Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tül perdeler kumaşlarına kesimlerine ve eklentilerine göre birçok farklı çeşitlerde  piyasada bulunur. Odalarınız için tül perde satın almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunur. Bu hususlardan en önemlisi odalarınızın  pencere boyutuna göre tül perdenizin boyutuna karar vermenizdir.  Odaların boyutuna göre karar verilen tül perde modelleri tekrardan dikim ve kesim gibi işlemle uğraştırmaz ve sizi bu sayede oluşabilecek yüksek maliyetten de korur. Eğer odalarınız genellikle geniş ise ya da geniş bir odanız için tül perdesi satın alacaksınız uzun boyutları sayesinde elegant ve şık bir görünüm sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Perde satın alırken de seçtiğiniz perdenin kesimine dikkat etmeniz de oldukça önemlidir. Tercihinize göre asimetrik oval veya düz şeklinde kesilen perde modellerinden birini  seçebilirsiniz. Bu modellere aynı zamanda dekoratif eklentiler ekleyerek de zenginleştiren firmaları da tercih edebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise odanızda bulunan diğer mobilyaların türüne en uyumlu olacak perdeyi seçmenizdir. Bu sayede daha estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery