track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tırnak Törpüsü Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tırnak Törpüsü markası:

En Çok İncelenen Tırnak Törpüsü Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Tırnak Törpüsü Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 303 Tırnak Törpüsü modeli içerisinde en ucuz Tırnak Törpüsü fiyatı 0.95 TL iken, en yüksek Tırnak Törpüsü fiyatı 535.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tırnak Törpüsü fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Tırnak Törpüsü fiyatı ise 26.06 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Tırnak Törpüsü Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Tırnak Törpüsü modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Tırnak Törpüsü modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tırnak Törpüsü

Kişisel bakım sürecinin pek çok önemli adımı bulunur. Yüz ve vücut temizliğinden saç temizliğine kadar geniş bir aralığı bulunan kişisel bakımın detaylarından biri de tırnakların temizliğidir. Tırnak makasının kullanıldığı bu bakım sürecinde yer alan ürünlerden biri de törpülerdir. Tırnak törpüsü, tüm kullanıcıların bakım ürünleri arasında yer verdiği ürünler arasında bulunur. Tırnakların uç kısımlarının mükemmel bir şekilde törpülenmesini sağlar. Böylece istediğiniz şekli bu ürün sayesinde kolaylıkla verebilirsiniz. Bu ürünler; Trim, Promani, Fe ve Solingen gibi bilinir markalar tarafından üretilir. Markalar, et itmeli özelliğe sahip olan modellerden parlatıcı özelliğe sahip seçeneklere kadar geniş bir yelpazede ürün hazırlar. Her kullanıcı neye ihtiyacı olduğunu belirleyerek doğru ürünü seçebilirsiniz. Bu ürünlerin üretiminde kullanılan farklı materyaller ise beraberinde farklı avantajları getirir. Cami kağıt ya da metal gibi materyallerden üretilen seçenekleri inceleyebilirsiniz. Farklı kullanıcılar tarafından seçilen modeller genellikle metal malzemeden üretilmiş olur. Çeşitli markalar tarafından kullanıcılara sunulan bu ürünlerin özelliklerini ve ergonomik tasarımlarını inceleyerek hangisini kullanmak istediğinize karar verebilirsiniz. 

Tırnak Törpüsü Çeşitleri

Erkek ve kadın kullanıcılar, günlük hayattaki görüntülerinin özenli olmasına oldukça dikkat eder. Tüm vücut temizliği kapsamında da tırnakların temizliğine büyük bir önem verilir. Bu noktada kullanılabilecek sayısız ürün seçeneği mevcuttur. Tırnak parlatma törpüsü, bakım sürecine özel olarak üretilir ve standart modellerden daha farklı bir ergonomiye sahiptir. Ürün tek başına 4 farklı aşamanın gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Bu aşamalar; tırnakları kısaltma, yüzeyini parlatma, uçlarının kısaltılması ve parlatılmasından oluşur. İhtiyacınızın tam olarak ne olduğunu belirleyemiyorsanız 4 aşamayı tek seferde gerçekleştirebileceğiniz bu ürünü değerlendirebilirsiniz. Modelin üstünde bulunan sayıları takip ederek hangi işlemi ne zaman uygulayacağınızı da öğrenebilirsiniz. Bazı tırnak yapılarında et kısmı daha önde olabilir. Bu nedenle kullanılması gereken ürünün daha farklı işleve sahip olması gerekir. Örneğin; et itmeli tırnak törpüsü hem şekillendirmede hem de itme işleminde büyük bir performans gösterir. 4’lü set olarak satışa sunulan paketlerin içerisinde bulunan modellerin uç kısımları farklı şekillerdedir. Bu farklılığın nedeni ise her kullanıcının sahip olduğu tırnak ve et yapısının farklı olmasıdır. Törpüler, boyutlarına göre de kategorize edilir. Orta boy tırnak törpüsü, çift taraflı yapıya sahiptir. İnce ve kalın kısımları ise kullanıcının el yapısına uygun tarafın kullanılmasını sağlar. Ürünün orta uzunlukta bir boya sahip olması sayesinde avuç içi ölçüsüne uygun kullanımlarda mümkün olur. Makyaj ve bakım kategorisinde yer alan bir diğer seçenek ise büyük boy tırnak törpüsüdür. Bu modelin en önemli avantajı ise tırnağın üst kısmında bulunan çizgilerin giderilmesini sağlamasıdır. Aynı zamanda yumuşatma ve uç kısmının düzeltilmesi işlemlerinde de oldukça başarılıdır. Bazı kullanıcılar mantar gibi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir. Bu sorunun en aza indirilmesi ve tırnağın sağlıklı görünümüne kavuşması için mantar sorununa özel olarak üretilen seçeneklerin tercih edilmesi daha doğru olur. Farklı markalar tarafından üretilen dört taraflı tampon törpü modellerini de tercihlerinizin arasına ekleyebilirsiniz. Ayak bakım törpüsü kategorisinde yer alan tırnak törpülerini tercih ederek ellerinizin görüntüsünü dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. 

Tırnak Törpüsü Fiyatları

Kozmetik sektöründe üretimini gerçekleştiren sayısız marka bakım ve kozmetik kategorisinde tırnak törpüsünü kullanıcılara sunar. Geniş bir ürün yelpazesi mevcut olduğundan dolayı da her ürünün satışa sunulduğu fiyatlar birbirinden farklı olur. Tırnak törpüsü fiyatlarının belirlenmesinde sayısız kriter dikkate alınır. Bu kriterler arasında en önemlisi ise ürünün şekli ve amacıdır. Et itme ya da yüzey parlatma amaçlarına uygun şekilde hazırlanan ürünlerin tasarımları ve özellikleri farklı olduğundan dolayı fiyatları değişim gösterir. Aynı zamanda tekli ve çoklu seçenekler arasında da bu fiyat çeşitliliği gözlemlenir. 4’lü takım halinde satışa sunulan modeller fiyat olarak üst segmentte yer alır. Mantar gibi özel sağlık sorunlarına da uygun olarak üretilen çeşitlerin fiyatları yüksek olabilir. Çünkü standart törpüden daha farklı bir amaca hizmet eder. Bakım alışkanlıklarınıza eklemek için seçeceğiniz ürünün bütçenize uygun olmasını istiyorsanız cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Cimri.com’dan tüm ürünlerin fiyatlarını çok kısa bir süre içerisinde karşılaştırarak en uygun fiyatlı seçeneği kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Tırnak Törpüsü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tırnak törpüsü modelleri arasından seçim yaparken bazı özellikleri incelemeniz gerekir. Satın alma sürecinizi doğru bir şekilde tamamlamak için nasıl bir ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar vermeniz önemlidir. Sadece törpüleme mi parlatma mı yoksa sağlık sorunlarınıza uygun olmasını mı istediğinize karar verebilirsiniz. Ayak ya da el tırnaklarında meydana gelebilecek mantar gibi bir sağlık sorununuz mevcut ise mutlaka bu soruna özel olarak üretilen ürünü seçmeniz gerekir. Düzenli kullanımlarda da tırnağınızın yapısındaki değişime şahit olabilirsiniz. Eğer pek çok işlemi tek bir ürün aracılığı ile gerçekleştirmek istiyorsanız aşamalı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Böylece hem törpüleme hem de parlatma ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Tırnağınızı daha da yumuşatmak için de et itici seçenekleri de tercih edebilirsiniz. 2’li, 3’lü ya da 4’lü ürünleri içeren paketleri satın alarak karlı seçimler yapabilirsiniz. Alışverişiniz sırasında bütçeniz için çeşitli avantajları elde etmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Cimri.com’dan tüm ürün seçeneklerinin özelliklerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünü bulurken bütçeniz için gerekli değerlendirmeleri de yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery