track source
track source

El ve Ayak Bakımı

El ve Ayak Bakımı Fiyatları

2037 Ürün gösteriliyor.
El ve Ayak Bakımı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. El ve Ayak Bakımı modelleri ve El ve Ayak Bakımı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. El ve Ayak Bakımı kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Tırnak Bakımı, El Bakımı, Ayak Bakımı, Bebek Tırnak Makası, Bebek Makası. 2037 adet El ve Ayak Bakımı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

El ve Ayak Bakımı Ürünleri

El ve ayak bakımı hem estetik bir görünüm açısından hem de sağlıklı ve standartları yüksek bir hayat sürmek açısından birçok insanın önem verdiği bir kişisel bakım alanıdır. El ve ayak bakımlarını hem kendi evinizde kendi kişisel eşyalarınızla hem de güzellik merkezlerinde bir güzellik uzmanı yardımıyla uygulayabilirsiniz. Evlerinde kendi kişisel el ve ayak bakımı ürünleri ile kişisel bakımınızı yapmak isterseniz bu anlamda birden fazla seçenek bulabilir ve cildinizin ihtiyacına göre bakım uygulayabilirsiniz. Dış dünyada tüm işlerinizi halletmek için ellerinizi kullanır ve çoğunlukla su ile temasını sağlarsınız. Ayaklarınız ise tüm gün vücut yükümüzü taşıyan ve ayakkabının içinde kapalı alan uzuvlardır. Dolayısıyla eller ve ayaklar farklı bakım ürünlerine ihtiyaç duyarlar ve farklı periyotlarda bakım isterler. Bu anlamda el ve ayaklar için farklı bakım ürünlerini kullanmanız gerekir. Çok daha bakımlı ve görünmek ve varsa deri problemlerini çözebilmek için el ve ayak bakımını düzenli periyotlarda gerçekleştirmelisiniz. Bunun için de farklı el ve ayak bakımı ürünlerini tercih edebilir ve dilediğiniz her an uygulayabilirsiniz. 

El ve Ayak Bakımı Ürünü Çeşitleri

El ve Ayak Bakımı ürün çeşitleri birbirinden farklı formlarda üretilen seçenekleri bulabilirsiniz. El ve ayak bakımı anlamında akla gelen ilk bakım ürünü nemlendiriciler olsa da nemlendirici dışında temizleyici, peeling ve nemlendirici kullanabilir aynı zamanda tırnak bakımınız için de manikür ve pedikür gibi işlemleri uygulayabilirsiniz. Bakımlı bir el ve ayak için yapılması gereken en önemli bakım aşamaları için öncelikle cildinizin ihtiyaçlarını anlamalısınız. Ayrı ayrı tercih etmeniz gereken ürünler arasında el bakım ürünleri çeşitlerini inceleyebilirsiniz. El bakımı için ihtiyacınız olan ürün seçenekleri arasında tırnak bakımı ürünlerini de bulabilir ve her iki bakımı da eş zamanlı yapabilirsiniz. Ellerinizi ayaklarınızla kıyasladığınızda dış ortam koşullarına daha fazla maruz kaldığını ve çok daha fazla su ile temas ettiğini görebilirsiniz. Bu nedenle ellerinizde oluşabilecek kırışıklık, kuruluk ya da çatlaklar için öncelikle uygun bir temizleyici kullanabilirsiniz. Dermatologların önerdiği sabun ve jelleri kullanabilir, belirli aralıklarda da ölü derilerin temizlenmesine olanak sağlayan peeling takviyesi yapabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra cildinizin kuruluğuna bağlı olarak nemlendirici kullanabilirsiniz. Genellikle el bakımlarında hemen hemen her su ile temastan sonra nemlendirici kullanmanız gerekebilir. Kişisel bakımın en büyük tamamlayıcılarından biri olan ayak bakımı için de Ayak bakım ürünlerini kullanabilirsiniz. El bakımına kıyasla çok daha neme ihtiyacı olan ayak bakımları için de öncelikle pedikür işlemi uygulamanız gerekebilir. Ayak derisinin çok daha kalın olması ile nemlendirmeden önce temizlenmesi gerektiğini unutmamalısınız. Hem el hem de ayak bakımının ayrılmaz parçası olan tırnak bakımı için de tırnak bakım ürünleri çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Çok daha hassas olan tırnak eti temizliği için gerekli manikür aletlerini kullanabilir ve tırnaklarınızı törpüleyebilirsiniz. Tüm el ve ayak bakımı ürünleri arasında kullanımlarının yetişkinler için olmadığını ve bebekler için ayrıca üretilen bakım ürünlerinin olduğunu görebilirsiniz. Bebek cildinin yetişkinlere göre çok daha yumuşak olması nedeniyle genellikle tırnak kesme işlemi uygulayabilirsiniz. Bebek tırnak makası çeşitleri ile bebeklerin minik ve hassas tırnakları için kesme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa ve ince bebek tırnakları için bebek makası çeşitlerini kullanabilir ve tırnak etine zarar vermeden işlemi tamamlayabilirsiniz. 

El ve Ayak Bakımı Ürünü Fiyatları

El ve Ayak Bakımı ürün fiyatları değerlendirilirken öncelikle seçmiş olduğunuz markayı dikkate almanız gerekmektedir. Sadece el ve ayak bakımı için değil genel olarak nemlendiriciden makyaj ürünlerinde saç bakımından parfüme kadar birçok kişisel bakım ürünü için marka bilinirliğinin önemli olduğunu görebilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların ve profesyonel kullanım sağlayabileceğiniz markaların ürünleri için daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. El ve ayak bakımı fiyatlandırması için söylenebilecek ikinci özelliklerden biri de ürünlerin nitelikleridir. Genellikle temizleyici ürünler arasında özellikle sabun çeşitleri için kaliteli olmasına özen gösterebilir ve elleriniz için nem sağlayan çeşitleri tercih etmelisiniz. Sabun çeşitleri arasında da doğal ürünler ve nem sağlayan ürünler için daha yüksek rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Peeling ürünleri için de içeriğindeki bileşenler bakımından fiyatların değiştiğini görebilirsiniz. Nemlendirici çeşitlerini de yoğunluk açısından değerlendirebilir, bakım ve onarım sağlama yönünden sonuçlarına göre karar vermelisiniz. Genellikle kış aylarında çatlayan ve kuruyan ciltler için nemlendirme oranları ve özelliklerine göre fiyatlandırıldığını görebilirsiniz. Naturel ürünler kullanılarak üretilen ürünler için de daha yüksek rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel bakım dünyasına dair aradığınız ne varsa cimri.com adresinde kolaylıkla bulabilirsiniz. 

El ve Ayak Bakımı Ürünü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

El ve Ayak Bakımı ürün özelliklerini inceleyerek elleriniz için önemli olan bakımı sağlayabilir ve estetik açıdan da kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. El ve ayaklarınız için önemli olan bakımı sağlayabilmek için aşama aşama ilerlemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Öncelikle temiz bir cilt ile işe başlamanız gerektiğini unutmamalı ve doğru ürünlerle temizleme işlemi yaparak cildinizin kurumamasını sağlamalısınız. Bu nedenle sabun oranlarına ve bileşenlerine dikkat ederek el ve ayak temizleyici ürünleri tercih etmelisiniz. Temizleme işlemi bittikten sonra cildin ölü deriden arınmasını ve yenilenmesini sağlayan peeling çeşitlerini de kullanmalı ve cildin yepyeni bir görünüme kavuşması için gerekli temeli hazırlamalısınız. Bu aşamalardan sonra nemlendirici kremleri kullanabilirsiniz. Nemlendirici ürünleri tercih ederken de nem oranına ve yağ bazlı mı yoksa su bazlı mı olduğuna dikkat etmelisiniz. Özellikle ellerinizin su temasından sonra el kremi sürmeyi ihmal etmemelisiniz. Eğer cildinizde kuruluk, kızarıklık ve çatlak dışında dermatolojik olarak bir rahatsızlık varsa bunun için öncelikle doktorunuza başvurmalısınız. El ve ayak bakımı için en iyi zamanlamanın sıcak bir banyo sonrası olduğunu unutmamalı ve bakımınızı belirli rutinlerde tekrarlamalısınız. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery