track source
track source

Tırnak Bakımı

Tırnak Bakımı Fiyatları

1154 Ürün gösteriliyor.
Tırnak Bakımı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tırnak Bakımı modelleri ve Tırnak Bakımı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tırnak Bakımı kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Tırnak Bakım Kremi, Takma Tırnak, Tırnak Törpüsü, Tırnak Makası, Tırnak Pensi. 1154 adet Tırnak Bakımı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tırnak Bakımı

Cilt ve saç güzelliği, etkileyici bir giyim tarzı ve en mükemmel makyaj uygulaması. Tüm bunlar etkileyici ve güzel bir imaja sahip olabilmek için yeterli detaylar gibi görünse de çevre üzerinde oluşturduğunuz olumlu algının yolu öncelikli olarak ellerden geçer. Bakımlı ve güzel görünümlü ellerin en önemli sırrı ise tırnaklardan. Bu nedenle en az yüz detayları ve giyim aksesuarları kadar göz önünde olan tırnaklarınızın bakımlı görünmesi önem taşır. Bunun da ötesinde gerek çevre üzerinde oluşturduğunuz etki gerekse beden sağlığınız açısından temiz tırnaklara sahip olmanız gerekir. Gerekli bakımları yapılmayan tırnaklar mantar enfeksiyonu gibi lokal sorunlara yol açabileceği gibi, tırnak aralarında kalan bakteriler nedeniyle çok daha ciddi sağlık sorunlarına da yol açabilir. İhmal edilen tırnak bakımının ardından zamanla oluşan ve hayatınızdan çıkmamakta ısrar eden tırnak batıkları da cabası. Oysa basit bir formülle, yalnızca elinizin altında bulunduracağınız ideal tırnak bakım ürün çeşitleri ile olası tüm sorunları engelleyebilir; hem bakımlı hem temiz ve sağlıklı tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Tırnak Bakımı Çeşitleri

En önemli bakım detayları arasında yer alan tırnak bakımı; temizlik, stil ve bakım gibi farklı aşamalar içerir. Aşamaları sonuna kadar götürebilen ve yarışı kazanansa tabii ki kadınlar olur. Türlü aşamalarından bahsedilse de vücut bakım uygulamaları arasında en kolayı olduğunu belirtmek gerekir. Dilerseniz tekli, dilerseniz set olarak alabileceğiniz tırnak bakım ürünleri, her daim bakımlı ve temiz tırnaklara sahip olabilmek adına bu aşamada önemli hale gelir. Tırnak bakımının ilk aşamasını oluşturan tek geçerli çözümün tırnak makası olduğu herkesçe bilinir. Gelişen teknolojiler ve tasarım anlayışıyla çok geniş bir boyut, makas ağzı detayı ve tutacak seçenekliliğine erişebilmek mümkün olur. Tırnak sağlığını koruyabilmek açısından en önemli detaylardan birini oluşturur. Yalnızca tırnakları kesmekle sınırlı kalmaması gereken tırnak bakımının etkili stil ve detaylı temizlik aşamaları ise tırnak pensi ve tırnak törpüsü ikilisinin maharetine kalır. Renk renk, boy boy model seçeneklerini, hoşlanacağınız görsel tasarımları ve hünerleriyle birleştiren tırnak pensi ile tırnak makasıyla mümkün olmayan tüm kesim işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tırnak çevresinde yer alan sert ve esnek tüm katiküller ve batık tırnaklarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda orta veya büyük boy modeller arasından yapacağınız seçimle tırnak kesimlerinizde de kullanabilirsiniz. Ardından uygulamanız gereken tırnak törpüsü bakımı ile tırnak stilinizi en net ve görünür haline kavuşturabilirsiniz. Tırnak uçlarınızı düzeltebilir, mantar enfeksiyonlarının yol açtığı tırnak üstü pürüzlerinizi giderebilir ve tırnak batığı çıkarma işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Farklı tasarımlarla üretilen elektronik ve manuel seçenekler arasından kullanım tercihinizle uyuşan modeli tercih edebilirsiniz. Ayrıca manuel seçenekler arasında sunulan tek yönlü, çift yönlü, çelik ve cam model seçeneklerini de ideal seçeneğinize erişebilmek adına inceleyebilirsiniz. Biçim vermekle sınırlı kalmaması gereken tırnak bakımınızı kusursuz bir şekilde tamamlayabilmek için tırnak bakım kremi çeşitleri arasından ideal seçiminizi yapabilir, böylelikle ömür boyu güzel tırnaklara sahip olabilirsiniz. Tabii kreminizi seçerken tırnak ve tırnak eti gereksinimleriniz açısından ideal krem seçimini yapmak koşuluyla. Beraberinde daha uzun tırnaklara sahip olmak istiyorsanız; zengin bir model yelpazesiyle karşınıza çıkan takma tırnak modelleri arasından dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Üstelik yenilikçi ve yaratıcı yeni nesil takma tırnak modelleri sayesinde tırnağınızı istediğiniz görsel imaja kavuşturabilirsiniz.

Tırnak Bakımı Fiyatları

Tırnak bakımınıza önem vermenin hiç de zor olmadığının en büyük ispatı olan tırnak bakım ürünleri, farklı amaçlara hizmet eden ürün çeşitleri arasında farklılık gösterir. Makaslar, penseler, törpüler, kremler ve takma tırnakların fiyat değerleri birbirinden farklı olur. Bu nedenle fiyatsal sınıflandırmada her birinin kendi içinde değerlendirilmesi gerekir. Aynı türe ait tırnak bakım ürünleri arasında görülen fiyat farklılığının temel nedenini ürün özellikleri oluşturur. Tırnak bakım aletleri grubunda boyut büyüdükçe fiyatlarda artış görülür. Aynı şekilde elektronik tırnak bakım ürünleri de manuel tırnak bakım ürünlerinden daha pahalı olur. Bu arada set olarak satılan modellerin de tekli olarak satılan modellere nazaran daha fazla ödeme yapmanızı gerektireceğini belirtmek gerekir. Kendi içinde ayrıca değerlendirmeye tabii tutulan bakım kremlerinde ise ürün özelliği ve gramajı, fiyatları belirleyen unsurları oluşturur. Misal özel bir tırnak sorununa hitap eden krem çeşitleri, nemlendirici krem çeşitlerine nazaran daha pahalı olabilir. Tırnak bakım ürün fiyatları üzerinde etki eden diğer faktörü ise satış noktaları arasında görülen fiyat farklılıkları oluşturur. Cimri.com vesilesiyle yapacağınız fiyat araştırmalarında kar avantajı sağlayan bu durumu, alımlarınızı kazançlı tamamlayabilmek adına değerlendirebilirsiniz.

Tırnak Bakımı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tırnak bakım ürünleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli unsuru tırnaklarınız ihtiyaç duyduğu uygulamalar oluşturur. Bu aşamada tırnak bakımınızda hangi ürünlere ihtiyaç duyacağınızı belirlemeniz yarar sağlar. Tırnak makası herkes için olmazsa olmaz gerekliliği oluşturur. Fakat tırnak etleri, batıklar ve mantarlar konusunda etkili çözüm sunan penseler ve törpüler arasından da ideal seçimi yapabilmeniz gerekir. Aynı şekilde yumuşak, kırıksız, pürüzsüz tırnaklar ve yumuşacık tırnak etlerine sahip olabilmek adına doğru kremi seçebilmek konusunda hassas davranmak yarar sağlar. Takma tırnaklar arasından yapacağınız seçimde tırnak rengine dikkat etmeniz en önemli detayı teşkil eder. İhtiyaçlar kadar önemli olan diğer unsuru ise kullanım tercihleriniz oluşturur. Tüm tırnak bakım ürünleri, kendi içinde değişen boyut seçenekleri sunar. Mini boylarla mı yoksa büyük boy seçeneklerle mi çok daha zahmetsiz uygulamalar yapabileceğinizi belirledikten sonra karar vermeniz pratiklik açısından yarar sağlar. Törpüler arasından yapacağınız seçimde ise rahat kullanabileceğinizi düşündüğünüz tek taraflı modelleri tercih edebilirsiniz.  Veya iki törpü sahibi olabilmenizi sağlayan çift taraflı modeller içerisinden ideal seçimi yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery