track source
track source

El Bakımı

El Bakımı Fiyatları

414 Ürün gösteriliyor.
El Bakımı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Epilasyon Aletleri Fiyatları
 • Erkek Parfümleri Fiyatları
 • Eyeliner Fiyatları
 • Gebelik / Hamile ve Ovülasyon Testi Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen El Bakımı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 El Bakımı markası:

  2021 yılı El Bakımı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 414 El Bakımı modeli içerisinde en ucuz El Bakımı fiyatı 1.5 TL iken, en yüksek El Bakımı fiyatı 477.48 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm El Bakımı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama El Bakımı fiyatı ise 22.61 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan El Bakımı Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Dr Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü
  Dr Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  El Bakımı Ürünü

  Günlük yaşantının her alanında, bakımlı görünmek isteyen ve cilt sağlığına önem veren kullanıcılar, el bakım ürünleri kullanır. Ayrıca sağlık açısından ise, nem dengesini koruyan el bakım ürünleri, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. El için bakım ürünleri arasında en çok öne çıkan ürün, el kremidir. El kremleri cilt yapılarına göre farklı seçeneklerde üretilir ve kokulu, kokusuz seçenekleri ile kullanıcılara sunulur. El bakımı özellikle kış aylarında çok önemlidir. Kuruyan eller, el bakım ürünleri ile nemlendirilerek, ellerin nem dengesini korur. Nem dengesini sağlıklı şekilde koruyan el bakım ürünleri, yumuşak bir el dokusu sağlar ve hoş kokuları ile kullanıcıların tercihine sunulur. El ve tırnak bakımı, hem erkek, hem de kadın kullanıcılar için, belli aralıklarla yapılması gereken önemli bir bakımdır. El bakımı kremleri ile yıllar içerisinde nemini kaybeden ellerin, yorgunluk belirtisi oluşumlarını engelleyerek en aza indirilmesini sağlar. Olumsuz çevre koşullarından etkilenen ellerin, el bakımları sıklıkla yapılmalı ve el sağlığı açısından güvenilir ürünler tercih edilmelidir.

  El Bakımı Ürünü Çeşitleri

  El bakım ürünleri, kullanıcıların tercihleri doğrultusunda üretilir, böylece geniş bir ürün yelpazesine sahip olur. Bazı el bakım ürünleri, doğada bulunan maddeler ile zenginleştirilir. Zeytinyağı, bal, badem, salatalık özlü nemlendiriciler, ellerin ihtiyacı olan bakımın yapılmasında oldukça etkilidir. Her gün düzenli bir şekilde kullanılan el kremleri ya da el bakım jeli, zenginleştirilmiş nemlendirici özellikleriyle ellerin ihtiyacını doğrudan karşılar. Aromatik kokuları ile dikkat çeken el bakım ürünleri, ferahlık hissi yaratır ve kalıcı sonuçları ortaya çıkarır. El bakım ürünleri kullanıldığı andan itibaren, kullanıcıların yumuşak ve esnek bir cilde kavuşmasını sağlar. Nemlendirici losyon, krem ve el bakım yağı sayesinde, sadece bakım yapmakla kalmaz, kullanıcıların, ferah ve iyi hissetmesine yardımcı olur. Eller zamanla rüzgar, güneş, aşırı sıcak ya da soğuk hava şartlarından ve çevresel faktörlerden dolayı yıpranabilir. Özellikle deterjan ve sabun gibi günlük kullanımı çok fazla olan ve zararlı kimyasal madde içeren temizlik ürünleri, ellere ciddi oranda zarar verebilir. Böylece eller, olumsuz çevre koşulları sebebi ile zarar görebilir, zarar gören eller, kuruyup, çatlayabilir ve hatta katman katman soyulabilir. Zarar gören eller, sosyal hayatı etkileyecek düzeye gelerek, çok can sıkıcı bir hal alır. El bakımı ürün çeşitleri ile zarar gören ellerin nem dengesi korunarak, ellerin yeniden sağlığına kavuşmasını ve onarım sürecini hızlandırır. Ayrıca el bakımı maskesi, içeriğinde besleyici özler barındıran karışımlar, el derisinin yumuşamasını ve rahatlmasını sağlar. Yıllar içerisinde nemini kaybetmiş ellerde lekelenmeler ortaya çıkabilir, lekelenmeleri gidermek için el peeling uygulamalarda oldukça etkili çözümler sağlar. Besleyici mineraller barındıran el bakım ürünleri içeriğinde, çeşitli meyve aromaları kullanılır. Ayrıca nem dengesini korumak için yoğun besleyici gibi çeşitleri yer alan el bakım ürünleri, hassas ciltlerin kullanımında da oldukça yararlı sonuçlar ortaya çıkarır. Çeşitli el bakım ürünlerinin bazıları el, yüz ve vücut kullanımı için uygundur. Zengin mineralli el bakım ürünleri, farklı mililitre boyutları ile çantalarda fazla yer kaplamaz ve gün boyu kullanım olanağı sağlar.

  El Bakımı Ürünü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  El bakımı ürünleri satın alırken, dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Öncelikle, kullanıcıların ihtiyacı doğrultusunda ürünleri tercih etmesi, kısa sürede onarım sağlar ve el sağlığına yeniden kavuşmasını doğrudan etkiler. Pek çok kişi, kişisel bakım ürünleri seçimi konusunda oldukça hassas davranırken, el bakımını ihmal eder. Ancak eller, gün boyu kullanıcıların yaşam tarzını yansıtması ile dikkat çeker. El derisi, sıcak ve soğuk suya, hava dengesine, kire, toza, kesici aletlere ve kimyasallara sürekli maruz kalır ve böylece el derisinin yıpranmasına neden olur. Kendini yenileme özelliği olan el derisi, bakım yapılmaz ise zamanla yıpranır ve cansız bir görünüm alır. Kullanıcılar, öncelikle ellerini korumayı öğrenmeli ve el bakım ürünlerini kullanmayı, alışkanlık haline getirilmeli. Bulaşık yıkarken ya da temizlik yaparken, sıcak suya ve temizleyici kimyasallara doğrudan temas edilmemelidir. El bakım ürünleri satın alırken, ihtiyaç doğrultusunda seçenekler gözden geçirilmeli, hassasiyet ve cilt tiplerine özel el bakımı ürün çeşitleri tercih edilmelidir. 

  El Bakımı Ürünü Fiyatları

  El bakım ürünleri arasında yer alan el kremlerinin bazıları, sadece el için kullanım önerirken, bazı kremler hem el, hem de vücut, yüz losyonu olarakta kullanıma elverişlidir. Çeşitli kullanım alanı sağlayan ürünler, el bakım ürünlerinin fiyat aralığını doğrudan etkileyen faktörler arasında yer alır. El bakım ürünleri içerisinde yer alan, el kremlerinin bazıları, ilk sürüldükleri andan itibaren elde yağlanma hissi uyandırır, bazı üretilen kremlerde ise, bu sorun hiç yaşanmaz ve ellerin yumuşacık bir hal almasını ve güzel kokmasını sağlar. Yağlılık hissi, kullanıcılar tarafından çok tercih edilmediği için, hızlı emilen formüllü kremler markalar tarafından üretilir. Bu durum fiyat aralığını ve ürün kalite oranını doğrudan etkiler. El bakım seti ise, içeriğinde oldukça çeşitlilik sağlayan ürünler barındırır ve tek tek satın alınan ürün fiyatlarına göre, oldukça ekonomik paketler içerir. El bakım ürünlerinin üretimini sağlayan markalar, oldukça geniş çeşitliliğe sahiptir. Her bütçeye uygun el bakım ürünlerini cimri.com adresinden karşılaştırarak, sahip olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery