Wilkinson Tıraş Fırçaları

En Ucuz Wilkinson Tıraş Fırçaları Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Wilkinson
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bu fırçalar, tıraş köpüğünün yüzde eşit ve homojen dağılmasını sağlar. Tıraş köpüğü bu fırçaların üzerine sürülerek, dairesel hareketlerle yüz üzerinde gezdirilir. Daha sonra ustura veya jilet yardımıyla sakal ve bıyıkların kesilmesi sağlanır. Köpürtme esnasında, tıraş sabununun cilde yedirilmesini ve cildin rahatlamasını sağlar. Hatta bazı bayanlar bile peeling malzemesi olarak bu fırçalardan yararlanmaktadır. Peeling jelini bu fırçaların üzerine döktükten sonra göz ve dudak çevresi harici bölgelerde, daha çok alın, burun, çene, yanaklar gibi bölgelerde gezdirerek ciltteki gözeneklerin açılmasına yardımcı olmak amacıyla kullanırlar. Peeling sonrası yapılan serum ve maske uygulamaları çok daha etkili sonuçlar verir. Bazı sakal fırçaları askılı şekilde satılırlar. Sakal fırçası, tıraş sonrası kendi askısına asılarak kurutulabilir. Sakal fırçalarını kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise, fırça kapaklıysa veya bir çanta içerisinde muhafaza ediliyorsa, ıslak fırçanın kaldırırlmadan önce mutlaka tam olarak kurumasının beklenmesi gerektiğidir. Nemli kalan fırçaların içerisinde mikrop ve bakteriler üreyebilir. Bu nedenle fırçaların kapaklarını, tam kuruduktan sonra kapatmak ve kaldırmak daha hijyenik olur. En ucuz askılı sakal fırçalarını cimri.com sitesinde bulabilir, ürünlerin fiyat ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Tıraş fırçaları neden yapılıyor?

Yani, hangi malzemeden üretiliyor?Sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Bu fırçalar, doğal hayvan kıllarından veya polyester malzemeden yapılırlar. Ürünün açıklamasında veya ambalajı üzerinde hangi malzemeden yapıldığı veya hangi hayvana ait kılların kullanıldığı genellikle belirtilir. Doğal kıllı fırçalarda çoğunlukla, at ve porsuk kılı kullanılırken, diğer fırçalar sentetik şekilde üretilmektedirler.

Tıraş fırça seti nereden alınır?

Tıraş setleri, genellikle sakal fırçası, tıraş kabı ve jiletten oluşan setlerdir. Bu setlerin kullanımı, tıraş olma işini daha kolay ve keyifli hale getirir. Ayrıca kendi özel çantaları içerisinde taşınarak, seyahatlerde de kullanılabilirler. Vepa, Lionesse ve Tarko marka en ucuz tıraş fırça setlerini,cimri.com sitesinde, erkek tıraş ürünleri kategorisi altında yer alan, tıraş fırçası sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız sakal fırçasını, en ucuz şekilde satan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, uygun fiyatlı alışveriş yapmanıza yardımcı olur.