track source
track source

Erkek Tıraş Ürünleri

Erkek Tıraş Ürünleri Fiyatları

1528 Ürün gösteriliyor.
Erkek Tıraş Ürünleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Tıraş Ürünleri modelleri ve Erkek Tıraş Ürünleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Tıraş Ürünleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Tıraş Bıçağı ve Yedekleri, Tıraş Jelleri / Köpükleri / Kremleri, Tıraş Sonrası Bakım, Tıraş Fırçaları. 1528 adet Erkek Tıraş Ürünleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Tıraş Ürünleri

Yüz bakımına dikkat etmek isteyen birçok erkek kullanıcı, rahat bir tıraş deneyimi yaşamak ister. Size uygun ve doğru ürünlerle tıraş rutininizi kolaylaştırmak ve sağlıklı bir cilde sahip olmak oldukça basittir. Her cilt tipi ve kıl türü birbirinden farklı erkek tıraş ürünleri gerektirebilir. Günümüzde erkekler için tıraş seçenekleri oldukça gelişmiştir ve her gün yeni ürünler çıkar. Her kullanıcıya hitap edebilen erkek tıraş ürünlerinin, farklı farklı türleri ve ekipmanları bulunur. Kuru bir tıraş tercih edenlerin genelde memnun kaldığı yöntem olan tıraş makinesi bunlardan biridir. Her şeyden önce hızlı bir yöntem oluşu ve fazladan bir ürün gerektirmiyor oluşu kimi kullanıcılar tarafından tercih edilir. Bir kere aldıktan sonra kullanım süresinin çok uzun olması da bir artıdır. Islak tıraş tercih edenlerin daha yatkın olduğu yöntem tıraş jiletidir. Sonuçlarının biraz daha uzun zamanlı oluşu ve oldukça temiz bir tıraş sağlaması kimi kullanıcılar için önceliklidir. Kullan-at özelliği ve taşıma kolaylığı da bazı kullanıcıların aradığı özelliklerdendir. Ancak bunlar dışında daha birçok erkek tıraş ürünü bulunur.

Erkek Tıraş Ürünleri Çeşitleri

Her kullanıcının tıraş süreci konusunda birbirinden farklı hassasiyetleri ve arayışları bulunur. Kullanıcının cilt tipinin kuru ya da yağlı olması, kıl yapısının kalın ya da ince olması önem teşkil eder. Kullanıcının ne sıklıkla tıraş olduğu ve tıraşa ne kadar vakit ayırabildiği de önemli olan faktörlerdendir. Tıraşına kısa süre ayırmak isteyen erkeklerin yönelimi genelde bir tıraş makinesi seti edinmek şeklinde olur. Kimi kullanıcılar ise tek kullanımlık jiletlerin, kullan ve at rahatlığını tercih eder. Kimileri ise sap bölgesini düzenli olarak kullanacakları ama değiştirebilir yedek tıraş bıçağı olan ürünlere yönelir. Tıraş bıçaklarının kullanımındaki bir numaralı rahatlık, yapıları ve küçük başları dolayısıyla alınması zor bölgelere erişim kolay olmasıdır. Burun altı ve favoriler gibi genelde tıraş esnasında sorun yaşanan bölgelerde rahatlık sağlar. Tıraş bıçağı kullanan erkeklere genelde bu ürünle birlikte tıraş jeli benzeri kayganlaştırıcı ürünler tavsiye edilir. Her cilt tipi için farklı seçenekleri olan tıraş jeli, cildi yumuşatır ve tıraşa hazırlar. Sinekkaydı bir tıraş için gerekli olan tüm özellikleri sağlar. Cildi koruyucu, dengeleyici, serinletici ve nemlendirici gibi birçok türü tıraş keyfini arttırır. Daha geleneksel bir tıraş tecrübesi arayan ve berbere gitmiş gibi hissetmek isteyen kullanıcılar için de traş takımı bulunur. Bu traş takımlarının modern versiyonları olmakla birlikte, kişiye özel nostaljik setler de bulunur. Bu nostaljik setler birçok farklı aparatın yanında tıraş fırçası da içerir. Tıraş sonrası için de erkeklerin hayatını kolaylaştıran birçok ürün mevcuttur. Bu seti nostaljik başka bir ürünle tamamlamak isteyenler tıraş kolonyası kullanabilir. Bir tıraş losyonu edinerek tıraş sonrası yorulmuş suratınızı ferahlatabilirsiniz. Güzel kokusu ile de tercih edilen tıraş losyonları hassas ciltlerde tahrişi önleme konusunda da faydalıdır. Tıraş sonrası cildi sivilce ve kıl dönmesine eğilimli kullanıcılar ise tıraş kremi yardımıyla bu sorunu ortadan kaldırabilir. Hangi erkek tıraş ürününün size uygun olduğunu araştırdıktan sonra kararınızı verip tıraş sıkıntılarınızı bitirebilirsiniz.

Erkek Tıraş Ürünleri Fiyatları

Birçok erkek belirli bir yaştan itibaren farklı tıraş ürünleri dener. Kullanıcılar her anlamda ihtiyaçlarına hitap eden ürünü bulmaya çalışır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunur. Ürünün istenilen tıraş yöntemine ve kişiye uygunluğu, kalitesi ve modeli gibi birçok noktaya alışveriş sırasında bakılması gerekir. Başka bir dikkat konusu ise tıraş ürünün fiyatıdır. Erkek tıraş ürünlerinin fiyatları birçok farklı etmene göre değişebilir. Ancak bu alanda farklı bütçelere uygun seçenekler çok rahat bulunur. Tek kullanımlık tıraş jiletleri gibi seçenekler kullanıcının bütçesini zorlamaz. Diğer bir seçenek ise tıraş makinesi alıp uzun süre kullanmaktır. Tıraş makinesinin ne kadar yeni bir model olduğu ve sahip olduğu özellikler de bütçede ayarlamalar gerektirir. Tıraş losyonu, kremi, jeli ve kolonyası gibi yan ürünler arasında yapılan seçimler de fiyatta artışa ya da düşüşe yol açabilir. Kimi kullanıcılar topluca tıraş bakım seti satın alarak tüm ihtiyaçlarını aradan çıkarmayı tercih eder. Fiyat karşılaştırması yapma ihtiyacı duyan kullanıcılar ürünlerini satın almadan önce cimri.com’dan faydalanabilir.

Erkek Tıraş Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sakal, bıyık ve yüz bölgesi kadar hassas konularla ilgili alışveriş yaparken elbette herkes en ideal üründe karar kılmak ister. Satın almayı planladığınız tıraş ürününden ne beklediğinize karar vermek iyi bir başlangıç olabilir. Öncelikle kuru ya da ıslak bir tıraş deneyiminden hangisinin sizi memnun edeceğine karar verebilirsiniz. Tıraş ürünlerinizi sadece evde mi kullanacaksınız yoksa taşıma ihtimaliniz var mı gibi sorular da karar vermeye yardımcı olur. Hızlıca tıraş olup bitirmek isteyenler farklı ürünlere yönelebilir. Uzun uzun tıraş olup yumuşak ve tertemiz bir cilde sahip olmak isteyenler için de farklı ürünler bulunur. Tek bir ürüne ihtiyacı olan kullanıcılar ile tam takım bir tıraş seti almayı planlayanların tercihleri farklı olabilir. Markalar, tıraş kalitesini artırmak için farklı farklı ürün ve fiyat olanakları sunar. Tıraş jeli ile aynı işlevi gören tıraş köpüğü fırça yardımıyla yüze uygulanır ve kolayca durulanması sayesinde de tercih edilir. Tıraş ürünlerini satın alırken bu detaylara ve ihtiyaçlara dikkat edilerek tercih yapılması gerekir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery