Erkek Tıraş Ürünleri

En Ucuz Erkek Tıraş Ürünleri Fiyatları

897 ürün gösteriliyor.
Erkek Tıraş Ürünleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Tıraş Ürünleri modelleri ve Erkek Tıraş Ürünleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Tıraş Ürünleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Tıraş Bıçağı ve Yedekleri, Tıraş Jelleri / Köpükleri / Kremleri, Tıraş Sonrası Bakım, Tıraş Fırçaları. 897 adet Erkek Tıraş Ürünleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Erkek Tıraş Ürünleri Nelerdir?

Erkekler tarafından en çok kullanılan tıraş makineleri, bakımlı olmalarının ilk basamağıdır.  Tıraş makinelerini seçerken de dikkat edilmesi gereken önemli unsurlar bulunmaktadır. Bu önemli unsurlardan ilki tıraş makinelerinde bulunan bıçak sayısı ve bıçakların işlevselliğidir. Tıraş makinelerinde bulunan bıçaklar, zamanla köreleceği için bıçakların değişebilir özellikte olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Pil ömrü tıraş makinesi seçimini etkileyen bir başka etkendir. Geliştirilmiş tıraş makineleri modelleri şarj edilmeden iki saat boyunca kullanılabilmektedir ve bu sayede herhangi bir prize ihtiyaç duyulmadan istediğiniz yerde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tıraş makinelerinde yine hızlı şarj özelliğinin olması da önemli bir ayrıntıdır. Temizleme göstergesi bulunan tıraş makineleri, siz temizlemeyi unutsanız dahi size bu durumu hatırlatacaktır. Tıraş jelleri, köpükleri, kremleri ile birlikte erkekler ciltlerini daha rahat tıraş etmektedirler. Tıraş bıçağı ve yedekleri ile birlikte kendinize ek olarak ürünler alabilirsiniz. Tıraş sonrası bakım ürünleriyle birlikte cildinizi rahatlatabilirsiniz. Tıraş fırçaları ise tıraş köpüğünün yüzde eşit ve homojen dağılmasını sağlar. Sizde bu ürünleri incelemek istiyorsanız sağlık, bakım, kozmetik kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Tıraş Makineleri Nasıl Temizlenir?

Tıraş makinesini oluşturan kıl haznesi ve tıraş üniteleri kullanıma bağlı olarak kirlenmektedir. Verimli performansı alabilmek için tıraş makinesinin temizliğine de özen gösterilmesi gerekmektedir. Seçeceğiniz tıraş makinelerinin çoğu fırça veya su ile temizlenebilme özelliğine sahiptir. Eğer tıraş makineniz su ile temizlenen bir özelliğe sahipse, temizlik öncesi tıraş makinenizin kapalı olduğundan emin olduktan sonra su ile musluğun altında temizleyebilirsiniz. Tıraş makineniz su ile temizlemeye uygun bir yapıya sahip değilse, bıçak kısmını çıkarttıktan sonra fırça ile temizlik yapabilirsiniz. Siz de cilt tipinize ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre en uygun tıraş makinesi modellerine en ucuz fiyat karşılaştırmaları ile sahip olabilirsiniz.

Tıraş Olurken ve Olduktan Sonra Cildin Tahriş Olmaması İçin Ne Yapılmalıdır?

Tıraş olmanız için en iyi zaman sıcak bir duş sonrasıdır. Yüzünüze peeling yaparak cildinizi rahatlatmanız gerekmektedir. Tıraş olurken kesinlikle tıraş kremi kullanmanız gerekmektedir. Kıllarınızın uzama yönüne doğru tıraş olmanızda fayda vardır. Soğuk suyla durulamalısınız. Tıraş sonrasında ise tıraş sonrası bakım ürünleriyle birlikte bakım yapmanız gerekmektedir. Bunun sonucunda ise cildiniz tahriş olmayacaktır. Ayrıca üç ya da dört günde bir tıraş olmanız önerilmektedir.

Erkek Tıraş Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Erkek tıraş ürünlerinin fiyat aralığı marka, model ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Tıraş makineleri 10 TL - 1200 TL, tıraş köpükleri 10 - 200 TL, tıraş bıçağı ve yedekleri 10 - 350 TL, tıraş sonrası bakım ürünleri 10 - 350 TL ve tıraş fırçaları ise 10 - 200 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan erkek tıraş ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.