track source
track source
  • Penguen 1240A 4 Litre Çelik Kapaklı Pompalı Termos
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Penguen 1240A 4 Litre Çelik Kapaklı Pompalı Termos ürününün 4 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Penguen Termoslar fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Penguen 1240A 4 Litre Çelik Kapaklı Pompalı Termos yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Penguen

Penguen 1240A 4 Litre Çelik Kapaklı Pompalı Termos

Ürün Özellikleri

Penguen 1240A 4 Litre Çelik Kapaklı Pompalı Termos Özellikleri ve Detayları

  • Ana Özellikler
  • MalzemeÇelik
  • Birim Hacim4 lt

Yorumlar

Penguen 1240A 4 Litre Çelik Kapaklı Pompalı Termos Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

06.05.2021Yazan:Editor Admin

Penguen 1240A 4 Litre Çelik Kapaklı Pompalı Termos

1988 yılında Türkiye’de kurulmuş olan Penguen markası, termos modelleri ile tanınıyor. Termos alırken kullanım talimatına dikkat etmek ve okumak özen gösterilmesi gereken önemli unsurlar arasında yer alıyor. Ayrıca dikkat edilmesi gereken detaylar arasında kullanım şekli var. Soğuk ve sıcak yiyecekler için farklı kullanım özellikleri bulunuyor. Penguen 1240A çelik termos sıcak içeceklerinizi ya da yiyeceklerinizi 12 saate kadar sıcak, soğuk içecek ya da yiyeceklerinizi 24 saate kadar soğuk tutabiliyor. Penguen termosları çift çelik, pompalı, mandallı, çay, yemek ve mama termosu gibi seçeneklere ayrılıyor. Penguen çelik kapaklı pompalı termos incelemesini Cimri.com ile yapabilirsiniz.

Penguen 1240A 4 Litre Çelik Kapaklı Pompalı Termos Özellikleri

Gelişen teknoloji ile birlikte içeceklerimizin ideal sıcaklığını uzun saatler boyunca termoslar sayesinde muhafaza edebilirsiniz. Uzun süre dışarıda kalmak zorunda olan insanlar için termoslar vazgeçilmez bir ürün haline geliyor. Termos alırken hangi alanda termosu kullanmak istediğimiz büyük önem arz ediyor. Kullanacağımız yere ve taşıma durumuna göre istediğiniz sıcaklığı ve soğukluğu yakalamanızı sağlayan termoslar üretiliyor. Penguen 1240A 4 litre çelik kapaklı pompalı termosta onlardan biri. Dayanıklı termoslar için kaliteli malzemenin paslanmaz çelik olduğu biliniyor. Paslanmaz çelik termoslar bir sıvının sıcaklığını saatlerce koruyor. Penguen 1240A termos ile bir sıvının sıcaklığı 12 saate kadar dayanıyor. Penguen marka termoslarla okula, işe, gezmeye, pikniğe giderken hatta evinizde bile çayınızı, kahvenizi demleyebilirsiniz. Penguen 1240A ısıyı koruma seçeneklerinin yanı sıra, hijyen standartlarına uygun yapısı ve kolay temizlenebilme özelliği ile de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Penguen 1240A çelik termosun dayanıklı yapısı ile kullanıcılarına uzun yıllar kullanım avantajı sunuyor. Penguen çelik termosun gerek 4 litre seçenekleriyle büyük ailelere hitap ediyor. Ayrıca Penguen termosların farklı seçenekleri de mevcut. Bu sayede tek başında yaşayan bireyler için farklı alternatifler sunuluyor. Penguen 1240A 4 litre çelik termos kalabalık ailelerin pikniklerinde konforlu bir çay keyfi sunuyor. Penguen 4 litre termos özellikleri sayesinde çayınızı ve kahvenizi dökmeden koymanız mümkün oluyor. Benzer şekilde pompalı kapağa sahip olması sayesinde çantanıza ya da sepetinize herhangi bir akıtma ve damlatma yapmıyor. Ayrıca Penguen 1240A 4 litre çelik termos tek başına yaşayan ya da dağcılık gibi spor dalıyla uğraşan insanlar içinde pratik kullanım imkanları sunuyor.

Penguen 1240A 4 Litre Çelik Kapaklı Pompalı Termos Fiyatı

Online mağazalardaki fiyatları tek bir çatıda toplayan Cimri.com sayesinde bütçenize uygun ürünü kolayca bulup alabilirsiniz. Mağaza karşılaştırması sayesinde Penguen 1240A çelik kapaklı termos fiyatlarını Cimri’de öğrenebilirsiniz. Ürünler hakkında bütçenize göre fiyat filtrelemesi yapabilirsiniz. Bu süreci Cimri.com ile dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Cimri.com üzerinden hızlı bir biçimde; Penguen 1240A 4 Litre çelik termos fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyatları için verilen sonuçları bir sayfada görüntüleyebilirsiniz. Penguen 1240A çelik kapaklı termosun son 90 gün içerisinde fiyat değişim istatiklerini inceleyebilirsiniz. Bu sayede Penguen 1240A çelik kapaklı termosun fiyat geçmişi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Penguen 1240A 4 Litre Çelik Kapaklı Pompalı Termos İndirim ve Kampanyalar

Termos indirimlerini takip ederek avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Cimri rehberliğinde termos / matara indirim ve kampanyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aradığınız sonuçlara hızlı- ulaşabilmek için Cimri.com’un indirim sayfalarını değerlendirebilirsiniz. Penguen 1240A çelik kapaklı termos kampanyaları için Cimri.com’un kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Günün fırsatları sayfasına göz atabilir gün içerisinde devam eden termos indirimlerini yakalayabilir tüm indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda Cimri.com kampanyalarını sınıflara ayırıyor. Bu sayede indirim ve kampanyaya sahip ürünlerin takiplerini kolayca yapabilirsiniz. Termos indirimlerini günün fırsatları ya da Termos indirimleri, kampanyaları gibi marka araştırmaları yapabilirsiniz. Cimri.com’da anlık termos indirimlerini kaçırmamak için üye girişi yapabilirsiniz.

Penguen 1240A 4 Litre Çelik Kapaklı Pompalı Termos Tüm Özellikleriyle Cimri.com’da İncelenir!

Cimri.com ile almayı düşündüğünüz ürünü ekonomik fiyatlara almak mümkün. Çelik termos satın almadan önce termosun özelliklerini araştırmak o termosa uzun vadeli kullanım imkanı sunuyor. Cimri.com’un geniş ürün seçeneği sayesinde diğer çelik termos seçenekleri arasından karşılaştırma yaparak kendinize ve bütçenize en uygun termosa sahip olabilirsiniz. Aklınıza takılan noktaları Penguen 1240A çelik kapaklı termos yorumlarını inceleyerek giderebilirsiniz. Ayrıca Penguen 1240A çelik kapaklı termos damlatıyor mu, kaç saat sıcak tutuyor gibi hakkında merak ettiğiniz bilgileri Cimri.com’dan öğrenebilirsiniz. İndirime girmesini beklediğiniz termoslara fiyat alarmı kurabilir, fiyat alarmı kurduğunuz termos indirime girdiğinde öğrenebilirsiniz. Mağazaların broşürler kısımlarını inceleyerek mağazalara özel indirimde olan ürünleri görebilir, ihtiyacınız olan bir ürün varsa bütçe ayarlaması yapabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Cix Nova Home 700 ml Çelik Termos
Cix Nova Home 700 ml Çelik Termos
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery