Marka
Finlux
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
 • Hayatımızın bir parçası haline gelmiş televizyonunuzu değiştirmek ya da yeni bir tane daha almayı düşünüyorsanız, Cimri.com’da sizi yüzlerce marka ve modelle bir araya getiriyoruz. Televizyon 1930’lu yıllardan itibaren çok geniş bir kitleye hitap etmeye başladıysa da, gelişen ve değişen teknolojiler ile yıllardan bu yana tüm görüntü sistemleri çok büyük farklılıklara da uğradı. Siz de LG, Vestel, Samsung gibi markaların en ucuz televizyon modellerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

 • Televizyon Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  İlk olarak yeni televizyonunuzun boyutuna karar vermelisiniz. Boyutuna karar verirken de oturacağınız yer ile televizyonun bulunacağı mesafeyi iyice düşünerek hesaba katmalısınız. Böylece kaç inç’lik bir televizyona ihtiyacınız olduğuna daha rahat karar verebilirsiniz.

  Televizyonunuzun boyutuna karar verdikten sonra ise sıra görüntü kalitesi ve internet kullanıp kullanmayacağınızdır. Bu noktada televizyonunuzun 3D, Smart TV ya da Wİ-Fİ olup olmayacağını belirlemeniz gerekmektedir. Televizyon tipleri de kendi içerisinde değişiklik göstermektedir. LED, OLED ya da LCD ekran seçmek yine nasıl bir ihtiyacınız olduğu ile bağlantılıdır. LED televizyon tipleri, LCD ekrana göre daha ince bir yapıya sahip ve daha düşük enerji harcamaktadır. Görüntü kalitesi ise LCD ekranlara göre daha fazladır. OLED televizyonlar ise; daha ince ve hafiftir. Fiyat politikaları ise diğer televizyonlara göre daha yüksektir. LCD televizyonlarda da daha fazla enerji harcayarak, görüntü kalitesi LED televizyonlara göre daha düşük kalmaktadır.

  Bu kategorilere göre en ucuz televizyonlardan beğendiğinizi kolayca seçebilirsiniz.

 • Ultra HD 4K Televizyonlar Nedir?

  Full HD çözünürlüğü 4'e katlayan Ultra HD 4K Televizyonlar, yüksek piksel yoğunluğunu gözler önüne seriyor. Eğer seçtiğiniz televizyonun çözünürlüğü 3840x2160 piksel ise televizyonunuz yine 4K çözünürlüğünü destekliyor anlamını taşımaktadır.

 • Televizyon Alırken Bütçenizi Nasıl Ayarlamalısınız?

  Alacağınız televizyonun öncelikle bütçenize uygun olması gerekir. Bu konuda Cimri.com’da en uygun fiyatlar ile size yüzlerce televizyon modelleri sunmaktayız. Bütçenizi zorlamadan, karar verdiğiniz niteliklere ve donanımlara sahip televizyonunuzu seçebilirsiniz. LG, Vestel, Samsung, Philips, Sony ve Arçelik gibi onlarca marka içerisinde size en uygun modeli keşfedebilirsiniz.

 • Televizyonunuzu Nasıl Korumalısınız?

  Televizyonunuzu duvara monte edebilir ya da beğenebileceğiniz bir TV ünitesi alarak sağlam bir yerde durmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda televizyon üniteleri hem görsel hem de işlevsellik bakımından her zaman bir adım öndedir. Keyifli seyirler dileriz!