Tekli Koltuk & Berjer

Tekli Koltuk & Berjer Fiyatları

1349 Ürün gösteriliyor.
Tekli Koltuk & Berjer fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tekli Koltuk & Berjer modelleri ve Tekli Koltuk & Berjer fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tekli Koltuk & Berjer kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, IKEA, Romano Dizayn, Bürocci, Siesta. 1349 adet Tekli Koltuk & Berjer fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tekli Koltuk & Berjer Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tekli Koltuk & Berjer markası:

En Çok İncelenen Tekli Koltuk & Berjer Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Tekli Koltuk & Berjer Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1348 Tekli Koltuk & Berjer modeli içerisinde en ucuz Tekli Koltuk & Berjer fiyatı 164.65 TL iken, en yüksek Tekli Koltuk & Berjer fiyatı 19100.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tekli Koltuk & Berjer fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Tekli Koltuk & Berjer fiyatı ise 2188.4 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Tekli Koltuk & Berjer Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
İkea Poang Sallanır Tv Koltuğu
İkea Poang Sallanır Tv Koltuğu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Koçsan Poli Hasta Refakatçi Koltuğu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Wood House KT-5001 Kırmızı Parmak Koltuk
Wood House KT-5001 Kırmızı Parmak Koltuk
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tekli Koltuklar

Hayatın temposu ve yoruculuğu geçmişten bugüne sürekli artar. Bütün insanlar da iyi şartlarda yaşayabilmek adına bu yoğun tempoya bir şekilde adapte olmak zorundadır. Çoğu insan sabahın erken saatlerinde işe giderler ve akşam güneşin batışına yakın işten eve dönerler. İşten döndüklerinde ise günün bütün yorgunluğunu hala üzerlerinde taşıyor olurlar ve bu yorgunluğu atmak için evlerine sığınırlar. İşte hayatın bu hızlı temposuna ayak uydurabilmek adına, ev dekorasyonunuzun doğru ve dinlendirici bir şekilde yapılması oldukça önemlidir. Evlerimiz, bizim için dinlendirici, bir sonraki güne hazırlayıcı olması gerekir. Evlerimizde bu dinlendirici niteliğe sahip yatak, duş gibi birçok eşya bulunur ve dinlenme sürecinin kalitesi olması için bu tip ürünlerin de kaliteli olması gereklidir. Şüphesiz ki bu dinlendirici eşyaların başında tekli koltuklar gelir. Evde vakit geçiren insanlar genellikle vakitlerinin büyük bölümünü oturma odalarında ya televizyon izleyerek ya da gazete kitap okuyarak koltuklarda geçirir. Tek başına oturmayı seven insanlar için çeşitli tiplerde tasarlanan tekli koltuklar, bu dinlendirici sürecin verimini en yükseğe taşıma amacıyla üretilirler.

Tekli Koltuk Modelleri

Herkes evinin içinde bulunan eşyaların hem işlevsel hem de dekoratif olmasını ister. Eşyanın hem görevini en kaliteli biçimde yerine getirmesi hem de aynı zamanda görsel olarak da eve bir hava katması tercih sebebi olur. Özellikle çokça zaman geçirilen oturma odası, salon gibi hem dinlendirici özellikte olan, hem de diğer insanlarla paylaştığımız odaların bu özelliklere sahip olması bir kat daha önemlidir. Bu sebeple salon, oturma odası gibi bölgeleri dekore ederken seçtiğiniz eşyalar hem fiziksel olarak hem de zihinsel olarak dinlendirici niteliğe sahip olması gerekir. Şüphesiz ki bu odalara konulan eşyalar arasında en önem arz edenlerden biri de koltuklardır. İşten eve gelip, rahat bir koltuğa oturup, iyi dekore edilmiş bir ortamın tadını çıkarmak, bu ortam içerisinde çeşitli aktivitelerde bulunmak oldukça dinlendirici, rahatlatıcı olabilir. Bu durumun tam olarak tadına varabilmek adına iyi ve rahat bir tekli koltuk seçimi önem arz eder. Piyasada satışta bulunan çok değişik model, özellik ve tasarımlarda tekli koltuk modellerine rastlamak mümkündür. Sabit tekli koltuk modelleri bulunduğu gibi, insana fazlaca rahatlama sağlayan sallanan tekli koltuk modelleri de bulunabilir. Tekli koltukların üretiminde çok farklı materyal ve kumaş türleri kullanılır ve modeller arasında farklılık yaratan en temel unsur da budur. Hem rahat, hem de temizlikle fazla uğraşmak istemeyen kullanıcılar deri tekli koltuk seçeneklerini daha avantajlı bulur. Deri koltuklar oldukça şık ve temizlenmesi kolay seçenekler arasında yer alır. Çeşitli renk seçeneklerinde deri koltuklar bulunabilir. Suni deriden yapılma deri koltuklar olduğu gibi, hakiki deriden yapılma deri koltuklar da bulabilirsiniz. Deri koltukların tek avantajı, kalitesine de bağlı olarak sıcak havalarda terleme yapabilir. Tekli koltuk seçimlerinde sadelikten yana olanlar kadife tekli koltuk gibi kumaşlardan yapılma modellere yönelir. Bu modeller hava dolaşımları daha iyi olduğu için terleme yapmazlar. Temizlenmeleri deri koltuklara göre daha zor olabilir. Sırtsız koltuk isteyen kullanıcılar için son dönemlerde moda olan markiz koltuklar iyi bir seçenektir. Normalden daha alçak olan bu koltuklar oldukça rahat seçenekler arasında bulunur. Tekli koltuk seçiminde klasikten şaşmayan kullanıcılar için de kökleri 15.Louis Fransa’sına dayanan berjer modellerine yönelir. Berjerler sırt kısımları ekstra rahat tasarlanan koltuklardır ve kullananlara büyük rahatlık sağlarlar. Özellikle ahşap berjerler hem büyük rahat sağlarken, hem de dekoratif olarak oldukça estetik bir görüntü verir.

Tekli Koltuk Fiyatları

Piyasada satış yapan pek çok koltuk markası ve buna bağlı olarak farklı aralıklarda tekli koltuk fiyatlarına rastlayabilirsiniz. Tekli koltuklar çok değişik tasarımlarda üretilir. Bu sebeple de fiyatlar arasında farklılık yaratan birçok etken bulunur. Bu etkenlerden en önemlisi tekli koltuğun yapımında kullanılan materyallerdir. Örneğin hakiki deriden yapılma koltuklar, deri fiyatlarının yüksekliği sebebiyle diğer modellere göre daha yüksek fiyatlı seçenekler olarak karşımıza çıkar. Fiyatları etkileyen ikinci önemli etken ise tasarımdır. Koltuk yapımı, ciddi bir ustalık gerektirir. Hem rahat hem de güzel görünen bir koltuğun üretim maliyeti, tasarıma bağlı olarak oldukça yüksek olabilir. Bu sebeple de özel tasarım tekli koltuklar yüksek fiyatlarla karşımıza çıkabilir. Aynı zamanda sallanan koltuk, berjer ve markiz gibi farklı koltuk tipleri de farklı fiyat aralıklarında yer alır ve birbirinden ayrı düşünülmelidir.

Tekli Koltuk Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oturma odası, salon, yatak odası gibi odalara alınacak eşyalarda konfor ön planda tutulmalıdır. Burada konfordan kastedilen sadece fiziksel değil, aynı zamanda zihinsel bir konfordur. Bir koltuğa oturduğunuzda size fiziksel konfor vermesi elbette çok önemli olur. Ama aynı zamanda koltuğun odayla sağladığı estetik uyum da zihinsel bir huzur yaratabilir. Dekorasyon zevkinize uygun şekilde tasarlanmış tekli koltukları evinizde bulundurmak evinizde geçireceğiniz zamanı da daha keyifli kılar. Bu sebeple seçeceğiniz tekli koltuğun hem fiziksel olarak rahat, hem de bulunduğu ortama hoş görüntü veren bir model olması oldukça faydalı olur. Ama yine de koltuğun asli görevi fiziksel konfor olduğu için, bu konuya verilen önem daha büyük olması gerekir. Sadece iyi bir görünüme sahip fakat rahat olmayan bir koltuk, uzun vadede rahatsızlık yaratabilir. Eğer siz de bir tekli koltuk satın almayı düşünüyorsanız, cimri.com üzerinden tekli koltuk modellerini inceleyebilir ve farklı satış platformlarındaki tekli koltuk ve berjer fiyatlarını birbiriyle kıyaslayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery