track source
track source

Stepne Kılıfları

Stepne Kılıfları Fiyatları

8 Ürün gösteriliyor.
Stepne Kılıfları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Stepne Kılıfları modelleri ve Stepne Kılıfları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Stepne Kılıfları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modacar. 8 adet Stepne Kılıfları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Modacar 99M0091 16 İnç Lastiklere Ve Stepne İçin Koruyucu Kılıf

Modacar 99M0091 16 İnç Lastiklere Ve Stepne İçin Koruyucu Kılıf

Modacar Otm99m0121 Fermuarlı Parlak Siyah 19 Jant Stepne Taşıma Çantası 99m0121

Modacar Otm99m0121 Fermuarlı Parlak Siyah 19 Jant Stepne Taşıma Çantası 99m0121

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Stepne Kılıfları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 Stepne Kılıfları markası:

2021 yılı Stepne Kılıfları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 8 Stepne Kılıfları modeli içerisinde en ucuz Stepne Kılıfları fiyatı 35.0 TL iken, en yüksek Stepne Kılıfları fiyatı 149.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Stepne Kılıfları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Stepne Kılıfları fiyatı ise 54.14 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Stepne Kılıfı

Şehir içi ve şehirlerarası trafikte yer alan tüm motorlu taşıtların taşınabilir yedek lastiklerine stepne adı verilir. Araçlarda stepne bagaj içerisinde veya aracın modeline göre bagaj üzerinde taşınır. Yedek lastikler araçların herhangi bir lastiğinde problem meydana geldiğinde güvenliği sağlayan yardımcı ürünler arasındadır. Araçların tekerlek özellikleri ile aynı ölçülerde stepneleri vardır. Kimi aracın bagajı içerisinde yedek teker yuvası bulunurken kimi araçlarda böyle bir durum söz konusu değildir. Uzun süre araçta taşınması gereken yedek lastiklerin zarar görmemesi ve aynı zamanda bulunduğu yere zarar vermemesi için stepne koruyucu kılıfların üretimi yapılmıştır. Piyasada birçok araç aksesuar ürünleri üreten firma tarafından stepne kılıf çeşitlerinin de üretimi yapılır. Stepne kılıfları, araçların markasına göre değişen lastik özellikleri için farklı ölçülerdedir. Araç lastiklerinin jant ölçüleri ile uyumlu olan stepne koruyucularının farklı modellerini piyasada bulmak mümkündür. Bagaj içinde ve aracın bagaj kapağında taşınan yedek lastikler için üretilen kılıfların özellikleri farklılık gösterir. Aracın dışına yerleştirilecek lastiklerin her türlü hava koşulundan etkilenmesini önlemek amacı ile ona uygun alternatifler seçilmelidir.

Stepne Kılıfı Modelleri ve Özellikleri

Araçlar ile uzun ya da kısa yolculuklar esnasında araç lastiklerinden herhangi birinde sorun yaşanması durumunda yedek lastiklerin kullanımı devreye girer. Motorlu araçlarda taşınır durumda olan yedek lastiklere stepne adı verilir. Stepneler araçların markasına ve modeline göre farklı yerlerde taşınır. Otomobillerde genellikle bagaj içinde taşınırken, arazi taşıtlarında bagaj kapağının üzerine yerleştirilir. Uzun süre araç üzerinde taşınması gereken yedek lastiklerinin korunaklı bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Yedek lastiklerin muhafazası ve taşınması için üretilen ürünlere ise stepne kılıfı denilir. Stepne kılıflarının üretiminde farklı birçok materyal kullanımı yapılır. Stepne kılıfları deri, kumaş gibi malzemelerden fermuarlı, lastikli modellerde üretilmiştir. Ürünlerde ölçüler aracına markasına ve modeline göre farklı jant çapları ile uyumludur. Piyasada aracın lastik ölçülerine göre kılıf alternatifleri oldukça fazladır. Araçların dışına takılan stepneler kullanıcıların zevkine göre farklı tasarımlardaki kılıflar ile korunduğunda işlevsel olan bu ürünlerle estetik bir görünüm de elde edilmiş olur. Stepne kılıfları yedek lastiklerin taşınması ve muhafazasında kullanılırken aynı zamanda sezonluk değiştirilmesi gereken lastiklerin saklanmasında da kullanılır. Lastikli stepne kılıfları su geçirmez yapıda üretilir ve farklı jant çaplarına uygundur. Kılıflar ile lastiklerin kolaylıkla taşınabilmesi için üzerinde tutma saplarına yer verilmiştir. Lastikli stepne kılıfları ayarlanabilir ölçülüdür. Araçlarda bagaj içinde ve bagaj dışında kullanılabilir. Tek renklerde, desenli tasarımlarda ve deri malzemeden üretilmiş seçenekler mevcuttur. Koruyucu kılıf ile muhafaza edilen yedek lastikler stepne sabitleyici aparatlar ile araç içine yerleştirilerek alandan tasarruf sağlanır. Stepne kılıfı bagaj içi sabitleme aparatının araca ve lastiğe takılan karşılıklı iki ucunda kanca bulunur. Kancalar sayesinde lastik araca sabitlenir ve genellikle geniş araçlarda daha rahat kullanım imkanı vardır. Stepne kılıfı fermuarlı modellerin taşınması ve kullanımı oldukça pratiktir. Farklı malzemelerden üretilmiş olan ürünlerin normal araç lastiği ölçülerinde ve mini stepne ölçülerinde seçenekleri hemen her markada bulunur. Lastiğin tamamının kapatılması muhafaza esnasında veya kirli lastik değişiminde aracın temiz kalmasını da sağlayacaktır. 

Stepne Kılıfı Fiyatları

Araçlarda birçok yedek parça kullanımı yapılır. Motorlu taşıtlarda seyahat esnasında ihtiyaç duyulan parçalardan biri de yedek lastiklerdir. Yedek lastikler ile ihtiyaç halinde hasarlı olan lastik değiştirilerek yolculuğa devam edilebilir. Yedek lastiklerin her türlü hava şartlarında, nemden, tozdan, kirden korunarak muhafaza edilmesi ve araçlarda taşınabilmesi için stepne kılıfları üretilmiştir. Step kılıfı fiyatları ürünün üretim malzemesine ve özelliğine göre değişiklik gösterir. Kumaş ve lastikli stepne kılıfları en ekonomik ürünlerdendir. Kumaş malzemeden üretilmiş fermuarlı kılıfların fiyatları biraz daha yüksek seviyededir. Stepne kılıfı deri malzemeden üretildiğinde fermuarlı veya lastikli olması farketmeksizin diğer ürünlere göre daha maliyetli olur. Koruyucu kılıfların su geçirmez özelliği, taşıma sapları gibi detayları fiyatlar üzerinde etkilidir. Piyasada her marka ve model araç için üretilmiş stepne kılıfı çeşidini bulmak mümkündür. Koruyucu ve saklamaya yardımcı kılıf çeşitleri değişen fiyatlar ile çeşitli internet alışveriş sitelerinde kullanıcılara sunulur. Araç markasına ve modeline uygun ölçülerde kılıf modelini Cimri.com ile fiyat avantajından faydalanarak temin etmek hızlı ve kolaydır. 

Stepne Kılıfı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araç içinde taşınacak lastiklerin veya dönemlik değiştirilen lastiklerin korunması için stepne kılıfları üretilmiştir. Piyasada hemen her araç modeline uygun lastik ölçülerinde üretilmiş kılıf çeşidini bulmak mümkündür. Bagajın içinde kullanılacak stepne kılıfları kolay ve pratik kullanımlı olmalıdır. Stepne çantası çeşitlerinin tutma sapları taşımayı kolaylaştırırken koruyucu özelliği ile zarar görmeden lastikler güvenli bir şekilde saklanabilir. Stepne kılıflarında fermuarlı ve lastikli modeller mevcuttur. Her iki üründe bagaj içinde ve bagaj dışında kullanım yapmaya uygundur. Stepne kılıfları araç içinde ve araç dışında kullanıcının zevkine göre estetik bir görünüm elde etmek için de kullanılır. Günümüz teknolojisinde artık kullanıcıların tarzına göre kişisel tasarımlarda yapılır durumdadır. Stepne kılıflarının kullanım alanına göre her türlü hava şartına dayanıklı üretilmiş ürünlerden seçilmesi doğrudur. Ayrıca araç içinde stepne yuvası bulunmayan araçlarda sabitleme aparatları kullanılarak yedek lastikler yer kaplamayacak şekilde sabitlenebilir. Tüm ürün modellerini cimri.com sayfası üzerinden araştırabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery