track source
track source
track source

Bershka Spor Ayakkabı

Bershka Spor Ayakkabı Fiyatları

78 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Ayak Kapama
Bershka Spor Ayakkabı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Spor Ayakkabı kategorisinde en ucuz Bershka Spor Ayakkabı arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Bershka Spor Ayakkabı içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Bershka Spor Ayakkabı fiyatlarını incele!
Marka
Bershka

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bershka Spor Ayakkabı Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Bershka Spor Ayakkabı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 78 Bershka Spor Ayakkabı modeli içerisinde en ucuz Bershka Spor Ayakkabı fiyatı 249.0 TL iken, en yüksek Bershka Spor Ayakkabı fiyatı 799.95 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bershka Spor Ayakkabı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Bershka Spor Ayakkabı fiyatı ise 430.97 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bershka Spor Ayakkabı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bershka Spor Ayakkabı

Tüm gün vücut ağırlık kitlesini taşıyan ayaklar için tercih edilen ayakkabıların önemi büyüktür. Yanlış tercih edilmiş ayakkabılar, tüm günü kabusa çevirebilir ve ayak sağlığına ciddi zararlar verebilir. Farklı ülkelerde satışı gerçekleşen birçok ayakkabı markasının önceliği kullanıcıların ayak sağlığıdır. Günlük yaşam standartları içinde yer alan spor faaliyetleri için uygun ayakkabı tercih edilmelidir. Her spor ayakkabı türüne göre farklılıklar gösterir. Zemin tutuşu yüksek olan ayakkabı tercih etmek yapılan spor da  doğru bir randıman almaya olanak sağlar. Spor ayakkabılar, spor faaliyetlerinin yanı sıra rahatlıkları ve rahat hareket etmek kabiliyeti sağladığı için  günlük kullanımda uygunluk sağlar. Kullanıcılar tarafından her stilin ve kombinin de tamamlayıcısı olarak kullanılabilen spor ayakkabılar önce gelen birçok tekstil markası tarafından da üretilmeye başlanmıştır. Önde gelen markalar arasında yer alanlardan biri olan Bershka; Bershka spor ayakkabı modelleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Dinamik ve enerjik tasarımlara yet veren marka genç ve kendini genç hissedenler için en sık tercih edilenler arasında yer alır. 

Bershka Spor Ayakkabı Çeşitleri

Günlük yaşam standartlarının ve yoğun iş temposunun zorlayıcı koşuşturmasında bireyler artık daha rahat giyim tarzını tercih etmeye başlamıştır. Gün boyu tüm vücut kitlesini üzerinde taşıyan ayaklar için doğru ayakkabı tercih etmek büyük önem taşır.  Spor faaliyetlerinin yanı sıra günlük kullanımda da rahatlık sağlayan spor ayakkabılar kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Stil sahibi erkek ve kadınların kombin tamamlayıcıları olarak da kullanılan spor ayakkabılar, gün boyu sağladığı rahatlıkla da kullanıcıların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Dünyada öncü olan birçok tekstil markasının da ürün koleksiyonunda bulunan spor ayakkabılar her stile uyum sağlayabilecek düzeylerde tasarlanır. Tekstil ürünlerinde sağladığı başarıyı ayakkabıda da yakalayan marka; Bershka spor ayakkabı çeşitleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen spor ayakkabılar rahatlıkları ile de en çok tercih edilenler arasında yer alır. Kadın ve erkek ayakkabı modellerinde de oldukça başarılı olan marka yoğun ürün çeşidiyle her stile uyum sağlayabilir. Bershka spor ayakkabı kadın modellerinde oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir. Dolgu taban, bağcıklı, bantlı, sneaker, düz taban, bot gibi birçok farklı çeşidi bulunan spor ayakkabılar her stile uygunluk sağlar. Tam bir stil tamamlayıcısı görevi gören birbirinden şık ve enerjik ayakkabılar ile günün yıldızı olabilirsiniz. Bershka spor ayakkabı erkek modellerinde de farkını ortaya koyarak cool tasarımları ile stil sahibi beylerin tercihlerinde ilk sıralarda yer alır. Her tarza uyum sağlayacak stilde tasarlanan spor ayakkabılar kilitler ve dayanıklı yapıları ile de kullanıcılardan tam not alır. Stilde sadelikten yana olanları da düşünen Bershka spor ayakkabı beyaz modelleriyle de dikkatleri üzerine çeker. Beyaz kategorisinde birçok farklı tarzda spor ayakkabıya marka sayesinde sahip olabilirsiniz. Bershka spor ayakkabı siyah modelleri hem kadın hem erkek koleksiyonun yıldız parçaları arasında yer alır. Stilinde asillikten yana olanlar için vazgeçilmez parçalar arasında yer alır. Bershka spor ayakkabı modelleri oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir ve her tarza uygunluk sağlayabilir.

Bershka Spor Ayakkabı Fiyatları

Türkiye’de birçok önde gelen tekstil markasının koleksiyonuna eklediği spor ayakkabılar, kullanıcılar tarafından yoğun ilgi ile karşılanır. Spor ayakkabı markalarının aksine çok daha uygun fiyat performansı gösteren ürünler kullanıcılardan tam not alır. Bu öncü markalar arasından sıklıkla tercih edilen Bershka spor ayakkabı fiyatları ile de kullanıcılarından tam not alır. Uygun fiyat performansı gösteren marka ürünlerinde kalite ve dayanıklılık performansı ile de dikkatleri üzerine çeker. Her model ve özelliklerine göre fiyatta farklılıklar gösterir. Dolgu taban fiyatları ile düz taban fiyatları aynı değildir. Model ve tasarımlarına göre fiyatta çeşitlilik gösterir. Spor ayakkabıların üst kısımlarında kullanılan materyallerde fiyatların belirlenmesinde etkili olur. Her kullanıcının bütçesine uygun ürün bulabileceği marka yılın belirli zaman aralıklarında da ürünlerine indirim ve kampanya uygular. Tüm bu detaylardan haberdar olabilmek için Cimri.com kullanıcılarına avantaj tanır. Cimri.com’u ziyaret ederdik istediğiniz her ürünü araştırabilir farklı siteler tarafından uygulanan fiyat performanslarını inceleyebilirsiniz. 

Bershka Spor Ayakkabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Spor ayakkabılar, spor faaliyetlerinin yanı sıra günlük yaşam standartlarında da sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Spor ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gereken birçok önemli detay vardır. Bunlardan ilki ayak yapısına uygunluk ve ayakları iyi kavramasıdır. Ancak ayağa tam oturan bir spor ayakkabı ile gün boyu rahatlık elde edilebilir. Tüm vücut kitle ağırlığını taşıyan ayaklar için tercih edilenler spor ayakkabıların yerle teması ve taban yapısı büyük önem taşır. Spor ayakkabılarda şıklıklarından çok kullanım alanına uygunluğu büyük önem taşır. Taban basınç formu ne kadar absorbe edilirse ayaklar o kadar rahat olur. Bu durumda dikkat edilmesi gereken ilk detay rahatlıktır. Rahat bir kullanım sağlamayan ayakkabılar ayak sağlığı için ciddi tehlikeler oluşturabilir. Tüm bu özellikleri detaylı incelemek ve bilgi almak için günün her saati cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Cimri.com üzerinden Bershka spor ayakkabı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı araştırma yapabilir, tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz. Site üzerinde bulunan sayısız ürün arasından aradığınız ürünü filtreleyerek tüm modellerine ulaşabilir, farklı sitelerin farklı fiyat etiketlerini inceleyebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery