Şirketler Hukuku
Şirketler Hukuku Kitapları
- 114 Ürün
Hasılat Kirasında Tarafların Hak ve Borçları - Azra Arkan Serim
En Ucuz
170 TL
175 TL
244,88 TL

Kurumsal Kapasite Atlas Akademi
En Ucuz
241,73 TL
403,75 TL

Anonim Şirketlerde Genel Kurul - Merdan Çalışkan
En Ucuz
171 TL
196,15 TL
210,20 TL

Mali Hesap Verme Bağlamında Yasama Gözetimi ve Yolsuzluklar - Mehmet Koçdemir
En Ucuz
369,60 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit377,23 TL
401,95 TL

Marka Hakkına Tecavüz Suçları - Aslıhan Kart
En Ucuz
381,30 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit409,05 TL
417,45 TL

Paravan Şirket Shell Company Murat Can Pehlivanoğlu
Önerilen
916,85 TL
Peşin Fiyatına 3 TaksitEn Ucuz
906,17 TL
921,16 TL

Sermaye Şirketlerinde Tür Değiştirme - Çağlar Doğu Aras
En Ucuz
202,50 TL
208,75 TL
222,13 TL

On İki Levha Yayınları - Anonim Ortaklıklar Hukukunda İlişkili Taraf İşlemleri
En Ucuz
183,97 TL
930,04 TL

Limited Şirket Genel Kurul Rehberi - Soner Altaş
En Ucuz
267,10 TL
270,73 TL
275,15 TL

Marka Hakkına Tecavüz Halinde Verilecek İhtiyati Tedbirler - Barçın Özkan Kıdıl
En Ucuz
635,74 TL
645,55 TL

Limited Şirket Esas Sermaye Payının Rehni - Emine Develi Ayverdi
En Ucuz
831,80 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Anonim Şirketlerde Zorunlu Organ Eksikliğinin Sonucu Olarak Fesih Davası TTK. M. 530 - Musa Can
En Ucuz
200,35 TL

On İki Levha Yayıncılık - Anonim Şirketlerde Rüçhan Hakkı
En Ucuz
842,95 TL

Belirli Grupların Anonim Şirket Yönetim Kurulunda Temsili
En Ucuz
715,28 TL

Marka Hakkının İhlalinden Doğan Cezai Sorumluluk - İsa Başbüyük
En Ucuz
115,72 TL

Anonim Şirket Elektronik Genel Kurul Uygulamasında Pay Sahiplerinin Bilgi Alma Hakkı - Abdulkadir Bulut
En Ucuz
75,13 TL

Marka Hakkının Sona Ermesi - Özge Arslan
En Ucuz
345 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Anonim Şirket Özelinde Fiili Yönetim Organı - Cafer Eminoğlu
En Ucuz
1.067,35 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Hayat Dışı Sigorta Şirketlerinde Teknik ve Diğer Karşılıkların Kurumlar Vergisi Açısından Değerlendirilmesi - Cengiz Erten
En Ucuz
1.590 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Şirketler Hukuku - Mustafa Ahmet Şengel
En Ucuz
313,68 TL

Şematik Şirketler Hukuku
En Ucuz
583 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Anonim Şirketler Hukukunda Şirket Malvarlığının Korunması
En Ucuz
918,10 TL

Ticari İşletme ve Şirketler Hukuku Prof. Dr. Selma Çetiner,Doç. Dr. Armağan Ebru Bozkurt Yüksel 6. Baskı, Eylül 2023
En Ucuz
940,50 TL

Seçkin Ticari İşletme ve Şirketler Hukuku Prof. Dr. Selma Çetiner,Doç. Dr. Armağan Ebru Bozkurt Yüksel 7. Baskı, Eylül 2024 - yok - Beyaz
En Ucuz
979,27 TL

Seçkin Şirketler Hukuku Hakan Çebi 2020/12 - yok - Beyaz
En Ucuz
1.339,79 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Scala Yayıncılık SCALA YAYINCILIK Pay Geri Alımları Dr. Burak PIRGAİP Finans Teorisi ve Şirketler Hukuku Boyutları
En Ucuz
318,75 TL

Seçkin THEMIS - Şirketler Hukuku Soru Kitabı Tıpkı Basım Doç. Dr. Tamer Bozkurt 5. Baskı, Ocak 2026
En Ucuz
680 TL

Seçkin Şirketler Hukukunda Neler Değişti? (7. Baskı) Soner Altaş 2014/04 - yok - Beyaz
En Ucuz
1.110,55 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
amerikan hukukunda şirket yöneticilerinin şahsi sorumlulukları bağlamında uğradıkları zararın şirket tarafından tazmin edilmesi ve türk anonim şirketler hukuku bakımından değerlendirilmesi damla küçük - yok - Beyaz
En Ucuz
1.025,27 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Şematik Şirketler Hukuku Prof. Dr. Ömer Korkut,Dr. Öğr. Üyesi M. Fatih Cengil,Arş. Gör. Dr. Mehmet Durdu,Arş. Gör. Dr. İ
En Ucuz
788,36 TL
Türkiye'nin en kapsamlı ürün fiyatı ve mağaza karşılaştırma sitesinde milyonlarca kişiye ulaşın!
Mağazanızı Cimri'ye Taşıyın
