Dreamcar Sibop Kapağı

En Ucuz Dreamcar Sibop Kapağı Fiyatları

18 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Dreamcar
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler

  Jantlar ve jant aksesuarları kategorisinde bulunan sibop kapakları, araba lastiklerinin sibop kısımlarına yerleştirilen ve olası bir hava kaçırma ihtimaline karşılık önlem amaçlı kullanılan aletlerdir. Araba lastiklerinin hava kaçırmaması ve uzun süre kullanılabilmesi açısından sibop kapakları önemli bir rol oynamaktadır. Jant aksesuaralrından biri olan sibop kapakları aracın lastiğinin iç kısmında bulunan sibop üzerine takılmaktadır ve takılması da oldukça kolaydır. Cimri’de Transformacion gibi markaların birbirinden farklı ve aracınıza en uygun sibop kapaklarına ulaşabilir ve en ucuz sibop kapaklarına kolayca sahip olabilirsiniz.

  Fakat sibop kapağı takılırken dikkatli olunması gerekmektedir zira sibop kapağı tam oturmadığı durumlarda kazalara neden olabilir. Sibop kpakları küçük fakat güvenlik için üst düzey kapaklardır. Sibop kapaklarının çeşitleri bulunmaktadır. Hem güvenlik hemde estetik istiyorsanız Işıklı sibop kapakları bulunmaktadır. Işıklı sibop kapakları diğer bir adı da ledli sibop kapağıdır.

 • Sibop kapakları nasıl olmalıdır?

  Her araç lastiklerinde sibop bulunmaktadır. Lastiklerde yer alan sibop kapakları aracın sızdırmazlığının en önemli garantisini de vermektedir. Lastiklerinizden hava kaçmasını engelleyen en önemli parça sibop kapağıdır. Her araç için bu kadar önem arz eden sibop kapaklarının seçiminde kesinlikle dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu noktada sibop kapaklarının çelik olması da tercih sebebi olmaktadır. Hayati riskler taşıyan kazaların yaşanmasına engel olan bir şey de siboplar ve sibop kapaklarıdır. Bu yüzden aracınızın lastiklerini değiştirirken sibop modellerinin de doğru şekilde seçilmesi ve sibop kapaklarının da buna uygun şekilde seçilmesi önem arz etmektedir. Seyir halindeyken sibop kapakları ve siboplardan kaynaklı güvenlik risklerinin yaşanmaması ya da daha yüksek maliyetli arızaların ortaya çıkmaması için seçimlerinizi doğru şekilde yapmanız gerekmektedir. Genel olarak araç sürücüleri maliyetin daha düşük olması için uygun sibop modelleri ve sibop kapaklarına yönelse de bu tip ürünlerin yıpranmaları daha fazla olmakta aynı zamanda da sürüş güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Bu nedenle çelik siboplar ve çelik sibop kapakları daha güvenli olmaktadır. Lastik değişimleri sırasında sibop ve sibop kapağı modeli seçimlerinizi çelikten yana kullanmanız daha uzun ömürlü kullanım ve daha güvenli sürüş imkanını da beraberinde getirecektir.

  Siz de aracınıza en uygun sibop kapaklarına Cimri.com’dan en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.