track source
track source

Sibop Kapağı

Sibop Kapağı Fiyatları

86 Ürün gösteriliyor.
Sibop Kapağı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sibop Kapağı modelleri ve Sibop Kapağı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sibop Kapağı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modacar, TveT, Piranha, Dreamcar. 86 adet Sibop Kapağı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Sibop Kapağı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Sibop Kapağı markası:

2021 yılı Sibop Kapağı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 86 Sibop Kapağı modeli içerisinde en ucuz Sibop Kapağı fiyatı 6.85 TL iken, en yüksek Sibop Kapağı fiyatı 81.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sibop Kapağı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Sibop Kapağı fiyatı ise 15.72 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Sibop Kapağı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Sibop Kapağı

Sibop lastiğin içindeki havanın dışarı kaçmasını engellemek ancak dışarıdan lastik içine hava girişine izin vermek için tasarlanmıştır. Çoğunlukla insanlar sibop kapağının da bu işlevi gördüğünü sanırlar fakat lastiğin havasını kontrol işlevini zaten sibop yerine getirir. Sibop kapağı sibobu yağmur, çamur, toz gibi sibobun bozulmasına neden olacak dış etkenlerden korumaktır. Sibop eğer yağmur, çamur, toz taş gibi dış etkenlerden etkilenirse küflenip bozulabilir bu da onun işlevini yerine getirmesine engel olur. Sibobun bozulması demek tekerleğin hava kaçırması demektir. Bu yüzden küçük gibi görünen ve önemsiz sanılan sibop ve sibop kapağı aslında çok önemlidir. Bu yüzden sibop kapağını sık sık kontrol ettirmek bir tekerlekten olmamak için çok önemlidir. Eğer sibop kapağına zarar gelirse taş ve çamur gibi olumsuz etkenler sibobun çürümesine ya da iğnesinin paslanmasına neden olur. Bu durum da tekerleğin hava kaçırmasına sebebiyet verir. Eğer sibop kapağını kontrol ettirirseniz durumun farkına varırsınız ama kontrol ettirmezseniz tekerleğiniz hava kaçırmaya devam eder. Tekerleğin hava basıncı düştükçe zemine temas ederek deforme olmaya başlar.

Sipop Kapağı Modelleri

Sibop kapağı modelleri lastik sibop kapağı, ışıklı sibop kapağı, ledli ve kilitli sibop kapağı olmak üzere çeşitli ürün gruplarından oluşur. Lastik sibop kapağı oto veya bisiklet, motosiklet lastik kapaklarıdır ve çeşitli modelleri mevcuttur. Krom uçlu, plastik veya metal sibop kapakları mevcuttur bunlar biraz da kullandığınız araca göre değişiklik gösterir. Mesela krom uçlu olanlar tüm otomobillerde, hafif veya ticari araçlarda, motosiklet bisiklet gibi tüm araçlarda kullanılabilir. Lastiklerde bulunan sibop kapaklarına kolaylıkla takılabilir, herhangi bir zorluğu yoktur. Bu şekilde sibobun gövdesini rahatça korursunuz. Kromun hafif bir tasarımı olduğu için tekerleğin balans ayarını bozmaz. Ayrıca kolay ele geldiği için tekerleğinizin lastiğini değiştirmeniz veya şişirmeniz gerektiğinde başı kolayca tutup çevirerek açabilirsiniz. Ergonomik bir şekilde dizayn edildiği için rahatça açabilmenize olanak verir. plastik olanlar daha ekonomik ve avantajlıdır. Metal olanları ise çalınma gibi olumsuz durumlara karşı diğerlerine oranla daha emniyetlidir. Sızdırmazlık contası ile beraber kullanımında daha emniyetli bir hal alır. Alüminyum olduğu için oksitlenme ve paslanma gibi sorunlar yaşamazsınız. Lastiğinizi her değiştirdiğinizde jantın siboplarını da değiştirmek sizin için avantajlı bir hareket olur. İçi lastik contalı metal sibop kapakları her zaman daha avantajlı modellerdir. Sibop kapağı ışıklı bazı modelleri hareket sensörlüdür. Kullanımı kolay ve pratiktir, ayrıca trafikte fark edilmenize olanak verir. Bu ürün lastik siboplarına takıldığı için sadece araç hareket halinde iken ışıkları çalışır. Araç hızı arttıkça da tekerlek ışıklı bir çembere dönüşür. Bazı modelleri pille çalışır. Ledli sibop kapağı led ışıklı sibop kapağıdır. Hareket sensörlü olduğu için sadece araç hareket halindeyken çalışır. Diğer ışıklı modellerden tek farkı led ışığı kullanmasıdır. Araç hızı arttıkça tekerleklerde neon bir çember oluşur. Kilitli sibop kapağı sibop kapaklarının kilitli modelleridir. Daha çok bisiklet sibop kapaklarında tercih edilir. Bisiklet diğer araçlara göre daha hafif olduğu için çalınmasını önlemek isteyen bisiklet sahipleri tarafından bisikletin emniyete alınmasını sağlar.

Sibop Kapağı Fiyatları

Sibop kapağı fiyatları çeşitli özelliklerine göre değişiklik gösterir. Piyasada her bütçeye hitap edecek fiyat aralığında sibop kapakları mevcuttur. Markalar sibop kapaklarını çeşitli özelliklerine göre üretip piyasaya sürer ve kullanıcıların beğenisine sunar. Sibop kapağının ışıklı olması, ışığının çeşidi, sibop kapağının plastik, krom veya metal olması, tekli veya avantajlı setli paketlerde satılması sibop kapağının fiyatını etkileyen faktörlerin başında gelir. Işıklı sibop kapakları diğerlerine göre daha pahalıdır. Led veya hareket sensörü mevcut ise fiyat daha da artar. Setli satışlar teklilere oranla daha pahalı olsa da setli satışlar her zaman daha ekonomik ve avantajlıdır. Ayrıca krom sibop kapakları plastiklere göre avantajlı olsa da metal sibop kapakları özellikle içi lastik contalı ise size daha fazla avantaj sağlar. Kullanımı da daha kolaydır. Ayrıca metal dış yüzeyinden dolayı çizilme, paslanma ya da oksitlenme gibi dış etkenlere karşı daha dayanıklı olduğu için sibobu iyi korur. Bu da metal sibop kapaklarının diğerlerine göre daha pahalı olmasına yol açar. Siz de sayfamızda bulunan sibop kapaklarını özellikleri ile beraber inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Diğer kullanıcıların yorumlarını okuyup onların tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Aracınız için en iyi ve ucuz sibop kapağının hangi sitede satıldığını öğrenmek istiyorsanız cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sibop Kapağı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sibop kapağı satın alırken dikkat edilmesi gereken bir takım özellikler vardır. Bunlar kullanıcının talep ve beklentilerinin yanında kullandıkları araca göre değişiklik gösterir. Örneğin bisiklet için plastik sibop kapakları uygundur ama araç için krom ya da metal sibop kapağı seçmek daha avantajlıdır. Ayrıca ergonomik ele gelen ve açıp kaparken sizi zorlamayacak sibop kapağı tercih etmek sizin için daha avantajlı olur. Sibop kapağının krom veya metal olması kapağın taş gibi olumsuz dış etkenlerden etkilenip çizilip ezilmesinin önüne geçer. Ayrıca yağmur veya çamurun oluşturacağı nemlenme yüzünden oksitlenip çürümez. Krom sibop kapakları metal olanlara göre daha hafif olduğu için avantaj sağlar. Işıklı sibop kapakları daha çok modifiye edilmiş araçlar tarafından tercih edilir ve aracın trafikte özellikle de gece trafiğinde fark edilmesine yardımcı olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery