track source
track source

Remington Saç Şekillendiriciler

Remington Saç Şekillendiriciler Fiyatları

105 Ürün gösteriliyor.
En Düşük Isı
En Yüksek Isı
Isınma Süresi
Dijital Ekran
Kilit Sistemi
Sesli Uyarı
İyon Özelliği
Buhar Özelliği
Çıkarılabilir Tarak
Soğuk Uç
Nemli Saçta Kullanma
Otomatik Kapanma
Hızlı Isınma
Kablo Uzunluğu
Asma Kulpu
Isı Ayarı
Koruma Çantası

Remington Saç Şekillendiriciler

Remington Saç Şekillendiriciler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Remington Saç Şekillendiriciler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Remington Saç Şekillendiriciler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Remington Saç Şekillendiriciler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Revlon Şampuan ve Saç Kremi
 • Toshiba Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları
 • Taç Kristal Nevresim Takımı
 • Goldsun Isıtıcılar
 • Kappa Bayan Eşofman
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Remington Saç Şekillendiriciler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Remington

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Remington Saç Şekillendiriciler Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Remington Saç Şekillendiriciler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 105 Remington Saç Şekillendiriciler modeli içerisinde en ucuz Remington Saç Şekillendiriciler fiyatı 60.0 TL iken, en yüksek Remington Saç Şekillendiriciler fiyatı 1599.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Remington Saç Şekillendiriciler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Remington Saç Şekillendiriciler fiyatı ise 350.65 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Remington Saç Şekillendiriciler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Remington Saç Şekillendiriciler modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Remington Saç Şekillendiriciler modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Remington Saç Şekillendirici

  Kişisel bakım ürünlerinden biri olan saç şekillendirme cihazları özellikle son yıllarda oldukça yaygınlaşmış ve deyim yerindeyse her eve girebilen bakım ürünlerini oluşturur. Özellikle kadın kullanıcılara ve uzun saçlı erkeklere hitap eden saç bakım cihazlarına göz atıldığında ise Remington saç şekillendirici fırça, maşa ve düzleştiriciler öne çıkan ürünler arasındadır. Kişisel bakım ürünlerinde kendini oldukça geliştirmiş olan marka hem erkek hem de kadın kullanıcılar için saç maşasından tıraş makinesine kadar çeşitli ürünleri birbirinden farklı model ve özelliklerle hizmete sunar. Özellikle saç şekillendirici ürünlerde çok sayıda çeşit ve özelliği barındıran cihazlarıyla Remington aradığınız özellikteki ürünü bulmanızı da kolaylaştırır. Dilerseniz tek bir işleve sahip bir ürün, dilerseniz de birden çok işlevi aynı anda sunabilen ürünlere sahip olan Remington hem ev içerisinde kullanılmak üzere hem de kişisel bakım merkezlerinde ve kuaförlerde de kullanılabilecek ürünlere sahiptir. Bu nedenle satın almak istediğiniz saç bakım ürününü kullanım koşullarınız, size uygun olan fiyat ve özellikleri göz önüne alarak kolaylıkla bulabilirsiniz.

  Remington Saç Şekillendirici Modelleri

  Remington saç şekillendiriciler birden çok çeşitte cihazı içinde barındıran bir ürün yelpazesi sunar. Saç şekillendirici denilince saç düzleştirici, saç maşası, elektronik şekillendirici tarak gibi ürünler aklınıza gelebilir. Farklı işlevler için tasarlanmış bu ürünlerin her biri için de geniş bir ürün yelpazesi sunan Remington saç şekillendirici set gibi birden çok ürün ve cihazı bir arada sunan fırsatlarıyla da kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilir. Saç şekillendirici ürünlerden en çok sayıda ürün çeşidiyle kullanıcıya sunulan ürün Remington saç düzleştiricisidir. Saç şekillendirici denilince akla ilk gelen ürünlerden biri olan düzleştiriciler farklı özellikleri, renkleri, şekilleri ve üretildikleri materyaller dolayısıyla çeşitlenir ve kullanıcılara diledikleri gibi bir kullanım deneyimini sunmayı hedefler. Isı ayarındaki değişiklik, saçla temas eden plakanın hangi materyalden yapıldığı, saç dokusuyla ne kadar uyumlu olduğu gibi özellikler kullanıcıların da göz önüne aldığı nitelikler olarak sıralanabilir. Saç şekillendirici denildiğinde akla gelen bir diğer cihaz ise saç maşalarıdır. Remington saç maşası düzleştirici ürünlerinde olduğu gibi elektrikli maşalarında da çok sayıda modele sahiptir. Kullanıcı tarafından arzulanan saç şekilleri göz önüne alınarak farklı boyutlarda ve şekillerde saç maşaları tasarlanır. Yine saçla temas eden bölgenin yapıldığı metal ürün çeşitliliğinin artmasını sağlar ve kullanıcıların saçları için en uygun modele ulaşmalarına yardımcı olur. Remington saç şekillendirici taraklar özellikle son yıllarda işlevsellikleri ile öne çıkan ürünler arasındadır. Hem şekil verme hem de tarama işlevini aynı anda yerine getiren şekillendirici taraklar saç bakımı için uzun süre zaman ayırmakta zorlanan kullanıcılar için ideal ürün olabilir. Bir diğer yeni olarak nitelenebilecek ürün olan Remington üflemeli saç şekillendiriciler diğer saç bakım cihazlarının aksine ısınan plakalar sayesinde değil, ısınan hava sayesinde saça şekil verir. Bu model şekillendiriciler saça az zarar verme özellikleriyle öne çıkarlar. 

  Remington Saç Şekillendirici Fiyatları

  Remington saç şekillendirici ürünlerin fiyatları incelendiğinde markanın kaliteli ve uzun ömürlü ürünler yaptığı gözlemlenebilir. Bu bağlamda saç düzleştirici, maşa ve tarak gibi ürünlerin fiyatları da üst segment olarak nitelenebilecek fiyatlarda konumlanır. Ürünlerin saçları sağlıklı bir şekilde şekillendiriyor olması önemlidir. Bu nedenle saç dokusuna en duyarlı ve en az zarar veren ürünler genellikle en yüksek fiyatlı olan ürünler olur. Düzleştirici plakaları genellikle seramik olmakla birlikte ısı ayarlama aralığı, otomatik kapanma, dijital ekran gibi özelliklerin bulunması da ürün fiyatını etkileyebilir. Birden çok fonksiyonu aynı cihazda barındıran ürünler yalnızca düzleştirici veya yalnızca saç kıvırıcı özelliğe sahip cihazlara göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Ürünün boyutu, ısınma süresi, sesli uyarı gibi özellikleri de fiyatı etkilerken kablo uzunluğu gibi kullanım kolaylığı sağlayan özellikler de fiyatların değişimine etkili olabilir. Örneğin Remington keratin protect otomatik saç maşası  içerisinde bulunan keratin ve badem özleri ile saçların doku maddesi olan keratinle uyum içerisinde çalışarak saçlara maksimum koruma sağlar.

  Remington Saç Şekillendirici Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Remington çok sayıda modelde saç şekillendiricisi sunduğu için kullanıcıların saç şekillendiricisi satın alırken kararsızlık yaşaması olasıdır. Böyle durumlarda kullanıcıların nasıl bir ürün kullanmak istedikleri ve hangi özellikleri önceledikleri önemli olur. İnce telli, hassas veya yıpranmış saç tellerine sahip kullanıcılar keratin koruma özelliğine sahip şekillendiricileri tercih edebilirler. Bu sayede şekillendiricinin saçı yıpratma oranı en aza inmiş olur. Saç şekillendirici yardımıyla belirli bir saç modeline sahip olmak isteyen kullanıcılar bu önceliklerini göz önüne alabilirler. Örneğin Remington saç tost makinesi eğer ekstra bir işlevi bulunmuyorsa yalnızca tost makinesinin verdiği şekli verir. Bu nedenle bir şekillendiriciden beklenilen modeller göz önüne alınırsa kullanıcılar kendileri için en uygun makineyi seçmiş olurlar. Saç şekillendirme işlemini kısa sürede tamamlamak isteyen kullanıcılar ısınma süresi kısa olan veya hem tarama hem de şekillendirme işlevine sahip bir ürün tercih edebilir. Remington saç tarağı modelleri bu işlevleri bir arada sunan cihazlar olarak kullanıcı karşısına çıkar. Böylece hem kısa sürede ısınan cihaz kullanıma çabucak hazır hale gelir, hem de tarak ve şekillendirme işlevleri bir arada olduğu için saçların kısa sürede istenilen şekli almasını sağlar. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery