track source
track source
track source

Philips Saç Şekillendiriciler

Philips Saç Şekillendiriciler Fiyatları

43 Ürün gösteriliyor.
En Düşük Isı
En Yüksek Isı
Isınma Süresi
Dijital Ekran
Kilit Sistemi
Sesli Uyarı
İyon Özelliği
Buhar Özelliği
Çıkarılabilir Tarak
Soğuk Uç
Nemli Saçta Kullanma
Otomatik Kapanma
Hızlı Isınma
Kablo Uzunluğu
Asma Kulpu
Isı Ayarı
Koruma Çantası

Philips Saç Şekillendiriciler

Philips Saç Şekillendiriciler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Philips Saç Şekillendiriciler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Philips Saç Şekillendiriciler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Philips Saç Şekillendiriciler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Yörükali Reçel
 • Woodart Yemek & Mutfak Masası
 • The North Face Bayan Mont
 • Hanna's Bluz
 • Le Petit Marseillais Sabunlar
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Philips Saç Şekillendiriciler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Philips

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Philips Saç Şekillendiriciler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  26 Kasım 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 43 Philips Saç Şekillendiriciler modeli içerisinde en ucuz Philips Saç Şekillendiriciler fiyatı 72.15 TL iken, en yüksek Philips Saç Şekillendiriciler fiyatı 1605.65 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Philips Saç Şekillendiriciler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 26 Kasım 2021 tarihinde ortalama Philips Saç Şekillendiriciler fiyatı ise 407.44 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Philips Saç Şekillendiriciler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Philips Saç Şekillendiriciler modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Philips Saç Şekillendiriciler modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Philips Saç Şekillendirici

  Saç şekillendiriciler, model almasını istediğiniz saçlarınızın kolayca şekle girmesi için ısı vererek gün boyu sabit kalmasını sağlayan teknoloji ürünlerine denir. Saç şekillendiriciler sayesinde saçlarınız gün boyu sizin istediğiniz şekilde durabilir ve kendi kabarıklığı veya karışıklığından eser kalmaz. Saç şekillendiriciler her kadının dolabında en az bir çeşidi bulunan bir alettir. Philips saç şekillendiriciler yılların getirdiği marka geçmişi ve güvenilirliği sayesinde, piyasadaki en kaliteli saç şekillendiricilerinden bazılarıdır. Philips Türkiye’de ve dünyada adından söz ettirmiş, ünlü ve kaliteli bir markadır. Saç şekillendiricileri de aynı şekilde, birçok kullanıcı tarafından sevilen, rağbet gören ve tavsiye edilen ürünlerindendir. Saçlarınıza vereceğiniz şekillerle tüm gün hoş ve şık gözükebilirsiniz. İsterseniz saçlarınızı düzleştirerek kullanabilir, isterseniz maşa yaparak dalgalar elde edebilirsiniz. Birçok farklı maşa çeşidi olduğu için yüz şeklinize ve keyfinize en çok uyduğunu düşündüğünüz dalgayı kullanabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Oldukça fonksiyonlu ve pratik ürünleri olan Philips markasının en çok tercih edilen ürünlerinden birkaçı düzleştiricileri ve maşalarıdır. 

  Philips Saç Şekillendirici Modelleri

  Saç şekillendiricilerle saçlarınıza güzel bir görünüm katabilirsiniz ve eğer çok sık karışan, bozulan saçlarınız varsa bu ürünler size bu konuda çok yardımcı olur. Philips saç şekillendirici modelleri arasında birbirinden farklı birçok seçenek bulunur. Saçlarınızı düzleştirmek istiyorsanız Philips markasında bu amacınıza yönelik onlarca ürün vardır. Düzleştiriciler arasındaki fark; seramiğinin altındaki koruyucu içerik barındırıp barındırmaması olabilir. Kimi plakaların altında özel yağlar bulunurken, kimilerinin altında keratin bakımı sağlayan maddeler bulunur. Ayrıca düzleştiriciden beklediğiniz derece ayarına göre de modeller farklılık göstermektedir. Bazı modellerin ısı derecesi bir noktada kalırken, bazıları gerçekten yüksek derecelere kadar çıkabilir. Philips saç düzleştirici modelleri arasında seçim yaparken bir düzleştiriciden ne beklediğinizi belirleyerek istekleriniz doğrultusunda satın almanız doğru olabilir. Procare, Essential Care, Thermoprotect ve daha nice özelliklerle sınıflanan Philips saç düzleştiricilerini seçerken saçınızın ihtiyacına göre seçim yapabilirsiniz. Philips saç maşaları da aynı şekilde birçok farklı seçenekten oluşarak kullanıcı karşısına çıkar. Maşalardaki fark ise; maşaların inceliği veya kalınlığıdır. Saçlarınızı daha yapılmış, uğraşılmış bir görünümde tutarak ince kıvrımlar olmasını dilerseniz ince maşalar tercih etmelisiniz. Maşaların kalınlığını ürünün yanında belirtilen “mm” değerinden anlayabilirsiniz. Daha doğal gözüken ve uğraşılmamış, dağınık bir maşa görünümü işin kalın saç şekillendiricileri tercih edebilirsiniz. Özellikle son yıllarda revaçta olan bir diğer saç şekillendirme ürünü ise elbette saç şekillendirici taraklardır. Bu taraklar hayatı oldukça kolaylaştıran ürünlerdir çünkü tek yapmanız gereken şey saçınızı taramaktır. Duştan çıktıktan sonra düzleştirici ile uğraşmadan, o kadar kusursuz bir görünüme ihtiyaç duymuyorsanız saç şekillendirici taraklar bu iş için en uygun üründür. Isısını ayarladıktan sonra saçınızı taramaya başladığınızda saçınız ısı sayesinde düzleşirken, siz de ikisi bir arada kolaylığını yaşayabilirsiniz. Philips saç şekillendirici taraklar ise bu alanda kendini geliştirmiş ve Philips marka kalitesine uygun şekilde üretilmiştir. Bu taraklar da düzleştiricide olduğu üzere fırçalarının altındaki plakada koruyucu birtakım maddeler içermesi ile birbirlerinden ayrılırlar. Yine, hem bir saç şekillendiriciden hem de bir taraktan ne beklediğinize bağlı olarak bu taraklar arasında seçiminizi yapabilir, pratik ve kolay kullanımıyla saçlarınızın hoş görüntü kazanmasını sağlayabilirsiniz.

  Philips Saç Şekillendirici Fiyatları

  Saç şekillendiriciler her evde en az bir tane çeşidi bulunan, kullanışlı ve pratik ürünlerdir. Saç şekillendiriciler arasında seçim yapmak da en az ürünün işlevi kadar önemlidir. Philips saç şekillendirici fiyatları da markaya, kullanılan malzemeye, içeriğe, koruyuculuğuna, ısı ayarlarına, ürünün çeşidine ve maliyetine göre değişiklik göstermektedir. Philips saç şekillendirici fiyatları da bu etkenlere göre şekillenerek piyasaya sunulur. İçeriğinde koruyucu yağlar ve bakımlar bulunan bir düzleştiricinin fiyatı farklı olabileceği gibi, ısı seviyesine göre de değişebilir. Bir saç şekillendirici alma arayışındaysanız ve Philips markasının yıllardır süregelen tecrübe ve kalitesine güvenerek bu markayı seçtiyseniz, yüzlerce site arasında karşılaştırma yaparak en uygun fiyatlı olan ürünü bulmanıza olanak sağlayan Cimri.com sitesine göz atabilirsiniz. Cimri.com sayesinde bütçenizden tasarruf edebilir, ekonomik alışverişlere olanak sağlayabilirsiniz. Uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlayan Philips markasının ürünlerinin yanı sıra, saç şekillendiricileri de uzun süre kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bu sebeple bu ürünlere yatırım yaparken çekinmenizi hem Philips markasının kalitesi hem de ürünlerin uzun süreli oluşu engeller. 

  Philips Saç Şekillendirici Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Philips saç şekillendiricileri bu konuda öne çıkan ve başarılı sayılan markalardan biridir. Philips saç şekillendiricileri saçınızdan tutam tutam alarak yapmak istediğiniz modele göre şekillendirebilirsiniz. Bir tutam saçı düzleştirici ile yukarıdan aşağıya doğru kullanırken kolaylıkla düzleştirebilirsiniz, bu yüzden buna uygun amaçlı bir şekillendirici seçmeniz oldukça önemlidir. Philips saç şekillendirici maşa sayesinde yine ufak ufak saç parçalarını kıvırabilir, muhteşem dalgalı saçlara sahip olabilirsiniz. Philips saç şekillendiricileri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden bazıları; ürünlerin içeriğindeki koruyucu plakalar, ürünün ısı değeri, maşaların inceliği veya kalınlığı ve farklı sitelerdeki fiyatların kıyaslanmasıdır. Birçok yerde araştırma yapmadan karşınıza çıkan ilk siteden alışveriş yapmanız bütçenizden kayıp yaşamanıza sebep olabilir. Saçlarınızın zarar görmemesi için içeriğindeki koruyucu maddelerden size en uygun olanını seçerek alışveriş yapmanız daha doğru olur. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery