track source
track source
  • Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici Set
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici Set ürününün 7 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Dyson Saç Şekillendiriciler fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici Set yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Dyson

Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici Set

Bu ürün 9 fiyat bulunduruyor.
http://www.teknosa.com/

Dyson Airwrap Complete Long Saç Şekillendirme Seti

Mobil Uygulamayı İndir, Seçili Ürünleri 50TL İndirimli Al
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Sponsor
4.499,00 TL
http://www.gittigidiyor.com/

Dyson Airwrap ? Şekillendirici Tamamlandı

Akbank Axess ile 75 TL Chip-Para Kazanma Fırsatı
Ücretsiz Kargo
7 Günde Kargo
Sponsor
5.535,90 TL
https://www.ciceksepeti.com/

Dyson Airwrap™ Complete Uzun Saç Şekillendirici (İthalatçı Garantili)

Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
En Ucuz
4.100,00 TL
http://www.hepsiburada.com
A-HNZD

Dyson Airwrap™ Complete Uzun Saç Şekillendirici (Dyson Türkiye Garantili)

Türkiye’de İlk Defa Alışveriş Kredisi Burada
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
4.350,00 TL
https://www.trendyol.com/
Dyson Türkiye

DYSON Airwrap™ Complete Uzun Saç Şekillendirici 343555-01

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Ücretsiz Kargo
1 Günde Kargo
4.499,00 TL
https://www.trendyol.com/
Dyson Türkiye

DYSON Airwrap™ Complete Uzun Saç Şekillendirici 343555-01

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Ücretsiz Kargo
1 Günde Kargo
4.499,00 TL
http://www.mediamarkt.com.tr/

DYSON Airwrap Complete Long Saç Şekillendirici Fuşya

100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli ücretsiz kargo
Ücretsiz Kargo
4.499,00 TL
http://www.gittigidiyor.com/

Dyson Airwrap ? Complete Styler 2021 Yeni Yıl Sürümü (nikel / Kırmızı) (3 Pimli Fiş)

Akbank Axess ile 75 TL Chip-Para Kazanma Fırsatı
Ücretsiz Kargo
7 Günde Kargo
5.961,50 TL
https://www.amazon.com.tr
RoMo UK

Complete Airwrap saç şekillendirici, 39 cm

İlk Siparişinizde Kargo Bedava
Ücretsiz Kargo
2 Günde Kargo
7.999,00 TL

Yorumlar

Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici Set Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

31.03.2021Yazan:Editor Admin

Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici Set

1991 yılında İngiltere’de kurulan Dyson markası, teknolojik alanda ürettiği ürünler ile dikkatleri çekiyor. Dyson elektrik süpürgesi, kurutma makinesi, ısıtıcı ve saç şekillendirici ürünlerini kullanıcıları ile buluşturuyor. Dyson Airwrap Complete saç şekillendirici, pek çok işlemin tek cihaz ile yapılmasını mümkün kılıyor. Dyson Airwrap Complete saç şekillendirici satın alımında, özel tasarım seyahat çantası kullanıcılara hediye ediliyor. Akıllı ısı kontrolüne sahip olan saç şekillendirici, işlem sırasında saçlara zarar gelme ihtimalini minimuma indirmeyi hedefliyor. 0.66 kg ağırlığındaki cihaz hafif yapısı ile uzun işlemlerin rahatlıkla yapılmasına olanak tanıyor. Cimri.com aracılığı ile pratik şekilde Airwrap Complete saç şekillendirici incelemesi gerçekleştirebilirsiniz. Cimri.com’da bulunan kategoriler yardımıyla saç şekillendiricileri ve Dyson saç şekillendiricileri keşfedebilirsiniz.

Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici Set Özellikleri

Airwrap Complete saç şekillendirici teknik özellikleri; 262 cm’lik uzun kablosu, farklı işlemlerin yapılmasını sağlayan başlıkları ile fonksiyonel ve konforlu bir kullanım sunuyor. Dyson Airwrap complete saç şekillendirici kutu içeriğinde; 30 mm Airwrap başlık, 40 mm Airwrap başlık, sert düzleştirme fırçası, yumuşak düzleştirme fırçası, yuvarlak hacimlendirici fırça, ön şekillendirme kurutucusu, kaymaz ısıya dayanıklı altlık, taba rengi saklama kutusu ve filtre temizleme fırçası bulunuyor. 30 mm ve 40 mm boyutundaki Airwrap başlıkların sağ ve sol seçenekleri bulunuyor. Farklı yönlere dalgalar yapılmasını mümkün kılan bu başlıklar ile işlem kısa süre içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Dyson başlıklar ile dalgalar ve bukleler yapılabiliyor. Fırçalar ile ise saça hacim verilebiliyor ve düzleştirilebiliyor. Airwrap Complete saç şekillendiricide Coanda etkisi olarak ifade edilen bir sistem kullanılıyor. Bu aerodinamik sistem, saçın saç şekillendiriciye doğru çekilmesini sağlıyor. Bu işlem havanın bükülmesi sonucu yapılabiliyor. Saç, saç başlığına hava akımı sayesinde bükülüyor. Dyson Airwrap saç şekillendirici saçı düzleştirmek için aşırı ısı kullanmıyor. Bu işlemi hava ile gerçekleştiriyor. Bu sayede aşırı ısının saça bırakacağı kötü etkilerden arındırılmasını sağlıyor. Dyson saç şekillendiricide Coanda etkisini sağlayabilmek adına V9 dijital motor bulunuyor. V9 motor 3.2kPa güç oluşturabiliyor. 13 kanatlı pervaneye sahip olan güçlü motoru 110.000 rpm’de dönüyor. Dyson Airwrap saç şekillendirici ısıyı saniyede 40 defa ölçüyor. Isının 150 derece altında kalmasını sağlayarak, cihazın aşırı ısınmasının önüne geçiyor. Bütün saç tiplerinin kullanımına uygunluk gösteren saç şekillendirici, tek cihaz ile, bukle dalga kurutma ve düzleştirme işleminin yapılmasını sağlıyor. Saç şekillendirme işlemin, ve kurutma işlemini aynı anda gerçekleştirebilen cihaz, saç şekline uygun 3 farklı hassas hava akışı hızına sahip.

Dyson Airwrap Complete Long Saç Şekillendirme Seti Fiyatı ve Özellikleri

Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici Set Fiyatları

Binlerce saç şekillendirici modeline Cimri.com ile hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Binlerce ürünün güncel fiyatlarını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Aynı sayfa üzerinde görebileceğiniz onlarca modeli, altlarında bulunan fiyatlara göre değerlendirebilirsiniz. Airwrap Complete saç şekillendirici fiyat seçeneklerini tek sayfa üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Farklı mağazaların ürün için sunduğu fiyatları alt alta sıralı şekilde görebilirsiniz. Fiyat listesini ücretsiz kargo filtresi ile daralta bilirsiniz. Aynı işlemi ilgilendiğiniz tüm ürünler için kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Her ürün için özel olarak hazırlanan Fiyat Analiz grafiğini, fiyatlarla aynı sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede cihazın fiyatı son üç ay içerisinde nasıl bir değişim geçirmiş öğrenebilirsiniz. Alışveriş planınızı doğru şekillendirmenize yardımcı olarak bu grafik ile alışverişinizi yönetebilirsiniz.

DYSON Airwrap Complete Saç Şekillendirici - MediaTrend

Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici Set İndirim ve Kampanyaları

Airwrap Complete saç şekillendirici kampanya seçenekleri neler öğrenmek için Cimri.com’un sunduğu bilgileri değerlendirebilirsiniz. Cimri.com ile hangi ürünlerde indirim olduğunu keşfedebilir ve ürünler için sunulan kampanyaları değerlendirebilirsiniz. İndirim ve kampanyaları tek site üzerinden takip edebilmek için Cimri.com’u tercih edebilirsiniz. Cimri.com kullanıcılarını güncel indirim ve kampanyalarla buluşturuyor. İndirim ve kampanyalar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için İndirimli Ürünler sayfasından veya Kampanyalar sayfasından yararlanabilirsiniz. İndirimli ürünler sayfası yardımıyla Airwrap Complete saç şekillendirici indirimlerinden haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin üzerinde bulunan kırmızı renkteki etiket sayesinde indirim oranlarını görebilirsiniz. Kampanyalar sayfasında yapacağınız araştırmayı, satıcı mağazaya veya kategoriye göre listeleyebilir ve aradığınız bilgiye daha kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici Set Tüm Özellikleri ile Cimri.com’da İncelenir!

Airwrap Complete saç şekillendirici için sunulan tüm bilgilere tek sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Cihazın detaylı incelemesi ile fiyatlarını alt alta görüntüleyebilirsiniz. Detaylı incelemeyi okuyarak, ürünün özellikleri hakkında kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz. Farklı mağaza fiyatlarını liste şeklinde görerek, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde bütçenize uyacak fiyatı sunan mağazayı keşfedebilirsiniz. Saç şekillendirici için yapacağınız indirim ve kampanya araştırmasını yine Cimri.com üzerinden sürdürebiliriniz. Saç şekillendiricileri markasına, fiyatına veya sunduğu özelliklere göre pratik şekilde karşılaştırabilirsiniz. Fiyat ve özellik bilgisine aynı sayfa üzerinden ulaşarak, özelliklerin fiyata nasıl yansıdığı konusunda değerlendirme yapabilirsiniz. Cihazı kullanan kişilerin memnuniyetini ölçmek için Airwrap Complete saç şekillendirici yorumlarına göz gezdirebilirsiniz. Cimri.com ile ilgilendiğiniz ürün hakkında ulaşmak istediğiniz tüm bilgilere pratik şekilde ulaşabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery