Marka
Premier
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
 • Kişisel bakım gereçleri kategorisinde bulunan saç kurutma makinelerine özellikle kış aylarında daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Saç kurutma makinesini doğru seçmek, makinenizin uzun süre kullanabilmek için oldukça önemlidir. Farklı hız ve sıcaklık ayarları bulunan, güçlerinde değişiklikler gösteren size en uygun saç kurutma makinelerine, Cimri’de kolayca göz atabilirsiniz. En ucuz saç kurutma makinesi modellerine ulaşmak şimdi çok kolay!

 • Saç kurutma makinesi nasıl kullanılır?

  Saç kurutma makinesinin kullanımında dikkat edilmesi gerekilen en önemli nokta su ile temasıdır. Saç kurutma makinesinin su ile temasından kaçınmalı ve hatta kullanırken ellerinizin de kuru olmasına özen göstermelisiniz. Saç kurutma makinelerini kullanırken, makineyi çok sallamanız, saç kurutma makinenizin içerisindeki parçalara zarar verecek ve kullanım ömrünün kısalmasına sebep olacaktır. Saç kurutma makinenizin uzun süre açık kalmasını istemiyorsanız, bir havlu ile saçlarınızın fazla ıslaklığını önceden alabilirsiniz. Böylece makineniz daha kısa sürede saçlarınızı kurutacak ve siz de elektrik tasarrufu sağlamış olacaksınız.

 • Saç kurutma makinesi alırken nelere dikkat edilmelidir?

  Uzun süreli kullanımı sağlayabilmek ve saç kurutma makinenizden istediğiniz verimi alabilmek için satın alacağınız saç kurutma makinesinin özelliklerine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Saç kurutma makinenizi uzun süre kullanabilmek için makinenin filtre kapağının olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Saç kurutma makinesinde bulunan filtre kapakları makinenin motorunun hava almasını sağlamakta ve bu da uzun ömürlü kullanımı sağlamaktadır. Bu nedenle filtre kapağının kaliteli ve etkili olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Saç kurutma makinenizde soğuk üfleme ayarının olması, saç şekillendirme esnasında işinize yarayacaktır. Saç kurutma makinenizde ısı kademelerinin olmasına özen göstermelisiniz. Saç kurutma makinenizde en az üç kademeli güç ayarının bulunması her saç tipine uygun olması açısından oldukça önemlidir. Saç kurutma makineniz aşırı ısındığında kendiliğinden kapanabilir. Bunun nedeni saç kurutma makineleri kapalı ve aynı zamanda dar bir alanda çalıştırıldığında aşırı ısı nedeni ile makinenin içindeki termiğin atmasıdır.

  Siz de saç tipinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun saç kurutma makinelerini, Arzum, Remington, Fakir, Sinbo ve Philips gibi yüzlerce markanın içerisinden seçebilir; farklı güçteki, hız ve sıcaklık ayarı bulunan en ucuz saç kurutma makineleri modellerine hızlıca sahip olabilirsiniz.