track source
track source

Sinbo Saç Kesme Makineleri

Sinbo Saç Kesme Makineleri Fiyatları

9 Ürün gösteriliyor.
Ürün Tipi
Islak Kullanım
Tamamen Yıkanabilme
Ayarlanabilir Kesim Başlığı
Şarj Tipi
Pil Tipi
Çalışma Süresi
Tam Şarj Süresi
Tarak Sayısı

Sinbo Saç Kesme Makineleri

Sinbo Saç Kesme Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Sinbo Saç Kesme Makineleri ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Sinbo Saç Kesme Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Sinbo Saç Kesme Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Mary Case El / Yüz Havlusu
 • Avon Concealer
 • Blackspade Erkek Atlet / Fanila
 • Cosmed Şampuan ve Saç Kremi
 • Comfortfüsse Spor Ayakkabı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Sinbo Saç Kesme Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Sinbo

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Sinbo Saç Kesme Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Sinbo Saç Kesme Makineleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  25 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9 Sinbo Saç Kesme Makineleri modeli içerisinde en ucuz Sinbo Saç Kesme Makineleri fiyatı 59.14 TL iken, en yüksek Sinbo Saç Kesme Makineleri fiyatı 599.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sinbo Saç Kesme Makineleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Haziran 2021 tarihinde ortalama Sinbo Saç Kesme Makineleri fiyatı ise 95.05 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Sinbo Saç Kesme Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Sinbo Saç Kesme Makineleri modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Sinbo Saç Kesme Makineleri modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Sinbo Saç Kesme Makinesi

  Saç kesimi hem estetik görüntü açısından hem de kişisel bakım için düzenli olarak yapılması gereken eylemlerden biridir. Bu işlem çoğu zaman kuaförler ve berberler tarafından yapılır. Son zamanlarda insanlar saç kesme makinesi yardımıyla evde de saç kesmeye başlamıştır. Saç kesme makinesi ile berbere gitmeye gerek kalmadan istediğiniz şekillerde saçınızı kesebilirsiniz. Saç kesme makineleri, saç kesimi modelleri için çeşitli aparatlara sahiptir. Tarak ve paslanmaz çelik bıçaklar ile güvenli bir şekilde saç traşı olabilirsiniz. Uzun ömürlü ürünler oldukları için berber masrafından tasarruf etmenizi sağlar. Saç kesme makineleri pilli ve şarjlı olmak üzere ikiye ayrılır. Saç kesme makineleri küçük ev aletleri üreten firmalar tarafından üretilir. En bilinen saç kesme makinesi markalarından biri Sinbo’dur. Sinbo saç kesme makinesi modellerinin yanı sıra saç kurutma makinesi, ütü, düzleştirici, blender gibi çeşitli alanlarda üretim yapar. Hesaplı ve kaliteli olması sayesinde ülkemizde en çok tercih edilen markalardan biridir. Yerli markalarımızdan biri olan Sinbo, kısa bir sürede sınırlarını Türkiye dışına çıkararak dünya çapında satış yapan markalardan biri olmayı başarmıştır. Türkiye dışında 80’den fazla ülkeye ihracat yapar.

  Sinbo Saç Kesme Makinesi Modelleri

  Sinbo geniş bir ürün yelpazesine sahiptir fakat saç kesme makineleri çok fonksiyonlu aletler olmadıkları için diğer ürünler kadar çeşitli değildir. Sinbo saç kesme makinesi modelleri aparatlarına ve watt değerine göre çeşitlilik gösterir. En çok tercih edilen ürünlerden biri Sinbo 4374 profesyonel saç kesme makinesi modelidir. Bu ürün 9 watt değeri ile çalışır. Watt değeri saç kesme makinelerinde en önemli kriterlerden biridir. Watt değerinin yüksek olması daha az eforla daha kısa sürede saç kesebilmenizi sağlar. Gümüş renkli olan bu model, ayarlanabilir kesme özelliğine sahiptir. İstediğiniz boyu ayarlayarak sorunsuz bir şekilde işinizi halledebilirsiniz. Asma halkası sayesinde banyoda güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Saç kesme makinesi gibi kişisel bakım ürünlerinde vücuda birebir temas ettiği için temizlik çok önemlidir. Ürünle birlikte verilen temizle fırçası yardımı ile makinenizin temizliğini yapabilrsiniz. Ekstra aparatar içerisinde makas ve berber tarağı vardır. Makas ve berber tarağı yardımıyla küçük dokunuşlar yapabilir ve istediğiniz saç kesimi modeline sahip olabilirsiniz. Sinbo shc-4359 şarjlı saç kesme makinesi en çok tercih edilen modellerden biridir. Şarjlı olması sayesinde prizden uzak yerlerde de kullanabilmenizi sağlar. Bu ürünü diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biri ıslak kuru kullanıma elverişli olmasıdır. Bazı ürünler su ile temas ettiğinde arızalanabilir. Islak saç daha kolay ve düzgün kesilebileceği için saç kesme makinelerinin ıslak - kuru kullanılabilmesi büyük bir avantajdır. Şarj edildiğinde 5 saate kadar kullanabillir. Sinbo shc-4367 şarj edilebilir saç kesme makinesi şarjlı modellerden bir diğeridir. Bu model 3 watt değeri ile çalışır. Bundan dolayı kablosuz kullanım süresi 60 dakikadır. Ürünün aparatları arasında berber tarağı, makas ve paslanmaz çelik bıçaklar ve temizleme fırçası vardır. Tarak aparatlarının sayısı modelden modele değişiklik gösterir. Baz modellerde 2 adet tarak seçeneği varken bazılarında 4 tarak seçeneği vardır. Sinbo saç kesme makinesi alanında başarılı markalardan biridir. Hesaplı olmasının yanı sıra kaliteli ürünler sunması tercih edilen markalar arasında olmasının sebebidir. Sinbo saç kesme makinesi modellerini uygun fiyatlara satın alabilir ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. 

  Sinbo Saç Kesme Makinesi Fiyatları

  Sinbo, başarılı yerli markalardan biridir. Bundan dolayı ithal markalara göre çok daha uygun fiyatlara sahiptir. Sinbo saç kesme makinesi fiyatları diğer markalar ile kıyaslandığında uygundur. Sinbo saç kesme makineleri fiyat/performans bakımından değerlendirildiğinde oldukça başarılı diyebiliriz. Ürünler arasında fiyat farkına neden olan önemli birkaç faktör vardır. Öncelikle, Sinbo saç kesme makinesi modellerinin kullandıkları watt değeri üründen ürüne değişiklik gösterir. Watt değeri arttıkça üründen alacağınız verim de artar. Bundan dolayı yüksek watt değeri ile çalışan Sinbo saç kesme makinesi modelleri bir tık daha pahalıdır. Diğer bir yandan, Sinbo saç kesme makinesi modelleri birtakım aparatlar ile beraber satışa sunulur. Aparat çeşitliliği bakımından zengin olan modeller diğerlerine göre daha pahalı olabilir. Sinbo saç kesme makineleri şarj edilebilir ve pilli olmak üzere farklı kategorilere ayrılır. Bu iki farklı ürün kategorisi arasında fiyat farkı vardır. Fakat ürünler arasında çok bariz fiyat farkları yoktur. Genel olarak incelendiğinde, uygun fiyatlar karşılığında kaliteli saç kesme makineleri ile karşılaşabilirsiniz.

  Sinbo Saç Kesme Makinesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Kişisel bakım aletleri satın alırken dikkatli olmak gerekir çünkü bu gibi aletler vücutla birebir temas halindedir. Saç kesme makinelerinin cilde zararlı olmayan materyallerden üretildiğine emin olmak gerekir. Sinbo bu açıdan güvenilir markalardan biridir. Sinbo saç kesme makinesi modelleri arasında seçim yaparken göz önünde bulundurulması gereken önemli birkaç detay vardır. Sinbo saç kesme makineleri şarj edilebilir ve pilli olmak üzere ikiye ayrılır. Öncelikle bu iki özellik arasında seçim yapmak gerekir. Şarj edilebilir saç kesme makinelerinin şarj süreleri modelden modele değişiklik gösterir. Bazılarının şarj süresi 5 saat iken bazılarının 1 saattir. Bu özellikleri de göz önünde bulundurmalısınız. Sinbo saç kesme makineleri farklı watt değerleri ile çalışır. Yüksek watt değerine sahip olan ürünlerden daha yüksek verim alabilirsiniz fakat bu ürünlerin şarj düşük watt değeri ile çalışan modellere göre daha hızlı tükenir. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery