Marka
Sinbo
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
  • Saç bakımı kategorisinde bulunan saç kesme makineleri özellikle erkekler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Saç kesme makineleri evde kolayca saçlarınızı düzenleyebilmenizi, gerekli kısalık ayarlarını yaparak sağlamaktadır. Saç kesme makinelerinin farklı kullanım süreleri bulunmakta ve kullanım şekillerinde de değişiklikler olmaktadır. Cimri’de size ve saç tipinize en uygun saç kesme makinelerini bulabilir ve en ucuz fiyat karşılaştırma seçenekleri ile kolayca sahip olabilirsiniz.

  • Saç Kesme Makinesi Nasıl Kullanılır?

    Saç kesme makineleri ile evde kendi kendinize kolayca saçlarınızı kesebilir ve şekil verebilirsiniz. Ancak saç kesme makinesini kullanırken belirli aşamalara dikkat edilmesi daha verimli bir sonuç elde edebilmek açısından önem arz etmektedir. Saç kesme makinesi ile saçlarınızı kesmeden önce mutlaka saçlarınızın kuru ve temiz olması gerekmektedir. Saçlarınızın bir fırça yardımı ile açılmasını sağladıktan sonra saç kesme makinesini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Saç kesim uzunluğunu belirlemekte tarak aparatlarından yardım alabilirsiniz. Genellikle 3 ile 13 mm arasındaki uzunlukların kesimine olanak sağlayan saç kesme makineleri, kulak arkası için de özel aparatlar bulundurmaktadır. Saç kesimine önce uzun tarak ile başlamanız ve gerektiği yerde daha kısa tarakları kullanmanız olası bir tersliğin önüne geçecektir. Saç kesme makinesini, saç çıkış yönünün tersine hareket ettirerek işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Saç kesme makinenizi kullanırken, yavaş hareket ettirmeniz ve kafa deriniz ile temasına özen göstermeniz gerekmektedir. Saç kesme makinenizin temizliğine de uzun ömürlü bir kullanım için özen göstermeniz gerekmektedir.

  • Saç Kesme Makinesi Nasıl Temizlenir?

    Saç kesme makinenizden tam performansı almak için her kullanım sonrasında mutlaka temizlemeniz gerekmektedir. Saç kesme makinesini temizlemek için de farklı yöntemler bulunmaktadır. Saç kesme makineleri marka ve tipine göre su ya da sadece fırça ile temizlenebilmektedir. Saç kesme makineniz su ile temizlemeye uygunsa, temizlik öncesinde makinenizi kapalı konuma getirmeli ve ardından başlığını açmalısınız. Saç kesme makinenizin saçlardan arınması için sıcak suyun altına tutarak fırça yardımı ile temizleyebilirsiniz. Saç kesme makineniz su ile temizlemeye uygun değilse, fırça ile temizleyebilirsiniz. Siz de saçınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun saç kesme makinelerine Cimri.com’dan en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.