Bakımlı olmaya ve güzel görünmeye önem veren kadınlar için, saçlarının havalı görünmesi ve göze hitap etmesi çok önemlidir. Ayrıca bir saç rengi sizi tamamen başka bir insan gibi gösterebilir. Loreal, Goldwell, Wella, Neva Color, Garnier, Schwarzkopf, Matrix, Colorance gibi markaların saç boyası çeşitleri farklı renk seçenekleriyle en uygun fiyat seçenekleriyle cimri.com’da sizleri bekliyor!

  • Doğru saç boyası rengi seçebilmek için nelere dikkat edilmelidir?

    Özellikle ilişkinin bitmesiyle hayata yeni bir sayfa açma isteğiyle alevlenen veya değişikliğe ihtiyaç duyulan zamanlarda ilk yapılan şeylerden biri, saç rengi değiştirmektir. Her kadının hayalinde çok sevdiği ve kendine yakışacağını düşündüğü saç renkleri vardır. Ve günümüzde bunu gerçekleştirebilmek için illa kuaförlere gitmek gerekmez, kaliteli bir saç boyası satın alarak evde kısa süreli işlemlerle de bunu yapabilmeniz mümkün. Önemli olan, doğru rengi tercih edebilmek. Açık bir ren rengine sahipseniz; çikolata, bakır, karamel, açık kestane gibi renkler tercih edebilirsiniz. Esmer tene sahip kadınlar yine koyu renkler tercih etmelidir; siyah, koyu bakır, kestane gibi. Kumral bir ten rengine sahipseniz, saç rengi seçmek konusunda çok daha rahatsınız demektir; çünkü kumral ten karamel, bakır, kestane, sarı tonları başta olmak üzere neredeyse tüm renklere uyum sağlayabilir. Ama yine de siz kendinize hangi rengi yakıştırıyorsanız, o renk sizi en güzel kılacak renktir. İstediğiniz saç boyası renklerini en ucuz fiyatlarla cimri.com’da bulabilirsiniz!

  • Saç boyası nasıl akıtılabilir?

    Saçınızı boyadınız, fakat istediğiniz rengi elde edemediniz ya da zamanla bu rengi istemediğinizi fark ettiniz ve akıtmak istiyorsunuz. Bunu evde kendi başınıza yapabileceğiniz yöntemler söz konusu. Eğer saçınızı birkaç ton açmak istiyorsanız, kepek konusunda çok etkili olan şampuanlar kullanabilirsiniz. Kepek şampuanları direkt saç diplerine etki ettiğinden renk tonları açmada da yararlıdır. Bir diğer yöntem de, beyaz sabun kullanarak boyayı akıtmaktır. Sürekli sıcak su ile yıkamak da saç rengi açma ve akıtma konusunda bilinen bir eylemdir. Karbonat, limon, C vitamini kullanarak saç boyası akıtma yöntemleri de bazı kadınlar tarafından tercih edilmektedir.