Saç Boyası

En Ucuz Saç Boyası Fiyatları

4606 ürün gösteriliyor.
Markalar
Saç Boyası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Saç Boyası modelleri ve Saç Boyası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Saç Boyası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Golden Rose, Royal, Premium, Avon, Loreal. 4606 adet Saç Boyası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Saç Boyasına Genel Bakış Nasıldır?

Saç boyası bilinen en eski güzellik preparatlarından biridir ve dünyanın birçok yerinde eski kültürlerde kullanılmıştır. Eski Mısırlılar, Yunanlılar, İbraniler, Persler, Çinliler ve erken Hindu halklarının kayıtları saç boyalarının kullanılmasından söz ediyor. Erken saç boyaları bitkilerden, metalik bileşiklerden veya ikisinin bir karışımından yapılmıştır. Roma dönemlerinde kıl ağsı, sönmemiş kireç ve odun külü ağartmak için kullanıldı ve bitkisel preparatlar arasında sığır derisi, huş kabuğu, safran, mür ve zerdeçal vardı. Kına dünyanın birçok yerinde biliniyordu; kırmızımsı bir renk üretir. Ayrıca dinimizde de kınalanmak uygun görülmüştür.

Modern boyaların ortaya çıkmasından önce Avrupa ve Asya'da saç boyası için birçok farklı bitki özütü kullanılmıştır. Esas olarak bir kumaş boyası olarak bilinen Indigo, açık kahverengi ile saç boyasının siyah tonlarını yapmak için kına ile birleştirilebilir. Papatya bitkisinin çiçeklerinin bir özü, saçları hafifletmek için uzun süre kullanıldı ve bu hala birçok modern saç preparatlarında kullanılıyor. Saç boyaları için birçok ağacın kabuğu, yaprakları veya kabukları kullanıldı. Brezilya ağacından elde edilen ahşap kahverengini saç boyalarına vermiştir ve eski çağlarda füstik olarak bilinen bir başka saç boyası, dut ağacına benzer bir ağaçtan elde edilmiştir. Diğer boyalar, ceviz yaprakları veya kabuklarından ve meşe ağaçlarından bir tür olan galllerden üretildi. Bu bitkisel türevli boyaların bazıları, daha kalıcı veya daha zengin tonlar üretmek için bakır ve demir gibi metallerle karıştırıldı.

Güvenilir Ve Uygun Fiyatlı Saç Boya Markaları Nelerdir?

Günümüzde özellikle bayanlar saç boyası tercih ederek saçlarının rengini değiştirmek ve güzel görünmek istiyor. Bu nedenle saç rengini kendine yakışan renkte seçerek saçlarını boyamaktadır. Farklı renk tonları arasından siz de güvenilir ve tercih ettiğiniz saç boyası markası ürünlerini seçerek satın alabilirsiniz. Satın alacağınız saç boyalarını uygun fiyat aralıkları ile almak istediğiniz internet sitelerinde gezmek yerine Cimri sitesine girerek onlarca ürün ve marka arasından dilediğinizi tercih ederek satın alabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları ile saç boyası satan markaları sizlere sunan Cimri ile siz de en uygun fiyat aralıkları ile satılan saç boyalarına kolayca ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Saç Boya Rengini Seçerken Neye Dikkat Etmelisiniz?

Saç renginizi değiştirdikten bir süre sonra saç diplerinden gerçek saç rengi çıkmaya başlar ve saçlarınızı aynı renge boyamak ya da farklı renge boyamak istediğiniz saç boyasını dikkatli tercih etmeniz gerekiyor. Saç boyası seçerken aynı tona boyamak isterseniz aynı markanın aynı renk tonunu tercih etmelisiniz. Saç boyası konusunda bayanlar son derece hassas olduklarından bu konuda bir sürpriz yaşamamak için bu konuda dikkatli olmaları gerekiyor.

Saç Boyası Hangi Siteden Uygun Fiyata Bulunur?

İnternet üzerinden saç boyası almak istediğinizde saç boya fiyatları ve seçeneklerini aramak ve bulmak çok daha kolaydır. En uygun fiyat aralıkları ile satış yapan siteleri kolayca bulabileceğiniz adreslerden biri ise Cimri.com!