Saç Boyası

Saç Boyası Fiyatları

7263 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Çoklu Paket
Saç Boyası fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Saç Dökülmesine Karşı Ürünler Fiyatları
 • Saç Fırçası ve Tarağı Fiyatları
 • Saç Jölesi Fiyatları
 • Saç Kurutma Makineleri Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Saç Boyası Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Saç Boyası markası:

  2021 yılı Saç Boyası Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 7263 Saç Boyası modeli içerisinde en ucuz Saç Boyası fiyatı 1.68 TL iken, en yüksek Saç Boyası fiyatı 530.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Saç Boyası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Saç Boyası fiyatı ise 22.58 TL olarak sitemizde yer alıyor.
  Cimri'nin Seçimi
  Koleston Yoğun Renk Açıcı
  Koleston Yoğun Renk Açıcı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Saç Boyası

  Saç bakımında değişiklik meydana getiren ürünlerin arasında saç boyaları da vardır. Günümüzde çok sık şekilde tercih edilen saç boyası kullanım amaçlarına göre farklı özellikler taşır. Boya çeşitlerinde ana ve ara renklerin tamamı mevcuttur. Renkler arasında kahverengi, siyah, kumral, koyu renkler, kızıl gibi saç boyası renkleri yer alır. Ek olarak boya kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Öncelikle boyanın ten rengine uyumlu bir şekilde seçilmesi gerekir. Ayrıca dikkat edilecek özellik olarak kullanım ömrünü sayabiliriz. Saç boyaları kullanım çeşitlerine göre oldukça gelişmiş bir vaziyettedir. Renk değişikliği, beyaz kapatmak, saça daha fazla dolgunluk katmak için kullanılabilen saç boyaları, ten rengi ile uyumu yakalayarak farklı bir uyum sağlanabilir. Kullanım avantajları ile daha etkili sonuçlar alınabilir. Kadın ya da erkekler için ek olarak farklı türde boya çeşitleri vardır. Bu boya çeşitlerinden ten renginiz ile uyumlu olanı tercih ederek güzel bir görünüm imkanı yakalayabilirsiniz. Böylelikle saç boyasından maksimum performansı alabilirsiniz.

  Saç Boyası Çeşitleri

  Saç boyası çeşitleri kullanım türüne göre farklılık kazansa da marka boyutunda da farklılıklar görebilmek mümkündür. Örneğin Loreal saç boyası ürünü ile Loreal markasını tercih edebilir, markanın kalitesinden ve uygun fiyatından yararlanabilirsiniz. Kullanım ömrü uzun olan bu ürünün farklı renk seçenekleri vardır. Bu renk seçenekleri arasından kendinize uyacak olanı tercih edebilir, kullanmaya başlayabilirsiniz. Boyama işlemi değişiklik sağlayacağı gibi eğer beyazınız varsa beyaz kapatma işlemlerine de yardımcı olabilir. Diğer bir ürün saç boyası Palette ürünüdür. Palette markası, kaliteli bir şekilde saç boyaları üreterek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutar. Amonyak içermeyen bu ürünler, aynı zamanda sağlık koşullarına da uyum gösterir. Bu nedenle ürünü dilediğiniz gibi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bununla beraber saç boyası Koleston ürünü ise Koleston markasının üretmiş olduğu saç boyalarını ifade eder. Bu ürünler de kaliteli bir şekilde üretilir ve kullanıma sunulur. Diğer markalar ise şu şekildedir. Örneğin saç boyası Garnier, saç boyası Colorista ya da saç boyası Pure Color markalarından herhangi birini tercih ederek ihtişamlı bir görünüm kazanabilirsiniz. Saçlarınızdaki parlaklığı ve canlılığı artırıcı ürünler, sağlık koşullarına ve hijyenik koşullara uyumlu olduğundan dolayı hiçbir endişelenme yaşamadan kullanabileceğiniz ürünlerdir. Saçı besleyici özellikleri ile de ön plana çıkan bu ürünlerin kullanım ömrü uzun sürelidir. Yani boyama işlemi yaptığınızda boya uzun süreler boyunca saçınızdan çıkmayacaktır. Bu da tekrar boya almanızı engelleyecek, ancak kendi istediğiniz takdirde boya değişimine gidebileceğiniz anlamına gelir. Genel olarak boya çeşitleri marka bazında bu şekilde sağlansa da aynı zamanda kullanım türüne göre de çeşitlilik sağlanabilir. Örneğin beyaz kapatma amacıyla ürün üretilirken, başka bir kullanım çeşidi olarak boya değişikliğini sayabiliriz. Saçı beslemek için kullanmak ise başka bir kullanım şeklidir. Bununla beraber renk bazında da çeşitlilik sağlanır. Ana ve ara renklerin tamamını içeren bu çeşitlilik sayesinde cesur görünümler elde edebilirsiniz. Bu da kendinizi öz güvenli hissetmenize yardımcı olacaktır.

  Saç Boyası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Saç boyalarından herhangi birini tercih ederken ilk olarak sağlık açısından da bir riskin bulunup bulunmadığını kontrol ediniz. Bu noktada bilmediğiniz markayı tercih etmeyiniz. Çünkü sağlık açısından da risk içerebilir ve saç sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle saç boyalarından tercihte bulunurken ucuza kaçmamak şartıyla bilindik markaları tercih etmelisiniz. Öte yandan kalite, dikkat etmeniz gereken önemli bir faktördür. Kaliteli ürünler saç canlılığınıza olumlu yönde katkı sağlayacaktır. Bununla beraber saç boyasının kullanım ömrü de dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli unsurdur. Saç boyalarının çabuk çıkan çeşitlerini tercih etmeniz durumunda saç boyasından istediğiniz performansı göremeyebilirsiniz. Bu nedenle tercih işlemlerinde saç boyasının kullanım ömrünü de kontrol etmeniz gerekir. Son olarak fiyat unsuruna dikkat etmeniz önemlidir. Çünkü saç boyası ürünlerinin fiyatları genel olarak belli bir seviyededir ve bu seviyenin altında olan fiyatlardan ürün almamalısınız. Sağlık açısından zararlı sonuçlara yol açabilir. Öte yandan markaların kampanyalarından ve indirimlerinden haberdar olarak fiyat açısından avantaj yakalayabilirsiniz. Bu da sizi sipariş öncesinde ekstra olarak avantajlı kılacaktır.

  Saç Boyası Fiyatları

  Fiyatlar ürün kalitesine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle ilk faktör olarak kaliteyi sayabiliriz. Kalite doğrudan saç boyası fiyatlarını etkiler ve belirler. Kalite arttıkça fiyat elbette ki artış gösterecektir fakat bu noktada ucuz ürünleri tercih edip kaliteden vazgeçmemeniz önemle tavsiye edilir. Öte yandan kullanım ömrü fiyatı belirleyen diğer bir önemli unsurdur. Fiyatları etkileyen faktörlerden bir diğeri firmanın maliyetleridir. Ürünü üretirken kullanılan malzemelerin fiyatlarında yaşanacak artış, doğal olarak son fiyata da yansıyacaktır. Bu nedenle firma maliyetleri de çok önemlidir. Satış yapılacak ülkenin ekonomik hali de önemlidir. Bu ekonomik dengede meydana gelecek değişiklikler fiyatın da değişmesinde etkili olacaktır. Son olarak firmaların yürütmüş olduğu kampanyalar da fiyatları aşağı doğru etkiler. Bu indirimlerden faydalanmak için sürekli halde takipte olmanız gerekir. Cimri.com üzerinden fiyat takibi yapabileceğiniz gibi araştırma faaliyetlerini de yürütebilirsiniz. Sipariş öncesinde ilgili araştırma, fiyat takibi, kampanya takibi gibi birçok faktörü cimri.com üzerinden yürütebilirsiniz. Sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek ürünler hakkında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery