track source
track source
track source

Roidmi Robot Süpürgeler

Roidmi Robot Süpürgeler Fiyatları

2 Ürün gösteriliyor.
Aşılabilir Engel
Park Pozisyonu
EPA-HEPA Filtre
Toz Haznesi
Şarj Süresi
Uzaktan Kumanda
Su Haznesi
Süpürge Yapısı
Akıllı Navigasyon
Siklon Filtre
Toz Kapasitesi
Ağırlık
Güç
Zamanlayıcı
Yan Fırça Sayısı
Pil Tipi
Çalışma Süresi
Otomatik Şarj
Çalışma Modu
Kullanım Alanı
Gerçek Zamanlı Konum
Kir Algılama
Bölge Bloklama Yöntemi
Emiş Gücü
Renk Seçenekleri
Toz Haznesi Dolum Uyarısı
Sesli Asistan
Oda Sınırlandırma
Islak Mop
Pil Kapasitesi
Haritalama
Bölge Bloklama
Ses Seviyesi
Haritalama Yöntemi
Otomatik Yazılım Güncelleme
Emiş Gücü Kontrolü
Toz Boşaltma İstasyonu
Düşme Engelleyici Sensör
Wi-Fi
Temizlik Esnasında Şarj
Sensör Sayısı
Aşılabilir Yükseklik
Zaman Planlama
Roidmi Robot Süpürgeler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Robot Süpürgeler kategorisinde en ucuz Roidmi Robot Süpürgeler arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Roidmi Robot Süpürgeler içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Roidmi Robot Süpürgeler fiyatlarını incele!
Marka
Roidmi

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Roidmi Robot Süpürgeler Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 2 Roidmi Robot Süpürgeler ürünü:

2022 yılı Roidmi Robot Süpürgeler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
15 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2 Roidmi Robot Süpürgeler modeli içerisinde en ucuz Roidmi Robot Süpürgeler fiyatı 7399.0 TL iken, en yüksek Roidmi Robot Süpürgeler fiyatı 9299.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Roidmi Robot Süpürgeler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 15 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Roidmi Robot Süpürgeler fiyatı ise 8349.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Roidmi Robot Süpürgeler Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Roidmi Robot Süpürgeler modelleri arasında en çok indirim bulunan 2 Roidmi Robot Süpürgeler modeli:
Cimri'nin Seçimi
Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Roidmi Robot Süpürge

Teknolojinin zaman içerisindeki gelişimi öncelik olarak ev aletlerine yansır. Hayatın genel yoğun akışında ev aletlerin teknolojik anlamda gelişmiş olması kullanıcılara kolaylık sağlar. Bu ev aletlerinin başında evin temel gereksinimi olan temizlik ve hijyen için tasarlanan süpürgeler gelir. Roidmi markası bu alanda üretim yapan diğer markalar arasında en iyilerinden birisidir. Roidmi 2015 yılında Çin’de Xiaomi markasının alt şirketi olarak kurulur. Patent ve tasarım ödülü gibi birçok ödüle sahip olmasıyla beraber Roidmi markasının üretim alanı sadece kablosuz süpürgelerdir. Roidmi robot süpürgeler insan gücüne ihtiyaç duyulmadığı için kullanıcıya ekstra kolay kullanım sağlar. Kolaylığın yanı sıra güçlü emiş gücü ile temizlik ve hijyeni üst düzeyde tutar. Yüksek teknolojiye sahip olan bu süpürgelerde yapay zeka mevcuttur. Bu yapay zeka ile temizlemesi gereken alanın haritasını çıkarır ve kullanıcının vermiş olduğu komut ile haritalanan alanın temizliğini gerçekleştirir. Roidmi geliştirmiş olduğu süpürge modelleri ile kullanıcıların hayatında kolaylık sağlarken, şık görünümü ve güçlü emiş gücüyle temizliği maksimum verimde gerçekleştirir.

Roidmi Robot Süpürge Modelleri

Her kullanıcının robot süpürgelerde aradıkları ve ihtiyaç duydukları özellikler farklıdır. Roidmi markası kullanıcıların ihtiyaçlarını gidermek için kablosuz robot süpürgelerinde model çeşitliliğini fazla tutmayı tercih eder. Bunlardan birisi de toz haznesi dolduğunda dışarıdan müdahaleye gerek kalmadan kendi istasyonuna giderek toz haznesini boşaltan Roidmi çöp istasyonlu moptur. Modelde bulunan bu özellik temizlik için ayrılması gereken süreyi minimuma düşürür. Bununla beraber toz haznesini boşalttıktan sonra programlanmış olan süpürme işlemine devam eder. Bunun yanı sıra şarjı bitmeden istasyonuna geri dönüp otomatik şarj olur. Bu ürün 2700 Pa emiş gücü ile robot süpürgeler arasında en iyilerinden birisidir. Sahip olduğu yüksek emiş gücü ile kullanıcılara derin bir temizlik sağlamada yardımcı olur. Roidmi robot süpürgelerinde bulunan yüksek teknoloji ile telefona indirilen bir uygulama uzaktan süpürgenin çalışmasını sağlar. Bu sayede kullanıcı evde olmadığı zamanlarda bile belirlemiş olduğu oda ya da genel evi robot süpürge sayesinde süpürülmüş olur. Süpürge işleminin haricinde Roidmi eve plus vacuum halı ve parke ayrımı yaparak paspas ve vakumlama işlemini de gerçekleştirir. Paspas ve vakumlama gibi birçok özelliğin bir arada olması kullanıcı için ekstra kullanışlıdır. Roidmi markasının üretmiş olduğu robot süpürgeler kapı eşiklerinden 2’cm kadar rahat geçiş sağlar. Mesafe sensörü ile duvar, koltuk ve masa gibi çarpma riski olan durumlarda sensörün devreye girmesi ile fark eder ve çarpma engellenir. Şık ve kullanışlı tasarımı ile belirli bir santimetreye kadar masa ve koltuk gibi eşyalarından altını süpürebilir. Mevcut olan basınç sensörü ile yüksekliği ölçer ver sıkışma durumunu ortadan kaldırır. Bu özellikler ile Roidmi robot süpürge modelleri evin her alanına ulaşabilir ve ulaştığı alanlarda güçlü emiş gücü ile süpürge işlemini gerçekleştirir. Roidmi eve vacuum mop akıllı süpürge modelinde ise tek fark olarak toz toplama haznesi bulunan istasyon mevcut değildir. İstasyon dışındaki diğer her şey aynıdır. Hayatın yoğun tempolu akışında kullanıcılar evi süpürmek için vakit bulamayabilir. Bu durumda Roidmi robot süpürgeleri ileri teknolojileri, sahip oldukları birçok özellik ve şık tasarımıyla kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar.

Roidmi Robot Süpürge Fiyatları

Roidmi robot süpürgeleri belirli farklı özelliklere sahip oldukları için fiyat açısından farklılıklar söz konusudur. Roidmi eve plus robot süpürgesinde bulunan biriken toz hanesini boşaltmaya yardımcı olan istasyon ekstra kolaylık sağlaması ve bununla beraber yüksek emiş gücü fiyatın yükselmesine sebep olur. Fiyatın değişmesini etkileyen bir diğer unsur ise süpürge işleminin dışında paspas ve vakum özelliklerinin de bulunmasıdır. İleri teknolojisi ile şarjının bitmesine yakın istasyona gidip kendisini şarja takması gibi kullanıcıya zaman kazandıran özellikleri bulunması fiyatı etkiler. Şık görünümü ve tasarımının getirmiş olduğu artı ile masa ve koltuk gibi ürünlerin altına girebilmesi de fiyattaki değişikliği etkiler. Kullanıcının ürünü çalıştırmak için evde bulunma zorunluluğu olması uzaktan telefonu ile evde yokken bile ürünü çalıştırabilme avantajı olması fiyatta değişikliğe sebep olur. Bunun dışında Roidmi markasının eve robot süpürgesinde ise toz haznesini boşaltmak için istasyonu bulunmaması fiyatının daha uygun olmasını sağlayan faktördür. Roidmi robot süpürge fiyatları sahip oldukları her farklı özellik ve avantaja göre şekillenir.

Roidmi Robot Süpürge Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Robot süpürgeler günlük hayatta en çok kolaylık sağlayan ev aletlerinin başında gelir. Roidmi markasının geliştirmiş olduğu süpürgelerde temizlik için oldukça ideal ve fazla özellik bulunur. Kullanıcılar Roidmi akıllı süpürge tercih etmeden önce ihtiyaçlarının ne doğrultuda olduğunu belirleyip ona göre tercihte bulunması gerekir. Kullanıcı evinde fazla vakit geçiremiyor ve bundan kaynaklı olarak süpürme işlemini istediği sıklıkta gerçekleştiremiyorsa robot süpürge tercih etmesi ona yardımcı olur. Evinde olmadığı zamanlarda bile uzaktan süpürge işlemini gerçekleştirebilir. Bunun dışında kullanıcının konfor önceliği varsa ve bununla beraber vakit sıkıntısı yaşıyorsa Roidmi eve plus vacuum robot süpürge isteklerini karşılar. Sahip olduğu istasyon ile toz haznesi dolduğu zaman kullanıcıya gerek duymadan istasyonda boşaltıp süpürmeye devam eder. Sağlamış olduğu bu kolaylık hem zaman hem de konfor açısından kullanıcıya artı sağlar. Kullanıcı süpürme işleminin yanı sıra vakumlama ve paspas işlemini de aynı cihazda istiyorsa Roidmi robot süpürgeler isteğini karşılamada yardımcı olur.

Karşılaştır
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery