track source
track source
track source

Anker Robot Süpürgeler

Anker Robot Süpürgeler Fiyatları

9 Ürün gösteriliyor.
Park Pozisyonu
Toz Haznesi
Aşılabilir Engel
EPA-HEPA Filtre
Model
Şarj Süresi
EPA-HEPA Filtre Cinsi
Uzaktan Kumanda
Su Haznesi
Süpürge Yapısı
Pil Voltajı
Akıllı Navigasyon
Ağırlık
Siklon Filtre
Toz Kapasitesi
Zamanlayıcı
Pil Tipi
Çalışma Süresi
Otomatik Şarj
Çalışma Modu
Kullanım Alanı
Emiş Türü
Ses Seviyesi
Mod Sayısı
Aşılabilir Yükseklik
Anker Robot Süpürgeler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Robot Süpürgeler kategorisinde en ucuz Anker Robot Süpürgeler arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Anker Robot Süpürgeler içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Anker Robot Süpürgeler fiyatlarını incele!
Marka
Anker
Anker Eufy Robo Vac 35C Wi Fi Uygulama Destekli HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge
Karşılaştırmaya ekle
star icon
star icon
star icon
star icon
star icon

Anker Eufy Robo Vac 35C Wi Fi Uygulama Destekli HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge

Anker Eufy Robovac L70 Robot Süpürge ve Islak Paspas
Karşılaştırmaya ekle
star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
1 yorum

Anker Eufy Robovac L70 Robot Süpürge ve Islak Paspas

Sıkça Sorulan Sorular

2022 yılı Anker Robot Süpürgeler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9 Anker Robot Süpürgeler modeli içerisinde en ucuz Anker Robot Süpürgeler fiyatı 3749.0 TL iken, en yüksek Anker Robot Süpürgeler fiyatı 10999.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Anker Robot Süpürgeler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Anker Robot Süpürgeler fiyatı ise 6073.18 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Anker Robot Süpürge

Gelişen teknoloji ile beraber her şeyin otomatikleşmeye başladığı günümüzde, firmalar otomatikleşme sürecini hızlandıran ürünler üretir. 2011 yılında kurulan Anker de bu firmalardan biridir. Ürettiği çeşitli ürünlerle, adından birçok alanda söz ettiren firmanın üretim alanı geniştir. Ürettiği şarj cihazları, şarj kabloları ve powerbankler kullanıcılar tarafından çok sevilen Anker, edindiği deneyimler sonrasında daha geniş alanlarda ürünler vermeye karar verir. Ev güvenliği ve akıllı ev ürünleri alanlarında da ürünler üreten firma, kullanıcılar tarafından bu alanlarda da tercih edilir. Anker robot süpürge Anker’in akıllı ev ürünlerinden biridir. Anker’in gelecek vizyonunu da yansıtan bu ürün, kullanıcıyı yormadan ev temizliği yapar. Kendi kendisini kontrol eden ve ev temizliğini büyük başarı ile gerçekleştiren akıllı robot süpürgeler, kullanıcıların son zamanlarda en çok tercih ettiği akıllı ev aletlerinden biridir. Ürettiği her yeni modelle daha ileri gitmeyi hedefleyen Anker; robot süpürgeler ürettiği ilk günden bugüne kadar ürettiği tüm modeller sayesinde de ev temizliği denilince akla gelen ilk markalardan biri olmayı başarır.

Anker Robot Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Anker robot süpürge modelleri kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda farklılıklar gösterir. Anker, kullanıcıların her türlü ihtiyacını göz önünde bulundurarak, piyasaya çeşitli özelliklere sahip ürünler sürer. Robot süpürge Anker Eufy modellerin genel isimlendirme şeklidir. Eufy Anker’in alt markalarından biridir. Eufy’ın mottosu olan “Basitleştirilmiş Akıllı Ev” üretilen robot süpürgelerin de amaçlarını gösterir. Ürettiği modellerle akıllı ev ürünlerine yeni bir bakış açısı getiren Eufy, basitlik ve kolaylığı ürün tasarımlarının temel taşı olarak kullanır. Anker Eufy Robovac 11s hepa filtreli yüksek emişli akıllı robot süpürge kullanıcıların akıllı süpürge tercihleri arasında yer alır. 2.3 kg ağırlığa sahip olan bu model, 15 mm yüksekliğindeki engelleri aşabilir. 100 dakika çalışma süresine sahip olan bu modelin pili Li-ion türüdür. Üzerinde bulunan çeşitli sensörler ve gelişmiş yazılımı sayesinde evinizin içerisinde dolaşır ve dolaştığı yerleri temizler. 6 saat şarj süresi sonrasında tamamen şarjı dolan Anker marka ürünler, kullanıcılar tarafından bu özelliği bakımından da yüksek puan alır. Düşük ses seviyesi ile çalışan bu model, kullanıcıların evlerinde rahat olmasını sağlar. Halı ve sert zeminlerde sorunsuz çalışan model, 0.6 litre hacme sahip toz haznesi ile ev temizliği için yeterlidir. Anker robot süpürge özellikleri modelden modele farklılık gösterir. Kalite açısından birbiri ile yarışan modeller üreten Anker, modellerinde farklı teknolojileri kullanıcılarına sunar. Anker Eufy Robovac L70 Robot Süpürge ve Islak Paspas modeli gelişmiş yazılım ve donanımı sayesinde kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılar. 2200 Pa emiş gücüne sahip olan model, ayarlanabilir paspas gücü sayesinde aynı zamanda ekonomiktir. Mobil uygulaması sayesinde sınırları belirlenebilen bu model sayesinde kullanıcı nerelerin temizlenip nerelerin temizlenmeyeceğini seçebilir. Google Asistan ve Amazon Alexa desteği ile sesli komutları algılayan ve yerine getirebilen model, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırır. PinPoint özelliği sayesinde duraklatıldığında ya da şarj ünitesine dönmesi gerektiğinde model, daha sonra temizliğe kaldığı yerden devam eder. Modelin yapısı modüler olduğundan, temizlenmesi gerektiğinde kullanıcı tarafından rahatça parçalarına ayrılır ve 3’ü 1 arada yıkanabilir filtresi sayesinde rahatlıkla temizlenir. Anker, ürettiği modeller ile kullanıcılarına kaliteli temizlik vadeder.

Anker Robot Süpürge Fiyatları

Anker robot süpürge fiyatları modelin türüne ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Daha akıllı sistemlerin içerisinde bulunan sensörler, diğer donanımlar ve yazılım için gereken araştırma ve geliştirme miktarı daha fazla olduğu için bu modellerin fiyatları daha yüksek olur. Daha yüksek donanıma sahip olan ürünler, kullanıcılara daha fazla temizlik seçeneği sunar. Ürünün tasarımı da fiyatı etkileyen etkenler arasındadır. Anker geliştirdiği ürünlere uygun fiyatlar biçer. Daha gelişmiş modellerde bulunan wifi gibi bağlantı özellikleri ve bu özelliğe bağlı olarak gelen diğer cihazlarla bağlanma özelliği de fiyatı artırır. Daha uzun süre çalışma süresi gösteren ve daha hızlı şarj olan ürünlerde kullanılan pil çeşitleri daha ileri bir teknolojinin getirisidir. Buna bağlı olarak bu tür modelleri kullanan modellerin fiyatları da yüksek olur. Anker tüm modellerinde donanım ve yazılımı kullanıcıların ihtiyaçlarını optimal bir şekilde karşılayacak şekilde bir araya getirir ve bu ürünleri piyasada rekabeti artıracak fiyatlar ile kullanıcının beğenisine sunar.

Anker Robot Süpürge Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Robot süpürge alırken dikkat edilmesi gereken özellikler, kullanıcının robot süpürgeyi alma amacı ile beraber değişiklik gösterir. Anker Eufy Robo Vac 35C Wi Fi uygulama destekli HEPA filtreli yüksek emişli akıllı robot süpürge gibi yüksek model ve akıllı bir süpürge tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına ve fazlasına karşılık verir. Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda ürün satın alırken, robot süpürgenin özelliklerini inceler. Uzun süreli kullanım isteyen kullanıcılar, robotların çalışma sürelerine bakarken; estetik değerler ile konuya yaklaşan kullanıcılar, daha çok dış görünüşü inceler. Ürünün kalitesi ve performansı da kullanıcının dikkat etmesi gereken özelliklerdendir. Anker, ürettiği tüm robotlarında yüksek kaliteli malzemeler kullanır. Yüksek emiş gücüne sahip ürünler daha iyi temizlik vaad ettiğinden, kullanıcı bu ürünleri tercih edebilir. Ürünün temizliği de ürün alırken dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alır. Anker ürünleri tasarımlarının bir sonucu olarak kolaylıkla parçalarına ayrılabilir yapıdadır. Bu da ürünün temizlenmesini kolaylaştırır.

Karşılaştır
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery