RC Araç Aksesuarları

RC Araç Aksesuarları Fiyatları

331 Ürün gösteriliyor.
RC Araç Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. RC Araç Aksesuarları modelleri ve RC Araç Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. RC Araç Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Revell, DJI, Manfrotto, Lampa, Lowepro. 331 adet RC Araç Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen RC Araç Aksesuarları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 RC Araç Aksesuarları markası:

En Çok İncelenen RC Araç Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı RC Araç Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 331 RC Araç Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz RC Araç Aksesuarları fiyatı 10.45 TL iken, en yüksek RC Araç Aksesuarları fiyatı 14135.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm RC Araç Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama RC Araç Aksesuarları fiyatı ise 2916.34 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan RC Araç Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

RC Araç Aksesuarları

Yarış arabaları ve birbirinden özel araba modelleri, kadın erkek fark etmeksizin hemen hemen her herkes tarafından sevilen en önemli ürünlerden biri olarak bilinir. Bunun yanı sıra yetişkinler için özel olarak hazırlanan pek çok ürün modeli de birbiri ardına piyasaya sürülür. Bunun pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edildiğinin farkında olan birçok marka da kendine has RC araç modellerini satışa sunar. RC araçları ile gerçek bir yarışın keyfine sonuna kadar varabilirsiniz. Ayrıca farklı renk ve model çeşitlerinin vermiş olduğu büyük avantaj sayesinde de kişiler kendi zevklerine en uygun olan ürün modeline kolaylıkla ulaşabilir. Tüm bunlara ek olarak RC araç aksesuarları ile oluşan herhangi sorun için çözüm alternatifleri de üretilir. Oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında tek tek satılan RC araç aksesuarları ile bu sorun kısa süre içerisinde kolaylıkla çözülebilir. Farklı fiyat aralıkları ile satışa sunulan RC araç aksesuar modelleri, hemen hemen herkese hitap eden seçenekler sunar. 

RC Araç Aksesuarı Çeşitleri

Son derece modern görünüm ve tarza sahip olan RC araçlarının her biri farklı renkleriyle satışa sunulur. Ayrıca açık havada ya da ormanlık alanlarda ustalıkla kullanılabilir. İleri geri, sağa sola büyük bir rahatlıkla dönmenize olanak sağlayan uzaktan kumandası ile RC araçları alüminyum alaşımlı gövde kabuğuyla da olası çarpışmaları önleme özelliğini elinde bulundurur. Ayrıca RC araçları hemen hemen her türlü zemin üzerinde sağlam bir şekilde kullanılabilir. RC araçlarının bünyesinde barındırdıkları orijinal pil tamamen şarj edildiğinde 20 dakikaya kadar dayanan bir kullanım imkanını da beraberinde getirir. Tüm bu özelliklere ek olarak dört bağımsız amortisör sistemi, satın alınmak istenen aracın iç elektrikli parçasının güvenliğini de kullanıcılarına garanti eder. İç dizaynının yanı sıra tekerlekler olabildiğince güçlendirilmiş ve her biri elastik kauçuktan yapılmıştır. Bunun yanı sıra RC araçlarında bulunan herhangi bir aksesuarda oluşabilecek bir sorun için RC araba malzemeleri ayrı ayrı satışa sunulur. Sahip olduğu şarj edilebilir pil, bu araç malzemelerinden birine örnek olarak da verilebilir. Araçlardaki piller bir süre sonra biter. Bu noktada şarj edilebilir piller ile tekrardan uzun süreli bir kullanım sağlanabilir. Ayrıca araba ön, arka, düz ve tam aks çeşitleri de RC araba aks modelleri arasından kolaylıkla seçilebilir. Bazı RC araç aksları enjeksiyon kalıplı naylon aks korumaları sayesinde dayanıklı bir kullanımın sağlanmasına da yardımcı olur. Bu gibi RC araç yedek parça modellerinin yerden yüksekliği arttırması için yüksek pinyon dişliler kullanılmıştır. Bunun yanı sıra uzaktan kumanda, alıcı kurulu, anten ve ams bağlantı teli de RC araç kiti içerisinde yer alır. Oldukça hafif olduğu için hemen hemen her yere de kolaylıkla götürülebilir. Bu ve bunun gibi satışa sunulan RC araba aksesuarları sayesinde kişiler kendilerine yeni bir ürün almak zorunda kalmaz. Ayrıca çok sayıda motor tipi ve üretici olması nedeni ile aynı tip motorlarda bile farklılıklar yaşanılabilir. Bu nedenle kullanırken bunların ölçümünü yapmak oldukça önemlidir. 

RC Araç Aksesuarı Fiyatları

RC araç aksesuarları fiyatları, ürün modeline ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Yolda ya da ormanlık alanda dahi kolay bir şekilde hareket edebilen RC araçları, sahip olduğu RC araç aksesuarları ile uzun dönemli bir kullanımın kapılarını açar. Neredeyse hemen hemen her malzemesi için de yedek parça bulunabilir olması da bu tezi bir anlamda doğrulamaya yeter. Buna karşın her RC araç aksesuar çeşidi de farklı bir maliyete sahiptir. Bunun en önemli nedeni ürün ve ürünün özelliklerinden kaynaklanır. Şarj edilebilir pil ile RC araç kitinin aynı fiyatlarda satışa sunulmamasının temel nedeni de budur. Buna karşın satın alınmak istenen ürünün araç içinde ne derecede büyük bir öneme sahip olduğu ve kolay bulunup bulunmaması da RC araç aksesuar çeşitleri arasındaki fiyat farklılıklarının oluşmasındaki temel etkenlerden biri olarak görülebilir. Bunun yanı sıra kullanılan malzemeler de fiyatlandırmada etkili olan hususlar arasında sıklıkla gösterilir. 

RC Araç Aksesuarı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bir ürün satın almadan önce bazı özelliklere dikkat etmek, alışverişten alınan verim için oldukça önemlidir. Bu nedenle herhangi bir ürün satın almadan önce, kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurulmalıdır. Bu durum RC araç aksesuar çeşitleri içinde geçerli bir husustur. Birbirinden farklı model ve çeşitlerdeki RC araç aksesuarları birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir. Satın alma kararı kişi istek veya ihtiyaçlarından çok, araç özellik ve ihtiyaçlarına göre de değişiklik gösterir. Bu nedenle ilk iş araç özelliklerini iyi bilmekten geçer. Araç boyut ve özelliklerine göre RC araç aksesuar seçimi yapmak oldukça önemlidir. Yanlış alınacak veya kullanılacak herhangi bir ürün aracın tüm dinamiklerini de bir anda bozarak onu çalışmaz duruma getirebilir. Eğer aracınızın piller artık şarj tutmaz hale geldiyse RC araçları için üretilen şarj edilebilir piller tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok aksesuara aynı anda sahip olmak için RC araç kiti ideal bir seçim olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery