Raylı Kapı Hidroliği

En Uygun Raylı Kapı Hidroliği Fiyatları

36 Ürün gösteriliyor.
Alt Kategoriler
Raylı Kapı Hidroliği fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Raylı Kapı Hidroliği fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 36 adet Raylı Kapı Hidroliği ürünü bulduk. Raylı Kapı Hidroliği kategorisinde en favori Asma Kilit ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Raylı Kapı Hidroliği mağaza fiyatları ve Raylı Kapı Hidroliği ürün özellikleri incele!
Ürün Görseli Hazırlanıyor

KALE KD002/40-330 Paslanmaz Raylı Kapı Hidroliği 3 No İtme Yayı

Ürün Görseli Hazırlanıyor

Kale Kilit Kale Kapı Hidroliği Paslanmaz - Raylı 4 Numara 90 Kg, 40 - 440 KD-002/40-440

Ürün Görseli Hazırlanıyor

Burg Wächter kapı kilidi, iç kapılar için, sabitleme fonksiyonu, hidrolik değişken ayarlanabilir, kayar raylı, genişlik 110 cm, ağırlık 80 kg'a kadar, GTS 514 S, gümüş

raylı kapı hidroliği” ile ilgili daha fazla sonuç için cimri market’te ara!CimriMarkette "23" sonuç
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Raylı Kapı Hidroliği

Standart, güç ayarlı, raylı ve gömme raylı olmak üzere farklı özelliklere sahip olan kapı hidrolikleri hem işyeri hem de evinizin dış kapısında tercih edebileceğiniz kullanışlı ve fonksiyonel ürenlerdir. Kapı hidroliklerini ahşap kapıdan PVC, demir veya alüminyum kapıya uygulayabileceğiniz kapı hidroliklerini seçerken kapının kullanım alanı ve kapının konumu da çok önemlidir. Kapı hidroliklerinin testten geçirilip güvenlik sertifikası alması ve CE belgesine sahip olması gerekir. Kapı hidrolikleri oldukça kullanışlı olmasının yanında enerji ve güç kaybını önlediği için de tercih edilir. Özellikle raylı modeller içe gömmeli tipler olduğu için diğer modellere oranla daha estetik olduğu için hem ev hem de işyerlerinde talep görür. Kapınızın kontrolünü sürekli ele aldığından dolayı oldukça güvenlikli bir sistem olan raylı kapı hidroliklerini tercih ederken kapının açılma açısını da belirlemelisiniz. Raylı modeller daha çok duvara yakın kapılarda tercih edilir. Hızı azalttığı için kapının duvara çarpmasını engelleyen raylı kapı hidroliği sayesinde hem kapınızın hem de duvarın zarar görmesi engellenir. Raylı kapı hidroliği 65 kg kadar olan kapılarınızda tercih edebileceğiniz modellerdir. Ev ya da iş yerlerinde tercih edebileceğiniz modelleri seçerken paslanmaz modelleri seçerek daha uzun ömürlü bir kullanım sağlarsınız.

Raylı Kapı Hidroliği Modelleri

Ev ve işyeri kapılarının zahmetsiz ve güç sarf etmeden açılmasını sağladığı gibi çarpılma gibi sorunların da önüne geçtiği için kapınızın daha uzun süre dayanmasına yardımcı olan raylı kapı hidroliği modelleri kapı hidroliğinin rayı içe gömmeli mi yoksa normal mi olduğuna göre, kaç kiloluk kapılar için tasarlandığına göre, rengine göre, markasına göre çeşitli ürün gruplarının bir araya gelmesiyle oluşur. Raylı kapı hidroliği paslanmaz özellikte olursa ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz. Bu yüzden kapı hidroliği satın almadan önce markasına ve paslanmaz özelliğe sahip olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Kapının daha yumuşak kapanmasını sağlayan bu ürün sayesinde fazla güç sarf etmeden apartman, ev ya da işyeri kapılarınızı kolayca açabilirsiniz. Kapı hidroliklerini satın alırken modelin hangi kapı tipleriyle uyumlu olduğuna dikkat etmelisiniz. PVC, çelik kapı, alüminyum ya da ahşap kapılara uyum sağlayıp sağlamadığına bakıp kendi kapınızla uyumlu bir model tercih etmelisiniz. Raylı kapı hidroliğini rayının kaç aşamalı olduğu da çok önemlidir. Paslanmaz raylı kapı hidroliklerinin dekoratif yapıda olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer kapı hidroliğinin görünmesini istemiyorsanız içe gömmeli modelleri tercih etmelisiniz. Kapı hidroliği seçiminde hidroliğin kullanılacağı kapının ağırlığı da oldukça önemlidir. Raylı kapı hidroliği modelleri arasında seçim yapmadan evvel kullanacağınız kapının ağırlığını bilmenizde fayda vardır. Çünkü kapınızla uyumsuz olan bir raylı kapı hidroliği işlevini de yapamaz. Eğer kapınızın ağırlığı seçtiğiniz kapı hidroliğine oranla fazlaysa hidrolik yüzünden kapıyı açmakta normale oranla daha da zorlanabilirsiniz. Eğer kapınızın ağırlığı seçtiğiniz kapı hidroliğine oranla daha azsa bu seferde kapı hidroliği kapıyı tutamayacağı için kapı sürekli çarpılarak kapanır. Yani kapı hidroliğinden beklenen kapının kapanmasını yumuşatıp daha az güç sarf ederek kapıyı açma gibi özellikler yanlış kapı hidroliği seçimi yüzünden ortadan kalkar ve hidrolik görevini yapamaz. Kapı hidroliğinin uzun ömürlü olması için dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da hidroliğin yapımında kullanılan malzeme kalitesidir. Paslanmaz özelliğe sahip materyallerden üretilen raylı kapı hidroliklerini tercih ederek daha uzun süreli kullanım sağlayıp tasarruf edersiniz.           

Raylı Kapı Hidroliği Fiyatları

Evinizde, apartman girişinde ya da işyerinizin kapısında tercih edebileceğiniz raylı kapı hidroliği fiyatları piyasadaki tüm marka ve modellerde standart değildir. Kapı hidroliğinin marka ve modeli fiyatının değişmesine katkı sağlar. Bunun dışında da kapı hidroliğinin sahip olduğu bir takım özellikler de raylı kapı hidroliğinin fiyatının değişimine katkı sağlar. Raylı kapı hidroliğinin yapımında kullanılan malzeme kalitesi, paslanmaz özelliğe sahip olup olmadığı, içe gömmeli model olup olmadığı, kaç kiloluk kapılar için tasarlandığı, kaç aşamalı olduğu gibi özellikler raylı kapı hidroliklerinin fiyatının değişimine katkı sağlayan belli başlı özellikler arasındadır. Hangi tip kapılarla uyumlu olduğu da alacağınız raylı kapı hidroliğinin fiyatının değişimine katkı sağlayan bir faktördür. Eğer birden fazla kapı tipiyle uyumluysa ürünün fiyatı da o oranda değişiklik gösterir. Kapının iç kısmına doğru gömme tip raylı kapı hidroliklerinin fiyatı da diğer raylı kapı hidroliğine oranla daha farklı olur. Paslanmaz özelliğe sahip raylı kapı hidrolikleri daha uzun ömürlü bir kullanım sunduğu için fiyat olarak diğer modellerden farklı olması normaldir.  

Raylı Kapı Hidroliği Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hayatınızı kolaylaştıran bir ürün olan raylı kapı hidroliğini satın alırken işyeri ya da evdeki kapıda kullanıp kullanmayacağınızı belirleyip ona göre modellenmiş bir kapı hidroliği tercih etmeye özen göstermelisiniz. Kapınızın konumu da çok önemli bir detaydır. Çünkü raylı kapı hidrolikleri çoğunlukla açılınca duvara çarpma ihtimali yüksek olan, duvara yakın kapılarda tercih edilir ki kapının duvara çarpıp zarar vermesi ya da duvardan zarar görmesi engellenir. Raylı kapı hidrolikleri daha çok yoğunluğun fazla olduğu hastane gibi resmi bina ve işyeri kapılarında tercih edilen bir kapı hidrolik sistemidir. Fakat oturduğunuz apartman ya da evin çıkış kapısına da tercih edebilirsiniz. Bunda öncelik kapının konumudur. Raylı kapı hidroliği alırken uzun süreli bir kullanım için paslanmaz modelleri tercih ederseniz daha karlı bir alışveriş yapmış olursunuz. Alacağınız raylı hidrolik sisteminin açı ve ayar sistemine kapının açılması açısından dikkat etmelisiniz. Kapının hidrolik kolunun farklı renk seçenekleri de mevcut olduğu için dilediğiniz renkte seçim yapabilirsiniz. Raylı hidrolik kolunuzu seçerken kapınızın ağırlığını baz almalısınız.    

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery