Eros Prezervatif / Kondom

En Ucuz Eros Prezervatif / Kondom Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Eros
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

   Cinsel sağlık ve aile planlaması kategorisinde bulunan prezervatiflerin amacı her ne kadar cinsel ilişki sonucunda gebeliği önlemek ve cinsel ilişki yolu ile yani kan yolu ile bulaşıcı hastalıkların bulaşmasını engellemek olsa da, günümüzde aynı zamanda performans arttırıcı pek çok prezervatif türü de bulunmaktadır. Cimri’de Okey, Durex, Fiesta, Billy Boy, Eros ve Kiss gibi markaların içerisinden tercihlerinize en uygun prezervatiflere ulaşabilir ve en ucuz prezervatiflere hemen sahip olabilirsiniz.

   Prezervatif Çeşitleri Nelerdir?

   Aile planlaması ve cinsel sağlık kategorisinin en önemli ürünlerinden biri de prezervatiflerdir. Bu işlevlerinin yanı sıra aynı zamanda performans arttırıcı özellikleri de bulunan prezervatiflerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Geciktirici prezervatifler bu çeşitlerden biridir. Bu tip prezervatifler cinsel ilişkilerin daha uzun sürmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda erkeklerdeki ejakülasyon süresini de arttırmaktadır. Geciktirici prezervatif kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, bu tip prezervatiflerin kullanımında başka geciktiricilerin kullanılmamasıdır. Bunun nedeni doz aşımından farklı yan etkilere maruz kalabilmenizdir. Geciktirici prezervatifleri ereksiyon sorunu yaşayan kişilerin de kullanmaması tavsiye edilmektedir. Bir diğer prezervatifler ise, tırtıklı prezervatiflerdir.

   Tırtıklı prezervatifler en çok tercih edilen prezervatif çeşitleri olmak ile birlikte, düzenli pürüzlü ve tırtıkları yapıları bulunmaktadır. Bu tırtıklar sayesinde cinsel ilişki sırasında partnerleriniz daha çok zevk alacaktır. Tırtıklı prezervatifler cinsel ilişki sırasında sürtünme kat sayısını arttırdığından, bayan partnerleriniz daha çok uyarılacak ve daha fazla haz almasını sağlayacaktır. Son olarak bir başka çeşit ise inceltilmiş prezervatif modelleridir. İnceltilmiş prezervatifler, prezervatif olmadan cinsel ilişkiye en yakın hissi sağlamaktadır. İnceltilmiş prezervatif çeşitlerin en önemli özelliği de var ile yok arasında olmalarıdır. Erkekler cinsel ilişki sırasında daha fazla haz almaları açısından oldukça önemli ve sıkça tercih edilen bir prezervatif çeşididir. Bu tipteki inceltilmiş prezervatif modelleri hem erkeğin hem de bayanın daha fazla haz almasını sağlamaktadır. İnceltilmiş prezervatifleri kullanan bireylerin oldukça dikkat etmesi gereken belirli hususlar bulunmaktadır. İnceltilmiş prezervatifler, özellikle de kalitesiz veya bilinmeyen markaların bu tip prezervatiflerde patlama ya da delinme gibi olasılıklar ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu nedenle, bu tip prezervatifleri markasına güvendiğiniz prezervatif markalarından tercih etmelisiniz.Siz de en uygun prezervatiflere Cimri.com’dan en ucuz fiyat karşılaştırma seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.