Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması

En Ucuz Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması Fiyatları

287 ürün gösteriliyor.
Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması modelleri ve Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Prezervatif / Kondom, Kayganlaştırıcı Jel, Gebelik / Hamile ve Ovülasyon Testi, Geciktirici, Cinsel Ürünler. 287 adet Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Cinsel Sağlık Nedir?

Mutlu ve huzurlu bir birlikteliğin temelini oluşturan nedenlerden biride sağlıklı bir cinsel yaşamdır. Aynı zamanda kaliteli cinsel sağlık tüm çiftlerin arzuladığı yaşam standartları arasındadır. Sadece birlikte olmak ve bir şeyler paylaşmanın ötesine geçen cinsel sağlık, istenmeyen gebelik, stres nedeniyle oluşan erken boşalma gibi nedenlerinde önüne geçmektedir.

Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması Ürünleri Nelerdir?

Cinsel sağlık ve aile planlaması ürünleri arasında en çok tercih edilen prezervatif, hem erkeğin hem de kadının korunması açısından oldukça önemlidir. Aynı zamanda gebeliği önlemek ve bulaşabilecek hastalıkları önlemek amacıyla da kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra performans arttırıcı özellikleriyle de tercih edilmektedir. Örneğin, geciktirici özelliğiyle daha uzun ve kaliteli bir birliktelik yaşayabilir, ince prezervatif seçeneğiyle partnerinizi daha çok hissedebilir ve tırtıklı seçeneğiyle partnerinize daha fazla zevk verebilirsiniz. Geciktirici, krem ve sprey şeklinde en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Yoğun iş temposu, aşırı stres, uykusuzluk ve kötü beslenme nedeniyle erken boşalma sorunu yaşayan erkekler tarafından satın alınmaktadır. Kayganlaştırıcı jel sayesinde cinsel birlikteliğiniz daha fazla haz verecek ve aynı zamanda kadınlarda oluşabilecek acıyı en aza indirecektir. Gecelik, hamile ve ovülasyon testi sayesinde hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Genelde adet gecikmeleri olduğu zaman alınan testlerdendir. Kaliteli ve farklı bir cinsel sağlık için cinsel ürünler tercih edilebilir. Bu ürünler arasında tırtıklı ya da titreşimli halkalar yer almaktadır.

Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması Ürünlerinin Kullanımı Kolay Mı?

Cinsel Sağlık ve aile planlaması ürünlerinin kullanımı oldukça kolaydır. Satın aldığınız prezervatif, geciktirici, kayganlaştırıcı jel ve cinsel ürünlerin içinde gelen kullanım kılavuzunu okuyarak kolaylıkla kullanıma başlayabilirsiniz. Böylelikle hem siz hem de partneriniz için sağlıklı ve kontrollü bir birliktelik yaşayarak kaliteli bir cinsel ilişkiye adım atmış olacaksınız.

Aile Planlamasının Önemi ve Amacı Nedir?

Sık aralıklarla olan gebelikleri önlemek en önemli nedenlerden biridir. Sık olan doğumlar hem anne hem de bebek sağlığı açısından olumsuz örnekler içermektedir. Aynı zamanda istenmeyen gebeliklerin ve cinsel yol ile bulaşan hastalıkların da önüne geçilmektedir.

Cinsel Birlikteliğin Faydaları Nelerdir?

Kişilerin sağlığı bakımından oldukça önemli olan cinsel birliktelik insanların daha da mutlu olmasını sağlamaktadır. Kilo almanızı engellerken kilo vermenize de destek olmaktadır. Kalp ve damar sağlığını korumaktadır. Felç riskini azaltır ve uykusuzluk problemini çözmektedir. Yaşlanmayı geciktirir, bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve ağrılarınızı azaltır. Reglinizi düzenler ve sancılarınızı azaltır. Cinsel birliktelik psikolojik olarak sağlığınıza faydalıdır. Aynı zamanda kendinize güveninizi arttırır. Aslında asıl önemli olan ise cinsel birliktelik sevginiz meyvesi olan çocuğunuzun doğmasını sağlamaktadır.

Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nedir?

Prezervatif ve kondom 5 - 160 TL, geciktirici ürünler 10 - 130 TL, kayganlaştırıcı jeller 5 - 50 TL, gebelik testleri 1 - 115 TL ve cinsel ürünler 10 - 50 TL arasında fiyat aralıklarına sahiptir. Cinsel sağlık ve aile planlaması ürünleri arasında ihtiyacınıza göre olanları listeleyebilir ve bütçenize en uygun olan ürünü satın alabilirsiniz.