track source
track source

Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması

Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması Fiyatları

598 Ürün gösteriliyor.
Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması modelleri ve Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Prezervatif / Kondom, Kayganlaştırıcı Jel, Gebelik / Hamile ve Ovülasyon Testi, Cinsel Ürünler. 598 adet Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Okey Tenn 10'lu Prezervatif
Okey Tenn 10'lu Prezervatif
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması Ürünü

Cinsel sağlık ve aile planlaması adına oldukça önemli olan bu ürünlerin koruyucu etkiye sahip olmasının yanında, partnerlerin cinsel birliktelik sırasında alacağı mutluluğu da arttırır. Huzurlu ve mutlu bir birlikteliğin nedenlerinin temelinde yatan sağlıklı bir cinsel yaşamdır. Aynı zamanda tüm çiftlerin arzuladığı yaşam şartlarından biri ise kaliteli bir cinsel yaşamdır. Kullanıcılar istedikleri bu ürünler arasından kendisine ve partnerine en uyumlu olanı seçmelidir. Böylece partnerlerin sadece birlikte olmak ve bir şeyleri paylaşmanın ötesine geçen cinsel sağlık ve üreme sağlığı, istenmeyen gebelik, cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve stres nedeniyle oluşan sorunların önüne geçer. Bunun yanında aile planlaması adına kullanılabilecek ürünler de bulunur. Ayrıca cinsel sağlık ve aile planlaması ürünleri, kullanıcıların istenmeyen durumların önüne geçmesine yarayan ürünlerin yanında istenmeyen bir durum olduğunda bunu engellemenin yollarını da sağlar. Bunun yanında kullanıcıların hamile olup olmadığını kontrol edebilecek, gebelik testi gibi ürünler de mevcuttur. Hem cinsel sağlık için önemli olan hem de aile planlaması adına önemli olan bu ürünler kaliteli ve mutlu bir yaşam için gereklidir.

Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması Ürünü Çeşitleri

Aile planlaması ve cinsel sağlık adına oldukça önemli olan bu ürünler, kullanıcı çiftin zevki ve istekleri dikkate alınmalıdır. Cinsel sağlık ve aile planlaması ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de prezervatif ürünleridir. Prezervatif ürünleri hem kadının hem de erkeğin korunması ve mutlu bir ilişki yaşaması adına oldukça önemlidir. Aynı zamanda gebeliği önlemek ve cinsel üreme sağlığını koruyarak cinsel yolla bulaşabilecek hastalıkların önüne geçmek amacıyla da kullanılır. Bunun yanında performans arttırıcı özellikleriyle de kullanıcılar tarafından tercih edilir. Örneğin, tırtıklı özelliğe sahip bir prezervatif ile cinsel yaşamınıza renk katabilir, geciktirici özelliğe sahip bir prezervatif ile daha uzun ve kaliteli bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Aile planlaması adına oldukça önemli olan bir diğer ürün de ovulasyon testleridir. Ovulasyon testi, kadınların yumurtlama dönemlerini belirlemekte kullanılır. Ovulasyon testleri, kullanıcının ihtiyacına göre zengin içerikler sunar. İstenilene göre dijital ya da dijital olmayan şeklinde ürünler kullanılabilir. Dijital ovulasyon testi ürünleri sayesinde kullanım sınırı olmadan kullanıcının istediği an hormon seviyesi öğrenilebilir. Ovulasyon testi en uygun doğum zamanını belirlemek için kullanıcılara yardımcı olabilir. Bunun yanında ve asıl önemli faktör ise çiftin birbirlerine karşı rahat ve sakin yaklaşmalılardır. İstenmeyen gebelik durumlarında ise hekim görüşleri de alarak doğum kontrol yöntemlerine karar verilmelidir. Prezervatif kullanımı en uygun ve en basiti gibi görünse de her zaman ikinci bir doğum kontrol yöntemi oluşturmak önemlidir. Kullanılan doğum kontrol yöntemlerine rağmen gebeliğe dair bir şüphe duyuluyorsa gebelik testi bu sorunların endişesinin giderilmesine yardımcı olur. Duruma göre kullanılabilecek bu yöntemlerin ne zaman uygulanacağını belirlemek ise önemlidir. Cinsel sağlık ve aile planlaması adına önemli olan doğum kontrol yöntemleri, korunma yöntemleri ve gebelik sürecinin kontrol edilebileceği yöntemler mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir aile kurmanın en önemli faktörlerinden biridir. Bu yöntemler kullanılmadan önce bir hekim yardımı alınmalı ve partnerler için en uygun olanı seçilmelidir. Böylece istenmeyen hastalıkların ve gebeliğin önüne geçilebileceği gibi partnerler için ise çok önemlidir ve aksatılmamalıdır. 

Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması Ürünü Fiyatları

Cinsel sağlık ve aile planlaması ürünlerinin fiyatları alınacak ürüne göre değişkenlik gösterebilir fakat yine de fiyatın ilk öncelik olmaması, partnerlerin birbirini dinlemesi ve isteklerine göre seçim yapılması gerekir. Cinsel sağlık ürünleri arasında en popüler olan prezervatif; markasına göre, paket içinde kaç tane bulundurduğuna ve popülerliğine göre değişkenlik gösterebilir. Aynı zamanda partnerlerin mutlu bir cinsel birleşme yaşaması için yapılan bu ürünlerin çeşitlerine ve özelliklerine göre de değişkenlik gösterebilir. Sağlıklı ve mutlu bir cinsel birliktelik için kayganlaştırıcı gibi yan ürünler de bulunur. Ovulasyon testi ise aynı şekilde satılan markanın popülerliğine, kullanılan teknolojiye ya da kaç tane paket bulundurduğuna göre değişir. Ovulasyon testi ürünleri arasında dijital olanlar ile paket olanlar arasında fiyat farklılığı bulunabilir. Gebelik testinde de birçok farklı ürün vardır. Bunlar da aynı şekilde testin yöntemlerine ve kaç tane barındırdığına, popülerliğine ve markasına göre değişkenlik gösterir. Kullanıcılar bu ürünleri satın almadan önce hangi ürüne en çok ihtiyacı olduğunu belirlemeli ve bu ürünler arasında doğru seçimi yapmalılardır. 

Cinsel Sağlık ve Aile Planlaması Ürünü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Cinsel‌ ‌sağlık‌ ‌ürün‌ ‌çeşitleri‌ seçilirken oldukça dikkatli davranılmalıdır. Öncelikle korunma ya da sağlık ürünleri konusunda nasıl bir yöntem izleneceği ya da nasıl bir ürüne ihtiyaç olduğu seçilmelidir. Prezervatif gibi dış koruyucu ürünler birçok cinsel hastalıkla bulaşan hastalığı engellemenin en etkili yolu olduğundan birçok insan için sağlık çalışanları tarafından önerilir. Erkeklerin kullanabileceği prezervatifler olduğu gibi kadınların da kullanabileceği prezervatifler bulunur. Bunun öncesinde partnerlerin iletişim içerisinde olup karar vermeleri gerekir. Her aile planlaması ve cinsel sağlık ürününün kalitesi öncelikli faktör olmalıdır. Bu ürünlerde kullanılan malzemeler kaliteli olmasına ekstra dikkat etmek, sağlığı tehlikeye atabilecek alerji gibi durumların önüne geçer. Bu tarz ürünler satın alırken ürünün fiyatı değil kalitesi ve güvenilirliği ön planda olmalıdır. Gebelik testi gibi ürünlerin kullanımının kullanıcı için uygun olup olmadığına bakılmalıdır. Günümüzde birçok gebelik testi teknoloji açısından gelişmiş olsa da bazı gebelik testleri bozuk ya da yanıltıcı olabilir. Bu noktada güvenilir ve kendini alanında kanıtlamış markalar tercih edilmelidir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery